lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 wrz 2007, 13:47

no widzisz powiedzieli ze wczesniej sie nie da bo dach ma byc suchy bo na mokrym w deszczu nie da sie klasc papy :ico_noniewiem:
zobaczymy co powie ta pani jak przyjdzie i zobaczy moje mieszkanie??
dobrze ze maz edith jest w domu to mi pomogl i na strychu folie z tata porozkladali bo inaczej to bym miala powodz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

06 wrz 2007, 19:47

mama-emilki pisze:A o jakieś odszkodowanie nie możesz się starać, z ubezpieczenia?

o tym samym pomyslalam , niech ci teraz zaplaca za zalane mieszkanie .........

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 wrz 2007, 21:15

Lady pisze:o tym samym pomyslalam , niech ci teraz zaplaca za zalane mieszkanie .........
mama-emilki pisze:A o jakieś odszkodowanie nie możesz się starać, z ubezpieczenia?


uwierzycie ze nie???!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

07 wrz 2007, 06:39

lidziasc pisze:uwierzycie ze nie???!!!!!!!!!!!!!!!!


no kur..... jak to powiedzial muj mąz jak mu powiedzialam , klapa ........

kurka dobrze ze to juz piatek , padam z sil , tel tydzien tak szybko mi przelecial ze szok , a jestem nim tak zmeczona ze mala bania ......
a chce wam sie pochwalic , to znaczy muj synus dokladnie jest w siudmym niebie , wypadl mu juz drugi zabek i widaj jez tego stalego , rosna mu i wypychaja mleczaki , a on sie cieszy bo za karzydy zabek przychodzi do niego wrozka zebuszka (czytaj rodzice) i daje mu kaske pod poduche ......
wiecie moze to zabawne , ale powiedzcie mi , tez mowicie dzieciom czasmi takie zeczy o wrozkach , czy cos w tym stylu ? bo muj naprzyklad wierzy jeszcze w mikolaja :ico_oczko: ja sie z tego ciesze i podtrzymuje tradycje , bo to takie radosne patrzec na dzieciakow jak sie ciesza i robic im niespodzianke ....... :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 wrz 2007, 07:50

Lady pisze:wiecie moze to zabawne , ale powiedzcie mi , tez mowicie dzieciom czasmi takie zeczy o wrozkach , czy cos w tym stylu ? bo muj naprzyklad wierzy jeszcze w mikolaja ja sie z tego ciesze i podtrzymuje tradycje , bo to takie radosne patrzec na dzieciakow jak sie ciesza i robic im niespodzianke .......


wg mnie tez b fajnie wierzyc w to jak najdluzej.tylko dobrze potem samemu powiedziec a nie zeby sie od kolegow dowiedzial.
mati edytki chyba jeszcze do zeszlego roku wierzyl w mikolaja???????????? <choc cos podejrzewal po cichu :ico_oczko: >


dzis cala noc lalo.teraz tez z nieba sika fontanna deszczu .musze zaraz zadzwonic po mame i sama isc na strych zmywac wode..
normalnie jestem o to taka wsciekla.to dozorca czy administrator powinien robic a nie ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no ale coz oni sie wypieli i mam do wyboru:
albo sama to robic
albo patrzec jak mi kapie na glowe :ico_zly:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

07 wrz 2007, 08:05

lidziasc, to wszystko to normalnie do jakiejs gazety sie nadaje opsmarowac ich , normalnie szok co oni robia z ludzimi ............

Piotrunio juz w szkole a mamusia z kawusia przy kompiku :-D

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

07 wrz 2007, 08:14

mama-emilki pisze:ukochaną "zabawką" czyli moim telefonem

skad ja to znam :ico_noniewiem: moja Ola do niedawna miala to samo :ico_noniewiem:

to pijemy razem kawuske :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 wrz 2007, 10:22

Ale Wy jesteście ranne ptaszki! Mnie też czekają wcześniejsze pobudki jak się Zuza pojawi. Nie, ona będzie wyjątkowym śpiochem i da mamie spać :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 wrz 2007, 13:27

Kocura Bura pisze: Nie, ona będzie wyjątkowym śpiochem i da mamie spać


oby !!!! czasem dzieciatko sie wdaje w rodzica spiocha :ico_haha_01:
ja i moj maz nie nalezymy do spioszkow wiec i dominika nim jest.ale z 2 strony to moglaby wstawac o bardziej ludzkiej porze np o 8 czy 9 a nie przed 7 :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 wrz 2007, 14:55

mama-emilki pisze:Nie muszę Wam mówić, że ja nie byłam


hihi ja tez bym nie byla :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość