Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 wrz 2007, 22:04

Jeja Emilcia taka śliczna panna

Ja też do gotowania lewa jestem, robie proste malo skomplikowane rzeczy, bo też troszkę leniwa ;)

[ Dodano: 2007-09-09, 03:31 ]
Mam takie pytanko techniczne. Jest taka tradycyjna zabawa, w pierwsze urodziny dziecka, daję się mu różne przemioty do wyboru, jakie? I co one znaczą?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 wrz 2007, 07:20

hej kochane
ja wczoraj caly dzionek zalatany i od poludnia na spokojnie nacieszalismy sie soba z T :-D
Oskarek kochany synus tak sie ucieszyla jak tatusia zobaczyl ze bylamw szoku ciezkim :-D , na poczatku usiadl na lozku i z niedowierzeniem patrzyl swoimi wielkimi oczami an niego a potem zaczal przeze mnie przelazic aby tatusia troszk epoglaskac, poszczypac, potulic i powciskac mu oczy hehe
T obudzil sie bez zadnych nerwow, zadowolony z takiej milej synkowej pobudki :ico_haha_01:
dzis jeszcze moaj chopy spia...
Oskarek przespal calusia nocke , zasnal o 22 bez zadnych problemow
o wlasnie sie obudzil wiec ide po niego niech da jeszcze padnietemu tatusiowi pospac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-09, 07:28 ]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: [size=200][glow=green[glow=cyan]][shadow=blue]Kochana Martynko-Tynko z okazji urodzin składamy CI najserdeczniejsze życzenia, dużo szczęscia i radości, miłości i spełnienia marzeń, obys zawsze miała pociechce ze swoich "chłopców" i nigdy nie miała powodów do smutku[/shadow][/glow][/glow][/size]

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 wrz 2007, 08:06

no u nas wlasnie etz ida nowe zabki
druga gorna dwojeczka i dolan dwojeczka juz sie przebila, a maly ak pcha paluchy jakby cos jeszcze mialo isc...

Gabi pod talerzyki sie kladzie te zrzeczy?? ja myslalam ze na widoku i dziecko sobie tak bierze co chce :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 wrz 2007, 08:07

no u mnie od srody mysle ze juz zacznie sie troche taki szal przed urodzinowy bo zakupyi i szykowanie wsyzstkigo abym do niedzieli sie wyrobila bo wszystko sama szykuje bo mama idzie akurat do szpitala, dobvrze ze chociaz T sie zajmie malym :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-09, 08:08 ]
T za 2 tygodnie wyjezdza.. do 15 lipca 2008 ma tam kontrakt wiec niestety jeszcze beziemy musieli sie pmeczyc osobno

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

09 wrz 2007, 08:29

U nas dzisiejsza noc byla nieco lepszajedna pobodka okolo 2 i potem spanie dio
6 dawno sie tak ni wyspalam. Moj M poszedl na pielgrzymkea ja suedze sama z m
alym maly wcina kanapeczke i psoci mamusi.

Gabrysiu ja bardzo lubie gotowac i wymyslac rozne rzeczy z czego bardzo cieszy sie moj maz

Pawełkowi tezjakiez zebule ida bo ciagle tryma paluszki w buzce

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 wrz 2007, 09:29

Gabi ja nie zwazam na dzien bo i tak codxziennie musze myc podlogi bo Oskar mi je froteruje :ico_noniewiem: a mimo ze pies po calym domu nie chodzi to i tak jest pelno wlosow, takze dla mnie swiatke piatek czy niedziela to bez znaczenia...
mus to mus
ja juz wlansie ogarnelam chaciorke z grubsza, obiadek prawie uszykowalam , takze teraz moge chwilek odpoczac bo maly poszedl broic do dziadka ktory dopiero wstal i podjada mu jablko :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

09 wrz 2007, 10:25

[glow=orange][size=200]Martynko, z okazji URODZIN dużo, dużo zdrówka, pociechy ze swoich mężczyzna i wszystkiego czego sobie życzysz.[/size]..[/glow]

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-09, 10:31 ]
A odnosnie tej zabawy na roczek: ja położyłam Mai różaniec, pieniądze, kieliszek i książke bez talerzykow i ona wybrała RÓŻANIEC :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , wiec ja głupia położylam jej to wszystko jeszcze raz z nadzieja ze moze wybierze cos innego :ico_puknij: i za drugim podejsciem wybrala książke co mnie uspokoiło... niby nie jestem przesądna ale tak zrobilam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 wrz 2007, 11:13

STO LAT DLA MARTYNKI dużo zdrówka i uśmiechu

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

09 wrz 2007, 12:38

dziękuję za życzenia :ico_sorki: Wy tak o wszystkim pamiętacie :ico_szoking: :-) Michałek też mi zrobił prezęt, bo spał całą noc do 7.30, a rano zabrał go tatuś i się grzecznie bawili ,a ja jeszcze drzemałam chwilę :ico_spanko: :-)
Gabrysiu własnie mąż przyszedł i podziwiał zdjęcia przyszłej synowej :ico_haha_02: Bardzo mu się podoba :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-09, 12:39 ]
wiecie co, zabrało mi 12 postów :ico_szoking: dziwna sprawa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 wrz 2007, 13:38

MARTYNKO DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE Z OKAZJI URODZIN!!! SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

masz urodziny w ten sam dzien co moja mama... dziś też jestem padnięta, bo od rana jest robota wziązana z jej urodzinami :-)

Natalia ciesze sie, ze juz jesteście razem :ico_brawa_01: cieszcie sie soba.. hih ja pamietam że jak żyłam z moim mężem w takiej rozlace to jak przyjeżdzał na wolne to ani nie było czasu się pokłócił... albo może czas był, ale szkoda go było marnowac na jakieś sprzeczki... zatem ten czas rozląki wspominam jako czas wielkiej wyrozumialości i miłosci hih miłość była bardzo wielka, bo Julke w tym cczasie poczeliśmy hihi :-D

My Julci roczek tez robimy w tą niedziele... Julia już ubrana.. z tej racji że u nas w kościele ejst msza dla roczniakow, to musiałam małej kreacje kupić.. ma ladną różową sukienke, sweterek delikatnie kremowy i buciki eleganckie :-D gwiazdka moja mała będzie śliczna.. pokaże wam później zdjęcia.
No tak.. Julia ubrana a ja kompletnie nie wiem w co sie ubrac :( odwieczny mój problem... w sobote musze jechac po sklepach pochodzic.... to moj ostatni dzwonek :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość