Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 wrz 2007, 16:31

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

09 wrz 2007, 17:32

mnie to się wszystko z nim kojarzy... czyjeś słowo, gest, autokar z sindbada, Londyn, KFC, banany... nienawidzę tego :( chciałabym już nei myśleć o nim wcale...

strasznie się boję chrzcin - przyjedzie dalsza rodzinka i bez pardonu będą wypytywac o moje osobiste sprawy które wciąż tkwią w sercu jak drzazga :/

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 wrz 2007, 18:59

dorotaczekolada,
ale mam chyba prawo plakac i nie miec sily??
masz do tego pelne prawo ,nie wiem czemu twoja matka tak sie na tobie "wyzywa" ale dalaby spokuj ,zrobilas tak a nie inaczej i lepiej niech sie z tym pogodzi ,a moze powiedz jej ze bardzo cie rani jak tak mowi ,powiedz jej czego od niej oczekujesz ,ze rozumiesz ja ,ze chce dla ciebie jak najlepiej ale zycie potoczylo sie na razie inaczej i nie zamierzasz patrzec w tyl tylko dlatego ze nie spelnilas czyis marzen :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 wrz 2007, 19:02

A ja dzis nie placze
wczoraj mialam dola, ale dzisiaj cudowny humor, nie wiem dlaczego
wczoraj ufarbowalam wloski, okropnie wyglądam w tym kolorze, a ja sie ciesze :ico_haha_01:
mam nadzieje ze nie zwariowalam
nu i dzisiaj D. przy obiedzie taką morde zrobil z jakiej to ja okazji przefarbowalam sie,
zazdrosnik bieeeeeeeeee rzygac sie chce
a ja radoscią pryskalam , a on sie zloscil hehe

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

09 wrz 2007, 21:30

KUlka, co się stało???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 wrz 2007, 23:10

tak ogolnie to wszytsko ....... powoli dochodzi do mnie co sie stało .........
i jak bardzo sie zmieniło moje zycie ........
no własnie "Zycie" ja chce zyc ......... ale jak jak mam 2 małych dzieci /... to nie ma zabrzmiec okropnie ......... poprostu zdecydowalam sie na dzieci bo cos z kims zaplanowałam ........ miałobyc inaczej ......... a on mnie tak oszukal ...... wrrrrrrrrr
i tak ugrzezłam sama jak palec z 2 dzieic na jakies 2 lata zamknieta w 4 scianach ........ wwwwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrr i wogole niech to wszystko H ... strzeli ...... :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

10 wrz 2007, 07:26

KUlka, rozumiem cię sama z dziećmi mąz też w nie ciekawej sytuacji to będzie sprawdzian dla was obojga :ico_pocieszyciel: Może nie dostanie dużego wyroku i sie ułoży wszystko...

Rozumiem cię jak ci ciężko bez osoby która powinna byc koło ciebie...

Ja byłam sama przez 5 tyg. jak mój mąż jechał do Norwegi i płakałam do poduszki a to niby tylko 5 tyg. a dla mnie to była wieczność!!!!!!

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

10 wrz 2007, 08:01

lulu81,
a ja radoscią pryskalam , a on sie zloscil hehe
moze w tym jest metoda :ico_oczko: pokazac ze sie nie przejmujesz i zyc umiesz bez niego ?

KUlka, nie wiem co powiedziec ......jesli masz taka mosliwosc to daj dzieci do przedszkola ,zlobka (uwaga finanse!) i idz do pracy ...wiem jak bardzo jest potrzebne wyjscie do ludzi ,zywych ludzi :ico_noniewiem:

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

10 wrz 2007, 11:52

ja mam dzis tez zjeb..... humor i w dodatku klopoty finansowe ... :ico_placzek:
bo z pensji stazowej ciezko zyc...470zl to nic....teraz czekam do 15 na alimenty...

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

10 wrz 2007, 14:55

smarkam, zdyyychammmm....

a w tym tygodniu chciałam do sądu isć :/
nie jest mi to dane
w zeszlym takie ulewy że się nosa wyściubić nie dało, teraz chora jestem...

dzwoniła dziś mama w. , powiedziałam, że do sądu chcę iść, myślałam, że delikatnie będzie mnie odwodzić od tego pomysłu, ale powiedziała tylko "pewnie, że idź, skoro nic innego nie działa". Bardzo smutno to mówiła. Ech żal mi tej kobiety. Wychowujesz dziecko, od ust sobie odbierasz (sama została z dwojgiem dzieci) a tu ci taki skurw... wyrasta... Po prostu cały jego ojciec! Nie odbiera nawet od niej telefonów, nie odpisuje choć dostaje raporty...

idę leżeć
cholera a w niedzielę chrzciny!! i jeszcze miałam jutro iść na zajęcia aqua aerobiku żeby zrzucić to tłuste dupsko.
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość