Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 14:04

:-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 wrz 2007, 14:40

Jasnie Pani nie pisz tyle bo nie nadążam czytać.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 14:53

hej mamuski
zaczynam od fotek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-10, 15:21 ]
ja dzis przejeta bylam na maxa. jestesmy po pierwszym szczepieniu.uff
od rana leos mi marudzil. budzil sie o 4 i o 9 i zamaist zasypiac od razu to kwekal jeczal itd.. wiec zabralismy go do lozka bo nie mielismy sil stac nad lozeczkiem i go uspakajac.
uff a wkurzylam sie na adasia strasznie bo dodatkowo o 6 zbudzila nas glosna muza plynaca z jego telefonu.ustawiona jako budzik. do tego telefon byl daleko od lozka wiec zanim zalapal co sie dzieje a potem go wylaczyl to minelo kilka minut,
a leos tez sie zbudzil i zaczal swoje marudzenie
normalnie wkurzylam sie strasznie na niego
cholera nic nie mysli :ico_puknij:

no po tym marudzeniu zjadl o 9.30 i potem juz nie spal ale lezal sobie sam(ja juz musialam wstac wziac prysznic i szykowac sie na wyjscie do przychodni) przez godzine usmiechajac sie slodko.. a mnie lzy sie cisnely do oczu kiedy patrzylam na ta jego pogodna buzia ( teraz tez rycze jak o tym pisze-glupol ze mnie :ico_puknij: ) nieswiadoma tego ze za chwile w jego slodziutkie malutkie udka wstretna baba wbije wielka igle!!! :ico_placzek: :ico_placzek: i sprawi mojemu maluszkowi ogromny bol :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
i leos byl taki pogodny jeszcze w drodze do przychodni,,,. normalnie tyle czasu aktywny i wesoly .kochany misiu
czulam sie podle.. jakbym chciala skrzywdzic wlasne dziecko.. zabrac mu ten sliczny usmiech z twarzy.... wiem ze to glupie :ico_puknij:

po wczorajszym i nocnym marudzeniu obdarzyl mamusie tyloma kochanymi usmieszkami :-D :-D :-D
no i przezylismy szczepienie
leos byl bardzo dzielny
do ostatniej chwili taki pogodny
kiedy dostal igla w udko rozplakal sie mocno, ale tylko na chwile
potem drugie udo i to samo
szybko sie jednak uspokoil
i jak wlozylam go do wozka to od razu zasnal
kochany szkrabek
ale po 10min czyli pod domem od razu otworzyl oczka i rozpoczal na nowo puszczac te swoje slodkie usmiechy hihi
i tyle bylo spania
az do teraz
po niespelna 5 godzinach aktywnosci wreszcie zmruzyl oczka
oczywiscie marudzil przed tym jak zwykle ale niewiele... hihi
jak na razie nie widze u niego zmian na gorsze po tym szczepieniu... ale jestem dzis przewrazliwiona
na szczepieniu ryczalam razem z nim :ico_puknij:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dziewczyny ile wasze dzieci spia w ciagu dnia.. i jak to bylo kiedy mialy 2 meisiace jak leos obecnie?
bo on nie pospi dluzej niz 20min po jedzeniu i aktywnosci
chyba, ze jedzie autem lub wozkiem na spacerze... to oczywiscie dluzej
w aucie cala droge spi
nie wazne czy godzinka czy trzy
ale w domu nie ma szans na wiecej niz ok 20min

dobra zaraz bedzie kolejna porcja fotek hihi
chcialam przed tym cos napisac, bo nie wiem czy mi leos na to pozniej pozwoli hihi

[ Dodano: 2007-09-10, 15:34 ]
gosia na razie jestem sama :ico_placzek:
tesc przylecial wczoraj ale juz dzis odjechal do londynu. tam ma pracowac i mieszkac ale pewnie bedzie wpadal na jakies weekendy zeby wnuka dogladac hihi

fela jeszzce dam ci znac co z weekendem
juz sie dwoje znajomych wprasza hihi dwoch szalonych kumpli wariatow hihi
ale nie dalam im odpowiedzi bo nie wiedzialam jeszzce co bedzie hihi
poza tym wczoraj znajomi cos wspomnieli o grillu w sobote u nich

ale przeciez w niedziele mozemy sie spotkac.. oj ja juz nie nadarzam w tych planach naszych hihi
a pytasz o porabialismy w weekend. ale pisalam juz. w sb plaza, w niedz na miejscu ale poza domem hihi

sandrusia ty pewnie chudzinka i laska jak fela... ale wam fajnie dziewczyny, pomyslec ze sama taka bylam hihi :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-10, 15:37 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-10, 15:55 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 wrz 2007, 16:00

hej dziewczyny!!!!
Emilka ja juz dzis kupiłam cow@gate zobaczymy bo to mleko jest z probiotykiem i powinno byc lepiej :) ale wykrakałam z rana :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: poszłam na spacer a ten mój osrusek, trzy razy pod rząd ( chyba za te wszystkie dni), ciuchy, wózek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i kocyk do prania, wiec wracałam autobusem a jaki smród był :ico_olaboga: ale ja szczesliwa bo wreszcie mamy kupe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasnie Pani mleko bebiko i te wszystkie są tu w polskich sklepach, wiec sie nie przejmuj :ico_brawa_01: a nie chcesz sie do Belfastu przeprowadzic???? :ico_oczko:
Madziorka płakałas na szcepieniu? a widziałas jak sie dzidzi robi prześwietlenie płuc????? to dopiero byś ryczała, a ja gdyby mnie Jacol nie powstrzymał to bym lekarzowi wpier@@@@@@@
nie przejmuj sie kochana jestes super mamą i dlatego Ci etez serducho boli jak maleństwu sie coś dzieje :ico_olaboga:
a foteczki superowe, Leoś ma super oczka ( takie na podryw)
jak tam nasza ukochana Skarpeteczka po weselichu? pewnie nie była tylko po jednym kielichu? :ico_oczko:
Gosiula a gdzie tam :ico_nienie: nie wpuściłam jej do kibla :ico_olaboga: smrodzic mi bedzie pod nosem :ico_puknij: smrodzic pod nosem moze mi tylko mój synek :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 wrz 2007, 16:03

Madziorka a gdzie ty masz brzuch :ico_szoking: Nie ładnie tak oszukiwac :ico_nienie:
Zdjecia sliczne. Brawa dla Leosia za dzielnosc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 16:04

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 wrz 2007, 16:22

madziorka u mnie dzis strasznie po szczepieniu.dopiero wrocilismy.,ale po pierwszym tak nie bylo :ico_placzek: niby jest ok,ale zaraz chyba sobie przypomina i doslownie wyje :ico_olaboga: ale mam nadzieje,ze mu zaraz przejdzie...tez mi go zal...a najgorsze,ze nastepne beda 3 zastrzyki :ico_olaboga: moj z koleji wcale sie nie uspokoil,tylko darl w nieboglosy :ico_placzek: chyba pamietal po tamtym szczepieniu,sama nie wiem,bo wtedy tak nie plakal :ico_placzek: Madziorka Ty nie grzesz,masz super cialo :ico_brawa_01: jak Ci sie nie podoba to ja chetnie wezme :-D marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Franusia za kupke...to mi sie podoba :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-10, 16:24 ]
dziewczyny moj juz sie usmiecha,wiec nie jest zle :ico_brawa_01:
madziorka Leos jest cudny :ico_brawa_01: jak on mi sie podoba jejkuuuuuuuuuuuu.....sliczne fotki robicie ....

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 wrz 2007, 16:34

Madziorka jesli chodzi o spanie, to mój tez tak spi po 15 lub 20 minut, a na spacerku moze spać 4 lub wiecej godzin ( ale na dworze, nie w sklepach :ico_oczko: :ico_szoking: ) no i lubi jazde autem :ico_oczko: tak ze sie nie przejmuj bo szkraby tak mają :ico_oczko:
wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla dzielnych, szczepionych maluszków :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-10, 16:46 ]
Obrazek

Obrazek

przed snem
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-10, 16:47 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 16:54

Obrazek

boze ale leos plakal.. masakra.. nie moglam go uspokoic.
dalam cyca pojadl troche i sie zaczelo
potem na chwile sie uspokajal przy piersi i na nowo placz straszny
mnyslalam ze moze nie mam mleka.. ale nacisnelam piers i bylo..
wiec pewnie to przez ta szzcepionke
a ja nic nie mam zeby mu dac. pielengiarka kazala podac paracetamol gdyby byl niespokojny, ale ja nie wzielam portfela i nie kupilam
i sadzilam ze nie bedzie potrzebny
a tu...
boze........!!!!!!!!!!!!
teraz sie uspokoil bo dalam mi herbatke hippa rumiankowa. ona uspokaja i wspomaga trawienie
i na razie spi
ale widac ze jest niespokojny
bo po jedzeniu nigdy nie zasypial tylko byl aktywny
:ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-10, 16:59 ]
no wlasnie zobaczylam wasze posty
lucy biedna... wspolczuje i zal mi oliverka .wiem co pzrechodzisz bo ja wlasnie o tym samym wyzej pisalam :ico_olaboga:
leos na razie spi uff

martus super foteczki
fajnie wygladasz mamuska i franus jest cudny hihi

[ Dodano: 2007-09-10, 17:40 ]
LEOS MA JEDNO UDO LEKKO CZERWONE I WYDAJE SIE SPUCHNIETE. CZ TO NORMA PO SZCZEPIENIU??????????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 wrz 2007, 18:34

Madziorka kup calpol dostaniesz w kazdym sklepie lub aptece bez recepty, tam jest zawarty paracetamol, moja kolezanka tez mówiła ze mały płakał jej trzy dni, to minie kochana

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość