Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 wrz 2007, 22:53

Kate...wcale dziwna nie jestes...ja tez prawie placze z radosci jak Maya smieje sie na glos..i piszczy radosnie szukając zabawek....Dzis np.budze sie rano...Maya jak zwykle w srodeczku miedzy mna a Arkiem i patrrze a ona nie spi...dorwala gdzies pluszaka...chyba pod poduszka byl i sie bawi,a nogami kopie jaśka ktory oryginalnie jest nad jej glową zeby sie o rame lozka nie obila w nocy...a ona sobie go wziela i pocichutku sie bawi...na dziendobry szeroki bezzebny usmiech i guguuuuuuuu :ico_brawa_01: i jak tu sie nie cieszyc? :ico_haha_01:

Lady...witaj po wakacjach...dawaj foty.....czekam na relacje!!!!!!

Kulka z tym calowaiem to chyba masz racje...my wlasciwie jestesmy sami tu w UK..poza A. kuzynka i kuzynem...wiec nikt prucz nas malej nie caluje :ico_brawa_01: i niech narazie tak zostanie :ico_noniewiem:

Zborra co do zapchanego noska ...to u nas czesto sie zdarza...przez okolo miesiac mialam tak ze musialam nawet kilka razy nad ranem malejczyscic nosek bo nie mogla zlapac oddechu przy cycu...a ostatnio nawet oudzila mi sie popoludniu z krzykiem bo nos jej sie zapchal i sie przestraszyla chyba ze nie moze zlapac oddechu..pierwsze co to aspirator w ruch(bo gruchą to wogole marnie wychodzi)a potem przytulanie malutkiej na uspokojenie........ale chyba sie tym nie przejmuje bo to mija....u nas taki klimat..zdarza sie....jak za cieplo to zle..i za chlodno tez zle..i potem nosek zapchany..bleee

[ Dodano: 2007-09-08, 22:54 ]
a Massumi to gdzie sie dzisiaj podziewa?i Doris....i gdzie nowa kolezanka z CD????

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 wrz 2007, 23:12

a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

08 wrz 2007, 23:44

Gosia hih po prostu patrzymy na to co piękne :-D

co do całowania to ja też nie przepadam za tym :ico_nienie: , a już najbardziej jak po rękach ją całują bo ona zaraz je sobie do buzi wkłada, ale jakoś nie zawsze mam odwagę coś powiedzieć - a się wszyscy qrcze pchają z paluchami brudnymi i całowaniem bez przerwy :ico_olaboga: najgorzej jak na ulicy ani się obejżę a tu jakaś sąsiadka ja za rączę trzyma :ico_szoking: dla mnie to szok ale ona pewnie uważa że jest milusia ....... taaaaa tylko ręce nie wiadomo kiedy myła, tramwajami jeździła fujjj i potem Iga tą rączkę do buzi ładuje retyyyy!!!! :ico_olaboga: ludzie to są... :ico_puknij:

Zbora trzymaj się :ico_pocieszyciel: - mnie czasami pomaga jak sobie wyliczam ile mnie dobrego w życiu spotkało i jaki dobry jest mój mąż... zawsze się okazuje, że tak na prawdę to w sumie nie jest tak źle jak by to mogło na początku wyglądać... oczywiście te dobre rzeczy tak od razu nie zawsze do głowy przychodzą ale trzeba się zastanowić i :ico_nienie: nie narzekać bo zawsze może być gorzej hehe... no i tak trochę się nakręcamy takim negatywnym myśleniem, nie?
zawsze lepiej widzieć, że ta szklanka jest do połowy pełna a nie pusta...

no dobra wymądrzyłam się sorki :ico_sorki:
to dobrej nocki :ico_buziaczki_big:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

08 wrz 2007, 23:45

a ja jak obiecywałam tak robię oto zdjęcia fakt ze sporo no ale co mi tam...najwyzej będziecie krzyczeć

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

09 wrz 2007, 00:22

to i tutaj napiszę :P Antek zrobił wreszcie kupę! po 12 dniach!!

a moj genialny ojciec wczoraj małemu przykładał do ust ... ser pleśniowy :ico_szoking: :ico_puknij: żeby sobie posmakował..
jak będę się musiała potem z pleśniawkami męczyć to chyba go powieszę!!

i co wy kombinujecie? bo ja nie wiem gdzie siedzicie czy tu czy na nowym czy tu i tam czy nigdzie??:P

jeszcze się pochwalę że Antoś przepełzał przez calutką długość łóżka i to do przodu - trochę mu to czasu zajęło ale i tak niezłe osiągnięcie ;)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 wrz 2007, 07:58

Hej hej :ico_brawa_01:

kate_k82 no coś ty - przecież my uwielbiamy oglądać fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Im więcej tym lepiej ! Ja muszę dorwać aparat od koleżanki i popstrykać troszkę ujęć swojemu smerfowi. Acha, zauważyłam, że nasze dzieciaczki mają zabawki wiszące do wózia tej samej firmy haha. Z tym, że u mojego wiszą kaczuchy.

My wczoraj mieliśmy małą powódź w domku...Mąż chciał założyć odpowietrznik na kaloryfer a tam fuuuuu-fontanna wody, którą rzekomo mają napuszczać jutro :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Czekaliśmy 40 minut obładowani miskami na hydraulika :-D

Byliśmy też wczoraj na zakupkach. Kolejne stówki poszły w niepamięć buhahaha. A oczywiście nie kupiliśmy nic takiego oprócz zapasu pampersów...Teraz wyszły jakieś nowe, nawilżane w środku lotionem, delikatnie pachną. Są też chusteczki nawilżane z nowej serii.

Jutro muszę jeszcze kupić małemu jakiś sweterek, i zobaczę, pewnie na tym się nie skończy bo ja mam fioła jeśli chodzi o ciuszki dla niego :-D :-D Sobie muszę sprawić ten jedwab do włosów bo przecież po myciu nie mogę ich rozczesać ! Szlak mnie z nimi już trafia...

Ok może czas już na jakąś :ico_kawa: O mały się coś przebudza...

Ach i najważniejsze - STO LAT DLA NASZEJ KOCHANIUTKIEJ ALICJI W DNIU WKROCZENIA W 5 MIESIĄC :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Obrazek

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

09 wrz 2007, 08:53

Obrazek

dla Ali to już kolejny miesiączek się zaczyna :-D

a ja dziś muszę trochę ogarnąć mieszkanko, wiem że niedziela ale ie mam innej możliwości :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 wrz 2007, 09:36

Obrazek

Dla Aluni!!!! jak ten czas leci ..........

[ Dodano: 2007-09-09, 09:48 ]
a moj Jakub odkrył spanie na brzuszku i bardzo mu sie podoba :))

[

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 wrz 2007, 10:01

KUIka mój synek większość nocy przesypia na brzuszku :-D Wstaje później z poodbijanymi esami-floresami na buźce :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 wrz 2007, 10:05

heheheh to muszisz ten aparat pozyczyc i zrobic fotki hihih

:-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość