Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 wrz 2007, 11:23

Kurcze nie pamiętam jak się tu avatar wstawia?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 wrz 2007, 11:34

Mery w profilu w okienku zarządzaj avatarami

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

10 wrz 2007, 12:45

Witam

no tak nikt nic nie powie a potem pretensje.Baby nieodezwałyscie się ze piszecie tu. :ico_zly: Ale co mi tam wszedzie was znajde. :-D

Asiu-Emil wybrał kieliszek,r óznaiec i kase :-D bedzie bogaty ksiądz alkoholik :-D

Widzę,ze znów słodzenie przyszło :ico_brawa_01: :ico_olaboga:

Asiu--jestem zszokowana tym co napisałas na nemat komentarzy.Wiki to bardzo sliczna dziewczynka i jak hamy mogą pisac zle o niej wogóle o dziecku,jedynie z zazdrosci.Ja na szczescie nic nie dostałam przykrego,współczuję,tez bym wykasowała, i juz od dłuzszego czasu sie nad tym zastanawiam,.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

10 wrz 2007, 12:47

Właśnie doczytałam o tych komentarzach. Jestem w szoku :ico_szoking: Dla mnie to szczyt prostactwa, żeby takie komentarze pisać. Asiu, dobrze zrobiłaś, że wykasowałaś zdjęcia. Jak komu taka głupota może przyjść do głowy???? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 wrz 2007, 12:57

Jolu- wiem,że w panelu avatarów ale trzeba to img wstawiać i kod czy z kompa skopiować

A z tymi komentarzami to rzeczywiście przegięcie jak można o dziecku źle pisać - ale debili nie brakuje w necie niestety

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

10 wrz 2007, 13:00

Hej! A ja dopiero sobie zrobiłam :ico_kawa: .
asiu, nie przejmuj się tymi komentarzami to pewnie te pomarańczki z kafe cię wtedy znalazły. Innego wytłumaczenia nie widzę :ico_olaboga: A mój mężuś pracuje w obcej firmie+druga dodatkowa praca+sport i stąd go nie ma. A ja od kiedy chodzę do pracy to jestem przeszczęśliwa :-) :-) Mały śpi a ja "pracuję" przy kompie, bo ze mnie nowoczesna nauczycielka :ico_haha_01:
aniuk, fajnie, że trafiłaś
mery, też niedawno miałam kłótnie z lubym :ico_zly:
anetko, przeciwko karmieniu piersią nic nie mam. Odpowiedziałam na zadane wcześniej pytanie. Tylko nie karm do 2 roku życia, bo to już jest dziwne :ico_noniewiem:
Cześć witaminko

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

10 wrz 2007, 14:40

Wróciliśmy na TT? Fajnie. Wolę tutaj. Nad noworodkiem jakieś fatum wisiało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 wrz 2007, 17:41

Cześć kochane

Neta nie miałam od rana bo podobno serwer padł, miło mi was widzieć na TT :D

Wracając do komentarzy - zostawiam to bez komentarza.

Uciekam dalej robic ciasto, wzieło mnie dziś

[ Dodano: 2007-09-10, 18:57 ]
Czy wasze maluchy tez takie nieznośne są, moja mnie gryzie, łazi za mną wszędzie, krzyczy :ico_olaboga: Zmęczona jestem tym, w końcu mąż jest w domciu więc może troszkę odsapnę od małej, tymbardziej że chcę włosy pofarbować bo na fryza nie mam czasu...
Gosiu naszym maluchom zostało 9 dni życia niemowlaka :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

10 wrz 2007, 21:25

Witaminko----sory ale ja ciebie nieobraziłam a ty jestes bardzo beszczelna co do mnie.Nieznałam cię z tej strony.To ze napisałam ci prawde ja jako jedna się odwazyłam ci to napisac to co teraz bedziesz mnie gnębic? wcale mi na twojej znajomosci nie zalezy.Pamiętaj tylko o jednym ja ci urazili Lolka to ja wtedy dochodziłam prawdy nie ty a powinnam się tym nie interesowac.A jeszcze jedno to ty do nas dołączyłas a my prawie wszystkie przez ciebie cierpimy,bez ciebie zupełnie inne było forum,to przez ciebie dziewczyny zaczeły uciekac na gg i przez ciebie formu się rozpadło.Czy czytałas posty jak cię niebyło po mojej prawdzie? nikt absolutnie nikt za toba nie tęsknił ba nawet nie wspomniał o tobie bo i po co miał sobie język szczępic.

[ Dodano: 2007-09-10 ]
A jeszcze jedno ty wcale nas nie kochasz ty poprostu niemasz kolezanek i miec ich niebędziesz i wcale się nie dziwię.Skoro ty jestes taka bezczelna.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 wrz 2007, 21:53

Może nie jestem psychologiem ale po prostu się tolerujcie, ignorujcie, bo serio wszystkie pouciekają :-) Dałyście sobie po razie i już, mam nadzieję ,że wam ulżyło...

Kto chce ciacha, zrobiłam dziś wuzetkę (z pudełka :ico_wstydzioch: ) ale dobra jest :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość