Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 wrz 2007, 18:18

Ewcikwspółczuję! to musi być okropne! człowiek się nastawi przygotuje a tu lipa...I znów stres,nerwy i w ogóle...nonono!

Jestem...Hania już była głodna...Usnęła mi przy cycku...jak suseł odpadła normalnie. Nawet sobie nie bekła...Śpi...a ja siedzę i czuwam! pranie chcę powiesić, ale pralka nam się psuje...ma rok, a już nie odwirowuje porządnie. Dziś już 3raz wirowanie nastawiam! :ico_zly: muszę ją zareklamować!
A jeśli już ten temat...to będziemy kupować chyba niedługo lodówkę...chcę uniknąć znów nerwów, więc może polecicie dobry sprzęt? bo pralkę mam amicę i wkurza mnie, że jeż nawala. Moi rodzice kupili lodówkę i zmywarę elektrolux i też do du...No to czekam na dobre rady.

Wiecie jak dziś było fajnie na grzybkach! no bo ja to uwielbiam zbierać, ale jakoś w tym roku nie miałam ochoty nawet pojechać do lasu. Dziś się dałam namówić, stanęłyśmy sobie na brzegu...i znalazłam pół dużej siaty! 3borowiki i podgrzybków masę! w jednym miejscu znalazłam 85grzybów! :ico_szoking: suuper!!!

A Hanusia z dziadkiem dokazywała! na szczęście płaczek już jej przeszedł i znów mój aniołeczek się pięknie śmiejka! dziadek dał jej butlę i spała...ale jak wróciłam to od razu się obudziła. No i teraz śpi, wiec szybciutko piszę.

J poleciał na halę pograć, bo już go nosiło! zmartwiony, że cały zeszły tydzień sobie nie pograł..ech...ten mój mężo! w sumie to zazdroszczę mu takiej pasji...Ja może jak wreszcie odwiedzę gina to zacznę basen.

Kamizela to obrzydliwe! nawet nie mogę patrzeć...ble...

I wiecie...nie pamiętam o czym była mowa...hehehe....coś o kresie na brzuchu...ja też jeszcze ją mam!
A!kolejne moje 2kumpele są w ciąży i J kumpel też będzie tatusiem! co się dzieje ostatnio no!
Wczoraj mówię J, że jakoś mnie mdli...a on, że może za dużo zjadłam..Na to ja- ale ciągle mnie mdli...on :ico_szoking: i mówi...no nie!nie żebym miał coś przeciwko, ale to chyba nie jest dobry moment... :-D niezły jest nie?

Za oknem leje...dobrze, że udało mi się choć godzinkę pospacerować z Haneczką. Ok, poczytam jeszcze co tu i tam słychać zanim się młoda obudzi. Bo potem 2godziny zabawiania i kąpiel...i potem kolacja, sprzątanie całodziennego bałaganu...i wreszcie będzie można troszkę posiedzieć i pogadać.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 wrz 2007, 18:23

Kochane ostrzegałam :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Znalazłam ten link na innym forum.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 wrz 2007, 19:25

Jejku...może kiedyś zrobię 2podejście do tych zdjęć. Ty je wszystkie widziałaś???

Ja już z grubsza uprzątnęłam całodzienne pobojowisko! Boże, co będzie jak Hania zacznie raczkować? jak ja już teraz mam w pokoju leżak, huśtawkę i matę, do tego kanapa rozłożona, żeby mała mogła spać, a ja klikać :-D ...i wszędzie wszystko..grucha, krople na to, na sro i na tamto...butelka...papier, koce, poduszki i zabawki...aż mi się śmiać chce...

o! właśnie za 5razem odwirowało mi pranie :ico_zly: może zdążę powiesić, bo Hania jeszcze śpi...a ja już mam do kąpieli przygotowane...stanowisko w pogotowiu...księżniczka się obudzi i można ją zbierać na "pływalnię" :-D
I J chyba wrócił :ico_brawa_01:
A mnie boli gardło :ico_szoking: zaraz jak Hanka uśnie to ja płuczę gardziołko wodą z solą, moczę nóżki w gorącej wodzie, herbatka i pod kołderkę...bo nie chcę być chora :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 wrz 2007, 19:55

ja jtez jestem ..młody zasnął ..kupiłam smoczek 2 .... i nie wiem..chyba za wcześnie ..bo on i na cycu i na butli i ten smoczek... :ico_szoking: spiewanko na dobranoc , kapiel , cyc do łóżeczka - butla - pije ..no dobra ..ale jakis pobudziony ( ostatnio to norma :-D ) i raptem..mu sie tak ulało :ico_szoking: bidulek - dawaj wyciagac z łóżeczka - ten w szoku - co sie dzieje- codziennie jest inaczej ??? przebrac - wysuszyc w miare szybko łózeczko ..pielucha pod głowe ...i do łóżeczka ..troche butli ..smok i zasnął ...zobaczymy na jak długo .... a dzis wogóle ..jakis dziwny - jak nie on ..moje dziecko KRZYCZAŁO I PŁAKAŁO o JEDZENIE ... generalnie tego nie robi ..powaznie - on sie nie upomina o jedzienie a dziś??? co 2 godziny jak nie on - wiec latałam, cyc, butla etc.
teraz siedze przed kom i czekam na Duzego ...lece poczyatc i wpadne

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 wrz 2007, 20:10

zbora ja ci cos powiem odnosnie firmy AMICA, w firmie tej pracuje ktos tam z A. rodziny i powiedział ze przez pralki firma zaczeła miec problemy finansowe, bo najwiecej reklamacji na nie było, po prostu niewypały, poza tym reszta sprzetu super, mój brat ma wszystko - procz pralki oczywiscie z amica - i jest zadowolony, my mamy lodówke juz od ponad 2 lat z amica i tez jestesmy zadowoleni, ale wiesz to roznie bywa.
Ja słyszałam ze elektorux'y sa dobre,a ty mówisz ze nie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 wrz 2007, 20:19

Moja mamunia ma pralkę BEKO i jest zadowolona :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 wrz 2007, 20:29

kamizela, te zdjecia sa obrzydliwe... nie obejrzałam do konca, bo mi kolacja do gardla podeszla...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 wrz 2007, 20:38

Sorki dziewczyny-mogłam tego linka nie wklejać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale ostrzegałam...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 wrz 2007, 20:39

my mamy pralke CANDY juz chyba z dobre 5 lat i jak na razie spisuje sie na medal!!
WHIRPOOL'E - czy jak tam to sie pisze, tez sa ponoc dobre...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 wrz 2007, 21:32

Hej...co do pralki to teraz mamy Matsui....ale za krotko zeby cos powiedziec...poprzednio mielismy od nowosci Bosch'a i byl super..no rewelacja ale teraz takiej nie kupilismy bo byly drogie :ico_placzek:
Lodowke mamy z HotPoint'a...i na razie super....Beko sa tez dobre i Indesit...no i Candy....tak to wyglada w uk :ico_oczko:

no a krecha u mnie brazowa ..i niestety pępek tez!!!!!!

Maya juz spi...grzeczna byla caly dzien...ja juz po kąpieli....i czekam na sen :-) A Massumi gdzie sie podziewa??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości