Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 wrz 2007, 09:41

hej kochane
Oskar dzis od rana przechodzi samego siebie kurcze bedzie taki humorzasty chyba jak ja teraz :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
co do butkow to nosi adidaski 19, sandalki 20 ale ma tez butki 21 i tez sa dobre wiec z ta rozmiarowka to nie wiem sama, na jesien musze mu buciorki kupic jeszcze

my w ta niedziele tez wyprawiamy dla malego urodzinki
juz sa wsyzscy zaproszeni na 14 :ico_haha_01:

wczoraj urodzinki dla Justynki wyprawiala Ulcia :ico_haha_01: moze jak znajdzie czas wklei nam jakeis foteczki :ico_haha_01:

oooo nie wierze mohje dziecko usiadlo i sie grzecznie bawi-sukces bo swoimi zabawkami :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-10, 09:43 ]
my teraz z T przezywamy ponowny rozkwit milosci hehe
to przez te wyjazdy rzecz jasna :ico_haha_01: bo gdyby tu byl non stop to na pewno bysmy sie klocili bo my tacy dosc mocno temperamenti jestesmy :ico_haha_01: , no w koncu 2 strzelce i w dodatku z tego samego dnia ehehe
ja przy Tomku moge nosic buty na obcasie bo ja mam 1,65 a on 1.85 wiec nie am problemu... no a buty na obcasie lubie wiec to w sumie dobrze...

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

10 wrz 2007, 09:45

dziewczynki powiem wam ze nasze szkraby sa tak przebiegłe ze musimy byc twarde w niektórych sytuacjach ja po sobie wiem ze moj mały czasami jak płacze to patrzy czy juz ide czy juz sie wykrzyczal czy mi serce zmieknie powiem wam ze u nas to jest łatwę do zaobserwowania czy płacze bo płacze bo tak chce czy cos go boli, musze sie pochwalic bo takim właśnie konsekwentnym działaniem wywalczyłam z Matim usypianie wystarczy ze mnie widzi ale ja z nim nie utrzymuje kontaktu wzrokowego i wie ze jak krzyczy to ja go nie wezme i wyobraźcie soobie ze po kilku dniach odpuscil i usypia sam hurahura a i najwazniejsze przesypia cała noc !!!!!!!!!!!!!! do 10-11 mcą była masakra

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

10 wrz 2007, 09:47

Aga to wydaje mie sie Wiktoria z Matim maj podobne charaktery bo Wiktoria jest taka sama tylko ze ona to usypia sama od poczatku :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 wrz 2007, 09:55

Oskar niestety nie jest taki jak Wikunia i MAti :ico_placzek:
to dzieck oto maly terrorysta choc jzu zasypail sam, ale po szpotalu walcze z nim juz 4 miesiac aby zasypial sam w lozeczku i nie moge :ico_placzek:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 09:55

Maja nigdy nie płacze dlatego ze cos ją boli tylko po prostu sie drze po cos jest nie po jej mysli...

Aga, posluchalam Ciebie i nie wstaje do niej od razu jak tylko zapłacze ale na razie to nie działa, moze potrzeba dłuzszego czasu... Przyznam sie ze jak ona tak placze z 10 minut i widze spłakana buzie, cieknącą sline to nie potrafie nie wstac :ico_puknij: , dlatego mamy takie przechlapane...

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

10 wrz 2007, 09:56

to szczęściara z Ciebie u nas od niedawna jest normalnie hehe ale teraz jestem silniejsza i nawet dowiedziałam sie ze moge nie spac kilka dni heheh ...

Iwonka wydawało mi sie ze jestes wyższa niz piszesz... ale powiem wam dziewczyny ze pracujemy z soba od niedawna i fajna z niej laska...

Iwonka chyba mamy podobne problemy z tymi swoimi facetami moj Kamil fajny facet a czasami to nie rozumiem go i tez mnie wkurza czasami ale tylko czasami moze ten czas jest taki nerwowy nasze maluchy skonczyły rok coraz wiecej opieki potrzebuja ...nie wiem ale warto odpuscić i zacząc sie odzywać... powiem ci kochana ze ZYCIE JEST ZA KRÓTKIE ZEBY BZDETAMI SIE PRZEJMOWAC ...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 09:59

Aga bo ja zawsze mam kilku - centymetrowe obcasy dlatego wydaje Ci sie,ze jestem wyzsza... i mowisz zeby odpuscic i zacząc sie odzywac, o nie,nie :ico_nienie: niech on sie pierwszy odezwie...

[ Dodano: 2007-09-10, 10:04 ]
Z resztą Aga, my jak sie nie odzywamy to nawet nie jest tak zle - Piotrus chodzi po zakupy wtedy, nie pyta co kupic bo wie, sprzata... to niby takie podlizywanie sie :-D

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

10 wrz 2007, 10:04

Aga zgadzam sie z Toba 100% i ja tez czasami odpuszczam bo chlopy to sa jak dzieci

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

10 wrz 2007, 10:06

Iwonka wiesz jak twoja mała płacze odrazu 10 min to nie trzymaj jej tak długo tylko weż na rece przytul niech poczuje ze jestes i jak sie uspokoii to połóż widac ze ma charakterek uparta Maja na początku porzetrzymaj ją 1min póżniej 5min i stopniowo zwiekszaj dystans... z moim Matilem poskutkowało a najważniejsze to nic nie mow do niej w tym czasie zeby jej nie rozbudzac i nie wolno trzynac kontaktu wzrokowego, przynajmniej tak pisza mądre książki a oczytałam sie ich kilka ale najwazniejsze ze sprawdziałam na sobie (na Matim) i działa ale trzeba byc konsekwentnym bo inaczej nie ma co zaczynac zmian

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 wrz 2007, 10:08

Aga musicie przyjsc do nas na kawke to zobaczysz na wlasne oczy jaki Maja ma charakterek. Musimy sie umowic ktoregos dnia...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość