Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

05 wrz 2007, 22:38

Margot chce poczakac bo jak juz cos sie zaczeło dziac to zatydzien też moge isc a moze już nie bede musiła Maja mi przesłał wypowiedz dziewczyn ktorej maluch urodził sie tez miesiac wczesniej i troche mnie nim uspokojła ale jeżeli nic sie nie bedzie dziło to pojde za tydzien w środe . Ale mam nadzieje ze może już pojdzie jak juz zrobił takie postepy mąż znim siedził wczoraj sam 2 godziny i mowi ze na czworaka starał sie robicieś kroczki przymnie jeszcenie ale na czworaka cały czas staje no i dzisiaj pierwszy raz robi papa bo cześc łapka juz dawno robił . Ale kurcze zęba jeszcze nie ma .

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

06 wrz 2007, 07:27

U nas jak narazie żadnych duzych postepów nie ma. Powoli zaczyna wiecej mówic tzn gadac cos tam po swojemu i czasami na momencik jak go puscimy stoi sam. Przemieszcza sie w tempie błyskawicy i ani sekundy nie usiedzi na miejscu. W łozeczku to góra 10 min a i tak zawsze jak go wkładam to jet wielki lament!!! Wczoraj bylismy na bilansie. Filip waży 9260 i mierzy 71cm. Dziwi mnie ten wzrost bo ubranka na 74 sa juz bardzo ciasne, no chyba ze z tymi ubraniami cos nie tak. Monis widze ze Kubus robi juz ładne postepny. Widze sam sobie radzi wiec moze faktycznie wizyta u lakarza na ten moment jest zbedna zwłaszcza ze zawsze mozesz podejsc. :ico_brawa_01: Dla wszystkich dzieciaczków za postępy!!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

06 wrz 2007, 09:42

Witajcie, mam ostatnio mało czasu :ico_olaboga: , musze wyszykować małą rano do zerówki, porem ugotowac posprzatka, o 13 odebrać córkę , nakarmić, jakiś spacer a wieczorem to padam ze zmeczenia. Musze nabrać rytmu dnia i wtedy będę tu zagladała wcześniej. Moniś piszesz że zapisałaś Kubusia na basen, pogadaj z instruktorka co i jak, z tego co wiem dzieci któe chodza na basen robia niesamowite postępy w rozwoju fiycznym :-) .

Agusia z tymi rozmiarami ubranek to faktycznie różnie ale trz :-) eba brać poprawkę na pieluchę :ico_oczko: .

A mój Adi od kilku dni budzi się w nocy po kilka razy i wisi na cycku. Juz powoi mam dośc. A-ha mam pytanko, zrobiło się z dnia na dzień bardzo zimno, jak ubieracie swoje maluchy do spania? Zakłądacie im skarpetki ? Czu śpią z gołymi nóżkami?

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

06 wrz 2007, 11:15

Moniś super że Kubuś takie postępy robi może faktycznie ta wizyta u lekarza nie będzie wcale potrzebna.A o zęby się nie martw wyjdą na pewno :-)
Agusia Ania ma te same wymiary i wagę i wzrost :ico_haha_01: a z numeracją ubranek to jest różnie jedne zawyżone a inne zaniżone no i poprawka na pieluchę musi być.
Maju może mu zęby idą że tak w nocy chce cyca?Ania też tak robiła.A do spania zakładam Ani body z krótkim rękawem i bawełnianego pajacyka,żadnych skarpetek.Wiem że nie jest jej zimno bo sprawdzam jak śpi czy nie ma zimnego karku a ma ciepły czyli jest ok.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 wrz 2007, 11:15

Czesc dziewczyny. :ico_brawa_01: dla wszystkich dzieci za nowe osiagniecia. A nas dopadla tz trzydniowka przynajmniej mam taka nadzieje bo nic poza goraczka nie mamy a i lekarka nic nie znalazla wiec czekamy do piatku jak zniknie goraczka to trzydniowka jak nie to pobiora Wiki krew zeby sprawdzic co sie dzieje. Ale jestem dobrej mysli bo w sumie nic sie zlego z nia nie dzieje oprocz temp. nie ma zadnych innych objawow a i bawi sie i je normalnie, tylko marudna strasznie bo i pewnie drugi zabek pcha sie na swiatlo dzienne i jej dokucza. A do tego wszystkiego strasznie u nas lejje wiec siedzenie w domu jest jedna wielka katastrofa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

06 wrz 2007, 16:16

Już zaczyna mnie złoscis ten tt bo napisąłm do wsa takiego długie go posta a tu jakis bład serwera i nie poszed post ylko sie skaowł .
Zacznam jeszcze raz :ico_zly:
Agusia filipek to duzy facecik :ico_brawa_01: a odnosnie tych ubranek to tak jest ze firmy szyja i nie przestregeja rozmiarowek u nasw Justynowie szyeje kobitka i ona bardzo sie trzeyma rozmiarow i zawsze jej ciuszki sa wieksze od tych kupowanych w sklepie . A co do bierania do snu to ja Kubusiowi zakładm bodziaki z krotkim ręk. i pakjacyk albo kawtanik ze spiochami z bawełny .
Maju pewnie zapytam masz racje ale własnie wczoraj maz mi oznajmił ze musimy ograniczyc wydatki bo jest bardzo ciezko z pieniazkami przez ta budowe a ja jeszce na dodatek nie mam płatnego wychowawczego mam nadziej ze uda mi sie cos wymyślic nie oszcedzamy na małym ale jak nie bede miła pieniazkow to nic nie zrobie . A turnus kosztuje 220 zł. jedno razowo moze jakos mi sie uda zebrac pieniazki .
Margot moze rzeacywiscie mie bede musiał iśc do lekaza .
Szkrab moze to trzydniowka albo od zabkow napewno wszystko bedzie dobrze.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

07 wrz 2007, 17:02

witam
u nas nieciekawie, cała rodzinka choruje oprócz Adrianka, choć wydaje mi się ze jego też to nie ominie :ico_chory: . Dopadła nas grypa jelitowo żołądkowa. Przeszli ją moi rodzice, a teraz ja, mąż i córcia :ico_placzek: , ale wiecie jak to jest wszystko na mojej głowie. Wszyscy sbie leżą w łóżeczkach a ja latam koło wszystkich :ico_zly: . Mam nadzieje że Adrianka to ominie bo jeśli karmie piersią i choruje to ponoć mały dostaje przeciwciała. Wiecie coś na ten temat?

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

07 wrz 2007, 17:48

Maju podobno faktycznie mały dostaje przeciwciała ale jak to będzie przekonasz się sama....oby nie zachorował a i ty wracaj do zdrowia.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

07 wrz 2007, 18:49

Dziękuję ci Margot :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 wrz 2007, 19:02

Maju to sie sprawdza ja jak karmilam jeszcze Wiki i chorowalam to mala nie zachorowala . A u nas juz po chorobie goraczka minela wiec to tzt trzydniowka byla bo i drobna wysypka sie pojawila.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość