doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 wrz 2007, 15:40

Haniu! zdrówka! rośnij mamie zdrowo i nie rozrabiaj za bardzo!

jejku... minely juz 4 miesiace... pamietacie jak tu na tt przezywalysmy ze od Zbory zadnej wiesci nie ma? jak ten czas szybko leci... wzielo mnie na wspomnienia...

staram sie tu zajrzec chociaz raz dziennie a mam tyle zaleglosci ze szkoda gadac...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 wrz 2007, 15:44

doris ja dopiero zauważyłam, że mój mały ma taki sam smoczek jak twoja Kinga na fotce w podpisie :ico_szoking: Tylko, że mój smerf nie potrafi go ssać...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 wrz 2007, 15:46

kamizela, moja Kinga juz nie ma tego smoka, bo to byl 0-3m, teraz już jest dużą dziewczynką i ma smoczki 3-6m :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-07, 15:47 ]
kamizelka, a to ze nie chce ssac to z jednej strony plus - nie bedzie od czego go odzwyczajac

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 wrz 2007, 15:47

doris, masz rację przeżywałyśmy jak cholera. Chyba pobiłyśmy wtedy napisania postów w ciągu jednego dnia..... nawet nie przypuszczałam ze dwa dni później sama urodzę...... kurde jak ten czas leci

[ Dodano: 2007-09-07, 16:00 ]
dobra, mąż wrócił to się zbieramy. Zajrzę wieczorkiem.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 wrz 2007, 16:01

doris też prawda ha ha

Kurczę szkoda , że mnie nie było z wami jak byłam w dwupaku ha ha . Ale nie miałam wtedy neta w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

07 wrz 2007, 17:35

Ewcik niezła gimnastyczka z Twojej Małej, moja za nic nie chce się pogimnastykować, dzisiaj tylko rączki poszły w ruch: leżała w łóżeczku i myślałam że rozwali karuzelkę tak ja łapała i tarmosiła :-D :-D

Kamizela super fryzurka, ja też musze w końcu przyciemnić te moje kudełki, jeszcze nic nie zrobiłam z nimi od początku ciąży, ale z natury mam ciemne więc spoko... :ico_haha_01:

Coć jeszcze chciałam napisać....hmmmmm ale mi uciekło

To nareczka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

07 wrz 2007, 17:45

A ja mam chwilę wytchnienia, Kacper pobiegł do kościółka, a Karolek słucha jak mu tatuś gra na gitarze, to też ulubione zajęcie naszego malucha. A tatuś dziś wyjątkowo wcześnie wrócił, ale chyba już sam ma dość tej roboty.
Tylko głowę zaprzątają mi nie pozmywane gary w kuchni :-D A wieczorkiem pewnie siostra ze szwagrem zajrzą, bo na weekend do rodziców przyjeżdżają. To i jutro będę miała towarzystwo, może jak pogoda dopisze to z siostrą po sklepach polatamy troszkę. No i w końcu będzie do kogo pogadać i nie tylko aaaaaaaaaaguuuuuu, guuuuuuuuuuuuu usłyszy się w odpowiedzi :-D

[ Dodano: 2007-09-07, 17:47 ]
"Patrzyłem jak się życie zmienia i sam jak życie się zmieniałem, człowieka kocham i przyrodę, w przyszłość patrzyłem jasnym ........" to leci teraz u mnie :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 wrz 2007, 19:16

Dziękujemy wszystkim za życzonka...i za pamięć...i wspomnienie...Faktycznie było to już dawno nie?

Nie mam za bardzo czasu, robie naleśniki...zajrzę później.
Na razie tylko pochwalę wyczyny Alusi :ico_brawa_01: i piękną naszą Kate_k82 :ico_brawa_01: zadowolona? ja tak!

Musiałam dać młodej normalny bebilon...bo już przy cycku dzikie pląsy...się nie dziwię, bo tam już suchoty...a pepti? ble...

Ok,lecę, bo J wraca i będzie gderał. Wrócę tu jeszcze!

A Massumi i Gosia gdzie????

A!moja kolejna kumpela się rozdwoiła...znów dziewczyna :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 wrz 2007, 19:46

jestem ..młody uspiony :-D
dla Aluni :ico_brawa_01: Hubertus to tak nie ...
Kinia Irminki - rany - ale włosy !!!! cudna!!!!!!

a mój szkroab robi tak :
Obrazek
Obrazek
bo chce siedziec :-D co do podobieństwa ..fakt skóra zdarta z mojego męża ...
a my byliśmy dzis zapisac sie na zajecia pływania ..na ja i Hubert ..zobaczymy jak to wyglada :-D
reszty nie pamietam..wybaczcie ... a pamietam!! Kate - sliczna fryzurka!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 wrz 2007, 20:45

no hejka wieczorem .... Kate wgladasz super ......... kolejna laska majowa :)

Gosia no no no Huber to sliczny chłopak ...
Ja z Filipem tez chodziłam na nauke pływania i musze Ci powiedziec ,ze super sprawa ...... młody nurkuje , pływa ...... super sprawa......

Moje chłopaki spia ....... wiec ja mam wolne .....

Dzisz rano szalałam ze szmatą hhe i :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko:
a pozniej byłam na tenisie ... i po godzinie odpadła mi ręka .. hehe :706:

dzieci sie dzis dotelniły bo u nas piękne słoneczko :))

Kamizela dowaiadywałam sie o ten cewnik i w niektorych szpitalach jescze tak robią ... niestety...

Oj te nasze dzieci cos wszystkie chca wstawac juz :)) i te zęby wrrrrr

Glizda te odpazenia ... moj kiedys miał pod szyjką wysuszyłam sudekremem .. moge wam Wyłac jak u Was nie ma hehhe .........


Sikorka a serenady Sikor Tobie tez spiewał ??

[ Dodano: 2007-09-07, 20:52 ]
a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

[ Dodano: 2007-09-07, 20:57 ]
a dla Hani i jej mamusi ... Obrazek wielkie serducho :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości