Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

08 wrz 2007, 21:59

U nas nic nowego, chyba tak jak matula czytam juz kolejny raz wasze posty i nie mam o czym pisac :-)
U nas tylko jakies nowe zabki ida, pojecia nie mam tylko ktore. Ma 1,2,3,4 a teraz ida jakies wielgachne zebiska daleko w buzce. Co dziwne pomiedzy nimi a 4 jest jeszcze przerwa na jakies :ico_szoking: A ja myslalam ze takim maluchom jeszcze takie zabki nie wychodza...

Mysle ze z jedzeniem nie ma co sie martwic. Moja Natalka najczesciej jje bardzo duzo ale nieraz ma takie dni ze nie jje prawie wcale. Pewnie tak jak my dzici czasem nie maja apetytu. Ale zaglodzic na pewno sie nie dadza :ico_oczko:
Nati chyba niezle trawi to jedzonko bo jest raczej szczuplutka (85 cm i 11,5 kg) a potrafi zjesc caly talerz zupy :ico_szoking:
No tak a niby nie mialam o czym pisac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

09 wrz 2007, 10:37

Musze się Wam pochwalić bo znaleźliśmy sposób na spanie dłuższe. Antoś wyjęty ok 7 z łózeczka i położony między nami pobija rekordy. Dziś obudziła nas teściowa telefon o 9 i całe szczęście bo G zaspałby na 10 do pracy :ico_brawa_01: a miał jeszcze zawieść Antka do dziadków. Więc jestem dziś sama z moją tęsknotą i masą roboty.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 wrz 2007, 11:10

Kasiekk spokojnie. To pewnie nie beda zadne pasożyty:) nam nawet lekarka badań nie zleciła i powiedziała że to normalne dla tego wieku. dziecko bardzo przezywa cały dzionek i potem sie budzi w nocy a juz taki diabelek jak nasz mati to na 100% dlatego:) dzis pokwekał o 3 i spał do 6.15, o 7 dostal mleko.

Bozenka ten sposób z pewnością nie zadziała na Matiego. Jeżeli on jest wyspany to wołami go do wyrka nie zaciągniesz. Poza tym zauwaz że Antoś je w nocy i jest rano syty wiec sobie przykima. Mati ostatni posiłek je o 20 wiec o 7 dostaje mleko. trzeci aspekt to taki ze wole wstac o 7 i miec 1,5 godzinki spokoju o 12:) a wystarczy ze mati pospi do 8 i już o 12 mamy problem. a jesli o 12 mamy problem to i o 20:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

09 wrz 2007, 11:20

matikasia, Antoś dostaje mleczko w nocy najczęściej między 4-5 a potem jak się obudzi i fakt jest najedzony. A jesli chodzi o dzienną drzemkę to nic się nie zmieniło i przesypia 2-3 godzinki w południe tak jak wcześniej. Ja wtedy tez mam czas na drzemkę.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 wrz 2007, 11:59

mój to za chiny nie zaśnie juz rano,nawet jak go wezmę do siebie,przytuli sie ,da buzi i ucieka sie bawić,nie ma szans na spanie do 9 (sporadycznie pośpi dłużej,ale zwykle wtedy jak sie obudzi w nocy i nie śpi jakis czas to potem odsypia choc nie zawsze)
ostatnio to tylko do 6 :ico_olaboga: teraz to jeszcze ,ale jak juz bedzie całkiem ciemno o tej godzinie to ja nie wiem ,moze wtedy będzie spał,bo będzie mysłał że to noc :ico_noniewiem:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

09 wrz 2007, 20:20

U nas tez jak mala wyspana rano to za zadne skarby jej sie nie da utrzymac w wyrku, zaraz ucieka sie bawic. Z nami lubi sobie pospac w nocy albo np jak obudzi sie ok 5 rano to te godzinke z nami pokima.
Zazdroszcze wam tego spania w poludnie po 2 godzinki. Moja spi godzinke a dzis np. 30 min. Wieczorem czesto meczy nas do pozna.
Cale szczescie ze w nocy sie juz nie budzi

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 wrz 2007, 22:09

a to u nas w dzień nie ma problemu,bo śpi codzień po 2 a czasem i 3 godzinki nawet :-) to jest chwila wytchnienia :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 wrz 2007, 22:24

Aloha, przydreptałam do Was się przywitać :ico_haha_02: ,
my nad morzem byliśmy weekendowo, pogoda nam dopisała ,jak na wrzesień pogoda była cudna, fotek kupa, od jutra na stronce :ico_oczko:

Co do snu, tez nie narzekam, Antoś noce przesypia całe, a w dzień do dwu godzin potrafii spać, ale to już tyllko jedna drzemka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

10 wrz 2007, 07:20

Hejka z raneczka:)
Bylismy wczoraj na Pampku,wklejam wam fotki:))))

Po drodze na Pampersika wskoczylismy na chwile do galerii,a tam wyrosla dzungla :ico_oczko:
Obrazek
W drodze.....
Obrazek
Obrazek
Chwila relaksu :-D
Obrazek
Jejciu,jak wysoko :ico_szoking:
Obrazek
Tatus nie chce deserku :ico_oczko:
Obrazek
Basenik z pileczkami...
Obrazek
Obrazek
A tu mamusia ma na raczkach Alusie,coreczke tik-takowej cioci:)
Obrazek
Obrazek
A tak urzadzil mnie tatus:)
Obrazek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bylo super!!!!!!!!! :-D :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

10 wrz 2007, 12:26

Alka mamaGabi:), wiedziałam, że Wam się spodoba :ico_brawa_01: ja byłam zachwycona i Antoś też.
A zdjęcia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość