Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 wrz 2007, 10:00

a my dziś dzień zaczynamy od zakupów... :-D :-D :-D :-D
Abegano, Kinga poszłam waszym śladem :-D :-D :-D
...i oto nasz dzisiejszy zakup.. :ico_oczko:
http://www.allegro.pl/item239424093_jac ... _days.html

[ Dodano: 2007-09-08, 12:29 ]
ojejku ale pustki u nas... :ico_olaboga:
my juz po spacerku... właśnie wróciliśmy...
a teraz ... am, am..

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 wrz 2007, 13:10

Violu brawko za zakup :ico_brawa_01:
A jeszcze wróce do tematu smoczków, dziś przykukałam, że moja niunia ciumka sobie pieluchę tetrową :-) czyżby jakies zbawianie :ico_sorki: :ico_oczko: Ciumkała i wcale jej nie przeszkadzało, ze to pielucha :-D
My też już po spacerku, później jedziemy na zakupki bo cos lodówka zaczyna świecić pustkami :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 wrz 2007, 14:06

Kinga_łódź pisze:później jedziemy na zakupki bo cos lodówka zaczyna świecić pustkami


u mnie to samo.... :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-09-08, 14:07 ]
a na spacerze jakimś cudem Milena possała trochę smoczusia... :-D :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

08 wrz 2007, 15:43

Viola, brawa za zakupy!!!! Powoli robisz się allegroholczką......Obrazek
A ten ocean jest the best!!!!!!!!!!!!!!! Widziałam go w ofercie selgrosa i się napaliłam na niego.... JAk sprawdzicie działanie daj znać, to może się skusze......
Kinga_łódź, może pieluszka lepiej jej pachnie i smakuje niż silikon albo guma.... W końcu lepiej ją zna niż smoka.....

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 wrz 2007, 16:28

hello, a ja na chwilke wpadłam, bo niedawno dopiero z zakupów wróciliśmy, ale maluszek sie naspacerował :-D a mauśka kupiła sobie 3 bluzeczki bo było za 29 zł :ico_szoking: i stój kapielowy sobie kupiłam zeby na basenik zacząc chodzić, moze zgubie troche kilosków,a strój tez w okazyjnej cenie, była obnizka i udąło mi się kupić fajny strój za 29 zł :ico_brawa_01: wiec jest super :-D
Widze ze wy szalejecie na tym allegro :-D ja jakos nie mam cierpliwości tam coś szukać :ico_noniewiem: ale moze kiedys się wkręce :ico_haha_02:
Dobra lece troche posprzatać zanim maluszke jeszcze śpi :-D
Miłego dzionka
A Sosim jak bedziesz na tt to wyślij mi swój numer tel. to jutro dam ci znać jak bede we Wrocławiu, mój tel 660 453 656

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 wrz 2007, 16:34

Hej dziewczyny ale robicie zakupki.Ja tez zaczelam sie rozgladac za kombinezami dla Juli.
Kingus twoja Eliza wyglada sliczniutko jak misiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Abegano twoja tez pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu super prezencik od tatusia.Widac ze ksiezniczka tatusia :-D :-D
My tez po spacerku i zakupkach a teraz tatus zajmuje sie corka :-D A ja troszke wezme sie za mieszkanko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

08 wrz 2007, 17:11

heloł babeczki

Ula, Ewcik to co widzimy sie jutro??
moze zgadamy sie jutro telefonicznie??
podaje swoj nr tel 698 652 139

Kinga co do smoków to u mnie byla ogromna walka o smoka, i na ten moment trzyma go w buzi, jak ja go jej przytrzymuje :ico_smiechbig:
i mam tego smoka Nubu, skoczkami Avent strasznie mi pluje :ico_brawa_01:

co do przepajania pediatra mi nie kazala , ale czasem jak sa "brzuszkowe spraway" to daje Zosi koperek lub plantex i zawsze jak jej podahje butle to robi gigantyczne oczy :549:

a ja od 2 dni i 2 nocy mam z ksiezniczka problem: wzrosl jej apetyt i karmie ja co 1 godz. wiec pomalu zamieniam sie w jedna wielka butelke :ico_smiechbig:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 wrz 2007, 18:00

sosim ty też masz problem z tym jedzeniem teraz? ja to samo, a już myślałam, że tylko ja mam takie problemy

dziewczyny - piękne zakupki zrobiłyście
ja kombinezonik mam po Wiki, na szczęście wtedy kupiłam większy więc powinien być dobry, choć kto wie...
gorsza sprawa z czymś dla Wiki, nie udało mi się nic znaleźć po sezonie na wyprzedażach poza kurtkę, a tu trzeba jakieś spodnie na sanki do tego
jak nie będzie wyjścia to może się skończy na kombinezonie, ale są bardzo drogie, ceny się zaczynają dobrze powyzej 100zł, a to przecież tylko na 1 zimę

no lecę, bo Tadzio koncertuje tatusiowi, który jak zwykle nie wie co w takiej sytuacji zrobić :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-08, 18:01 ]
aha, i stawiam :ico_tort: bo Tadzio ma już miesiąc

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 wrz 2007, 18:57

Basiu kochana twój Tadzio juz 2 miesiace skonczył!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ......a nie miesiąc :ico_nienie:
buziaki od nas wszystkich... :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Basiu ja mam problem z zimowym kombinezonem dla Mileny...bo po chłopcach mam za małe...oni sie rodzili w zimie...a Milena zimą bedzie miała ok. 4 m-ce i więcej... wiec musze jej jakis zakupić... no i koniecznie Mikołajowi nową kurtkę, buty....
w sklepach nic ciekawego nie widziałam, a jak juz to cena jak z kosmosu... :ico_olaboga:

Abegano ta wczorajsza zabawka, która Milenka dostała od tatusia jest super !!!!!
Mała narazie rozglada się i słucha melodyjek... :-D :-D :-D :-D
bardziej zainteresowany jest Marcel.... włącza siostrzyczce muzyczkę... :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 wrz 2007, 20:53

sosim to jak koło galerii to dam ci znać to moze uda nam się spotkać :-D
Basiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tadzia z okazji skończonych 2 misięcy, rosną te nasze maluszki jak na drożdzach :-D jeszcze nie dawno się widziałyśmy z brzuszkami :-D no a moze wkrótce nas odwiedzisz z Tadziem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość