mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

08 sie 2007, 07:17

zyczyc im tylko szczesc boze :ico_haha_01:

swoja droga jak moja babcia mi opowiadala to kiedys tak liczne rodziny byly normalka :ico_oczko:

lilo

08 sie 2007, 07:51

mal pisze:swoja droga jak moja babcia mi opowiadala to kiedys tak liczne rodziny byly normalka

:ico_szoking: No ja rozumiem piątka-szóstka, ale siedemnaścioro?????? :ico_olaboga:
Tak na innym wątku stwierdziłyśmy że ona tych starszych dzieci to już za bardzo nie zna, bo przecież niemożliwe jest znaleźć czas na spokojną rozmowę z każdym kiedy się ciągle w pieluchach jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

08 sie 2007, 07:56

A ja to czytajac to stwierdzam -bez urazy-że oni chyba w ogóle z łózka nie wychodzili :ico_szoking: :ico_szoking:

lilo

08 sie 2007, 08:51

Nie no trochę wychodzili - na porodówkę :ico_oczko: Żarty żartami ale ta kobieta 10 lat swojego życia chodziła w ciąży :ico_oczko: Musi je dobrze znosić, ja się czułam przez połowę jakbym była ciężko chora więc nie wyobrażam sobie tak się czuć przez tyle lat :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 sie 2007, 13:01

lilo, moje tesciowej babcia miala ich 18 :ico_oczko:

Dora1, na pewno :ico_oczko:

lilo, kto wie czy to nie ich wspolny wybor :ico_oczko:
ale znam tez przypadek ze majac jedno dziecko malzenstwo mowilo ze to tez duzo :ico_noniewiem:

lilo

09 sie 2007, 13:11

mal pisze:lilo, kto wie czy to nie ich wspolny wybor

Wiesz - oni mnie zafascynowali :ico_oczko: i weszłam na ich stronę internetową :ico_oczko: Oni mają te dzieci głównie ze względów religijnych - nie stosują antykoncepcji a jako zadośćuczynienie za to, że wcześniej ją stosowali poprosili Boga, żeby ich obdarzył licznym potomstwem. Jak widać - Bóg ich wysłuchał :ico_oczko:
Ale nie podoba mi się trochę to, że w tej chwili ta rodzina to już swoistego rodzaju firma - jeżdżą po świecie i zarabiają na tym, że jest ich taka gromadka... No i przy okazji przekazują innym swoje poglądy, przekonując do ich racji :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 sie 2007, 22:15

No i przy okazji przekazują innym swoje poglądy, przekonując do ich racji
he he bo kazdy ma jakies racje :ico_oczko:

Pan R z Torunia rowniez :ico_oczko:

Awatar użytkownika
benten
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1434
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:11

08 wrz 2007, 10:31

lilo pisze:Ale nie podoba mi się trochę to, że w tej chwili ta rodzina to już swoistego rodzaju firma - jeżdżą po świecie i zarabiają na tym, że jest ich taka gromadka... No i przy okazji przekazują innym swoje poglądy, przekonując do ich racji :ico_oczko:

Dla mnie to chore ,ale jakos trzeba wykarmic i ubrac tyle dzieci ,a w takich podrozach zawsze znajda sie jakies zyczliwe duszyczki :ico_noniewiem:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość