Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 wrz 2007, 07:47

Kochane ja juz taaaaka zadowolona , wczorajw nocy wrocil T i bedzie kolejne 2 tyg :-D
w końcu w trójeczke

Biedroneczko i Kasiu ciesze sie że jestescie zadowolone zpraktyk i pracy oby tak dalej :-D :ico_brawa_01:
Juli niech maleństwo szybko zdrowieje i mu wstretne chorobsko idzie precz
i mam nadzieje ze siwetnie dalas sobie rade z praca do napisania :ico_haha_01:

wczoraj pod wieczor nie wytrzymalam i zdjelam sobie szyne...juz tak mnie bolala pieta od tego ze gips mi sie zsowal ze nie dalam rdy, zreszta i tak troszke nadlamalam na wyoskosci kolana i bezwiednie lekko zginalam noge, wiec stwierdzilam ze nie potrzebny mi on juz na razie bo moze mi jeszcze wieksze skzody narobic, uszkadzajac piete i czasami strasznie uciskajac kostki jak sie przesowal :ico_haha_01:

moje dzieck otakie kochae od 2 dni spi cale noce, ucieszyl sie na widok tatusia niezmiernie i popisuej sie wszystkim jak tata patrzy, az to zabawne jest :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

09 wrz 2007, 17:09

Kochane, troszke Was zaniedbalam?? Wybaczycie?? Ale tak jakos ciezko wszystko spamietac :ico_haha_01: Moge jedynie obiecac poprawe :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

09 wrz 2007, 18:55

Juli no no no ta praca to rzeczywiście coś ciekawego :ico_oczko: :ico_haha_01: Życzę zdrówka synusiowi :ico_haha_02:

A mi jakoś trudno zabrać się za scenariusze, bo muszę pare napisać :ico_noniewiem: Może uda mi się zdopingować.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 wrz 2007, 17:32

ja dzis mialam tyle rzeczy zaplanowanych a nie zrobilam nic, leniuszek ze mnie do potegi, a wszystko przez forum :)

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

10 wrz 2007, 17:34

No ja też jeszcze tych scenariuszy nie napisałam :ico_noniewiem: Może dziś mi się uda :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 wrz 2007, 20:44

oj kobitki, dawno mnie tu nie było, ale tak to jest jak chłop ma urlop, byliśmy na tydz na Słowacji, ale nic specjalnego, bo jak w taka deszczowa pogode cokolwiek zobaczyc, jedyna pociecha z tych słynnych wod termalnych, cały dzien w aquaparku dobrze nam zrobił :-)

dominisia, chyba pierwzy raz cie tu widze, ale mnie dawno nie było, witaj wiec...widze na koncówce juz jestes, jak sie czuje przyszła mamusia??

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 wrz 2007, 09:55

cześć dziewczyny :-) wkoncu wyłuskałam trochę czasu dla forum :-) pozdrawiam wszystkie mamusie i te spakowane tez :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 wrz 2007, 12:25

ladybird czuje sie wspaniale! Tak jak czuje sie w ciazy to moglabym czuc sie caly czas :) Byl zly czas na poczatku, potem w lipcu jak zlapalam jakiegos dola ale teraz jest super!! Juz nie moge sie doczekac Maluszka, wszystko przygotowane i teraz kazdy dzien jakos tak wolniej mija :-D

Dla mnie najpiekniejsze wakacje sa w Polsce, jak moge spotkac sie z rodzinka, z przyjaciolmi, nie ciagnie mnie gdzies indziej... Chociaz z czasem pewno bede chciala zobaczyc i poznac cos nowego!

Milutkiego dnia!!

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

11 wrz 2007, 17:50

ladybird23 to fajnie że mogliście odpocząć trochę, nawet w aquaparku :ico_oczko:

U mnie dzień jak co dzień. No może poza tym że rano znalazłam kleszcza na piesku jeszcze nie wpitego, a teraz wyciągnęłam mu 2 :ico_placzek: Znowu plaga kleszczowa się zaczyna, trzeba się zabezpieczyć.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

11 wrz 2007, 20:55

cześć, dawno mnie nie było
ale się melduje i postaram nadrobic :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość