Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 wrz 2007, 14:39

Dominisia, moj fakt cięzki ale na te zimny w norge jak zanlazl, a i tak pewnie na lato kupisz jakąś mikro spacerówkę, parasolkę, bo zajmują jeszcze mniej miejsca niz jakiekolwiek wozki, z reszta sama tam zobaczysz jak ci bedzie sie jezdzilo :ico_oczko:

U mnie jakiś glupi dzien, ja niewyspana bo Milan sie przebudzil o 5 i nie chcial spac chyba przez zeby bo dzis tez daje nam troche w kość.

Miłej niedzieli.Szkoda że Marlena nie pokazała jak wyglądała przed wyjsciem na wesele.To nic moze jutro bedzie to zobaczymy

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 wrz 2007, 16:51

no wlasnie Manenka dawaj zdjecia!!!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 wrz 2007, 07:51

No i znowusz poniedziałek!!!!

Ja w pracy z kawusi.ą :)

Chętnie poogladam fotki :):)

Mój mały przeziębi0ony nie puszczam go do przadszkola jest u mojej mamy :)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 wrz 2007, 12:39

Izunia tak to juz jest, w przedszkolu dzieciaki lapia chyba wszystkie mozliwe choroby, ja pamietam moj czas zerowki :)

A swoja droga fajna masz robotke ze w miedzy czasie mozesz znalezc czas na TT :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 wrz 2007, 13:15

Witam

Widzę że Marleny jeszcze nie bylo z fotkami, a u nas kiepska pogoda. Wypłąta jeszcze nie wpłyneła ale poczekamy do 16, jak nie to jutro dopiero po lodówke pojedziemy.

Na szczeście Milan zdrowy, nie załapał niczego i oby wogóle nie złapał żadnego wiruska, bo normanie jeszcze ani razu nam nie chorował na szczeście. Norweskie powietrze mu słuzy

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 wrz 2007, 14:24

Siunia to w sumie duzo macie swoich rzeczy, czy wiekszosc byla na stanie mieszkania?? Bo my juz troszke nazbieralismy, ale ograniczeni jestesmy brakiem miejsca... W sumie troszke pierdolek by sie przydalo, ja bym chciala nowy telewizor, bo to male gowno co mamy to jest beznadziejne... No i ostatnio myslalam o suszarce do prania. No nic, zobaczymy, wszystko powolutku. Na raty na razie nie chce nic brac, bo mamy komputerek i auto wiec nie chce sie w tym wszystkim potracic.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 wrz 2007, 16:47

Dominisia, jak chodzi o moją robotę to dzisiaj mnie przygniotła.... :ico_olaboga:

Oczy mi się zamykaja i padam z nóg a jeszcze papiery nie upożadkowane :ico_olaboga: w środę będ ę walczyła dalej

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 wrz 2007, 17:05

Izunia na pewno jestes niezastapiona w tym co robisz!!

Manenka a Ty dzisiaj u doktorka co?? Jak sie pojawisz to czekam na relacje! No i oczywiscie na opowiesc jak bylo na weselichu i foteczki, nie odmawia sie kobiecie w ciazy!! :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 wrz 2007, 18:47

Dominisia, no mamy już trochę swoich rzeczy, bo zawsze tam gdzie sie wprowadzalismy kompletnie niczego nie bylo( oprocz mabli w kuchni, ale to zawsze jest) telewizor tez chcemy kupić, bo mamy taki mikro i beznadziejny, ale to napewno nie z tej wypłaty.
No Marlena dziś do lekarza, jak by coś mi napisała to dam znać chyba że sama bedzie na necie i coś napisze.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 wrz 2007, 19:20

no to my chyba mamy pecha ze zawsze wszystko jest i trudno sie zmobilizowac zeby kupic cos swojego :)
No ja czekam na wiadomosci od Marleny!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość