Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 18:42

Madziorka ja nie chce straszyc, ale nie wiem, czy to takie normalne :ico_noniewiem: mi po pierwszym szczepieniu powiedzieli ze jak sie pojawi goraczka i problemy skorne to do doktora jechac jak sie dluzej niz24 godz utrzyma. obserwuj malego i jak nie bedzie ustepowac to jedz do lekarza.
Martucha ja do Cantenbury bede sie chyba przeprowadzac. tam chyba nie ma polskiego sklepu, a to moje bebiko HA to nawet nie w kazdym sklepie w Polsce jest :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

10 wrz 2007, 19:21

madziorka co do spania to pamietam ze konrad tez potem tak drzemal sobie po 20 minut a na swierzym powietrzu godzinami by spal ,tak wiec to normalka...
a to zaczerwienienie to tak jak jasnie pani pisze obserwuj i lec do asdy bo tam tez kupisz calpol....a o goraczce mi powiedzieli ze moze byc ale to normalne i po 3 dnich powinna zniknac i zeby calpol podawac.
konrad wszystkie szczepionki przechodzil dobrze ale czym starszy tym dluzej je pamietal...przedostatnia to strasznie przezyl i jak tylko zobaczyl plaster na udzie przy przebieraniu to byl ryk niesamowity i uciekanie i tulenie sie do mnie,nie dal sie dotknac w to miejsce potem podczas kapieli zdjelam mu te plastry jakos tak udalo sie ze niezauwazyl.

zdjecia fajowe...a ta siostra to najstarsza bo pogubilam sie ...,jadziorka najmlodsza,tak?zazdroszcze ci tych siostr :ico_oczko: to jej kawaler zostal w uk,oni tak na odleglosc zwiazek ten ciagna?

marta no to byla kupa :-D :ico_brawa_01: ja konradowi od poczatku dawalam aptamil i nigdy nie mial problemow z kupa a i z tego co zauwazylam to najbardziej to mleko schodzi z polek i hv tez mi aptamil doradzila i tez ma probityki.

jasnie pani nie martw sie przeciez sa rozwiazania...mama bedzie ci co jakis czas paczke wysylac i klopot z glowy :-D zaladuje mleka 20 kg i prze eagletransport dojdzie do ciebie. a luska w styczniu to juz panna bedzie i inne jedzonko bedzie probowac a mleko na popitke bedzie tak wiec paczki czesto nie beda musialy isc :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-10, 19:25 ]
a gosia super man bombowy :ico_brawa_01: pasuje tomkowi nowa fryzurka :ico_brawa_01: ale znam twoj zal za wloskami bo ja tez zalowalam jak obcielam dla kondzia,ale teraz na zime znowu planuje mu obciac ,bo jak zdejme mu czapke zima to bedzie wygladal .....lepiej nie mowic,wszystkie wlosy w gorze i rozstrzepane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 22:15

k... pisze 3 raz bo net mi przerywa wrrrrrrrrrrr

fela ja jestem najstarsza. aurelia srodkowa hihi jej chlopak jest tutaj od lipca i wraca za 3 tyg. student wiec wpadl na wakacje hihi ale w polsce tez nie widuja sie zbyt czesto bo ona mieszka w krakowie a tomasz w naszym rodzinnym miescie jaroslawiu hihi takze stesknieni sa za soba non stop hihi

jasnie pani
no widzisz jakie fajne rozwiazanie fela wymyslila? hiih a to cuntenbury toi gdzie lezy mniej wiecej?

u nas juz lepiej
leos spal i spal hihi wstal niedawno .. juz sie martwilam ale to normalne
udo tez nie wyglada na opuchniete
i usmiecha sie do nas szkrabek kochany
dostal niedawno calpol
mam nadzieje ze juz bedzie ok
zaraz kapiel wiec sprawimy mu odrobine radosci hihi

smsmowalam z lucy. oliwerek tez dzis niespokojny. ale mam nadzieje ze juz ok. buziaczki dla niego od cioci madziorki i biednego poklutego leosia

[ Dodano: 2007-09-10, 22:16 ]
gosia zapomnialAM chyba pochwalic tomeczka.. :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki: wyglada super!! swietna ta pizamka hihi i fryzurka rowniez !!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 wrz 2007, 22:32

madziorka hihi, literowka mi strzeliła, mialo byc Canterbury to poludniowa Anglia http://pl.wikipedia.org/wiki/Canterbury

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 wrz 2007, 22:36

jasnie pani piekna katedre tam macie (bedziecie miec) hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-10, 22:57 ]
wlasnie nadrobilam kilka stron ktore kiedys pominelam a potem juz nie mialam czasu do nich dotrzec i wlasnie dzis sobie przypomnialam hihi

widzialam fotki martusi z franusiem ... hihi wreszcie!!! no i jaki make up hihi fajna mamuska hihi
i pytalas tez jak czesto leos je w nocy
u niego nie jest to jeszzce unormowane do konca
ale czesto zdarza sie tak, ze jak zje ok 22-23 to potem sie budzi ok 6-7 dopiero i 9-1 i tak spi do 11-12 a nawet 13 niekiedy hihi

no ale czasem budzi sie w nocy szybciej hihi jak np dzis hih ale takich nocy jest mniej na szzcescie

aha lucy wyczytalam tez ze bylas u lekrza. super ze nie zbagatelizowali tego krawwienia . jak tylko minie na diobre to wracaj tam na cytologie

sandrusia w szoku bylam jak czytalam o twoicj krawieniach.. masakra.. nie balas sie odczekac zamiast leciec do lekarza?? :ico_nienie:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 wrz 2007, 00:44

CZESC KOCHANE.
My dzis tez po szczepieniu, ale jak na chwilke obecna Maya spi dobrze temp, nie ma wiec cos moge naklikac.
Dziewczyny pisalam juz, ale napisze jeszcze raz, na szczepiena polecam masc przeciwbolowa EMLA, w Polsce jest znana, tu tez ale nie stosuja ani nie polecaja idioci :ico_puknij: , za pierwszym razem jak w uk szczepilam to Maya plakala, a pozniej w PL juz nie bo pani doktor polecila emle!!! I tak stosuje do dzis. Goraco mpolecam, zero bolu dla dzidzi!!!!
W koncu po 6 miesiacach przyslali mi wynik cytologii :ico_szoking: :ico_puknij: :ico_szoking: :ico_puknij: , przy okazji szczepienia sie im w glowe popukalam i pogratulowalam tempa!!! Medycyna tu jest pod psem i za kazdym razem coraz bardziej sie w tym przekonaniu utwierdzam.
Uciekam spac bo juz mi sie oczy zamykaja i zapomnialam co napisac mialam, ach zdjecia wklejacie super!!! Ktos musi :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 08:14

DELFINA pisze:Dziewczyny pisalam juz, ale napisze jeszcze raz, na szczepiena polecam masc przeciwbolowa EMLA, w Polsce jest znana

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: własnie zastanawialam sie jak sie nazywala ta masc, bo jutro mamy szczepienie i balam sie, ze nie ma takiej w Polsce. Dzieki Delfinka, ty tylko sie pojawisz i juz cos dobrego z tego jest :ico_oczko: :ico_oczko:
Buziaki na szczepione udka dla Leosia i Mayusi (Madziorka zeszło juz to z nozki Leosia?)

[ Dodano: 2007-09-11, 09:07 ]
cholera dziewczyny nie wiem co jest grane. ktos mi podmienil dziecko!!! juz od wczoraj rana zła, nic jej nie pasuje, lezes nie chce, bawic sie nie chce, rozmawiac ze mna tez nie i caly czas sie drze jakby glodna byla, ale 150 ml co 2 godziny to mi sie wydaje az za duzo dla takiego dziecka :ico_olaboga: spac tez nie chce, a ziewa caly czas, tak jakby jej cos przeszkadzalo w spaniu. tempki nie ma i nie wydaje mi sie zeby chora byla, bo zre jak opętana :ico_olaboga: czy to mozliwe, ze takiej malej glodomorce juz bedzie trzeba rozszerzac diete?

[ Dodano: 2007-09-11, 09:32 ]
[center]czy nie uwazacie kolezanki, ze 3 dni to az za duzo na poweselne trzezwienie?
[size=200]STRAJK[/size]
jak sie [size=150]Kaska[/size] nie odezwie, to nic nie bede pisac !!!
:567: :571: :566: :557: :558: :zly2: :039: :pomysl: :): :519: :580: :584: :613: :665: :717: [/center]

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 wrz 2007, 10:20

Jasnie Pani jeśli Luśka taki głodomorek jest jak Franio to sądze ze czas na poszerzenie diety :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka dzieki kochana :ico_brawa_01:
dziewczyny wyobraźcie sobie , ze jak myszce nie przejdzie to my do szpitala do Dublina bedziemy zmuszeni jechac i tam zostac pare dni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo od soboty podaje mu trzy razy dziennie antybiotyk ii wciąż nie ma poprawy

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 wrz 2007, 10:42

martuchafrost pisze:dziewczyny wyobraźcie sobie , ze jak myszce nie przejdzie to my do szpitala do Dublina bedziemy zmuszeni jechac i tam zostac pare dni

Marta dobrze ze tak powaznie do tego podeszli. Nie martw sie napewno odkryją co Franiowi przeszkadza i zaczna leczyc. Marta jaka fajna dresowa rodzinka :-D I mamusia i synek. Sliczne zdjecia

Jasnie Pani moze te bebiko ha jest takie lekkostrawne i dlatego Luska glodna? Co do canterbury to byłam tam na koloniach w miasteczku studenckim. Fajnie bylo. A miasto tez sympatyczne, katedre obowiazkowo zwiedzalismy. Tylko calkowicie rozne od Londynu nie wiem jak sie przyzwyczaisz. A dlaczego akurat tam? Jakas robote macie?

Madziorka nam po kazdym szczepieniu pielegniarka mowila ze jak spuchnie to czyms przylozyc taki kompres zrobic ale na smierc zapomnialam czym bo Tomkowi sie nic nie dzialo. Mam nadzieje ze juz lepiej.

Jasnie Pani :) pisze:czy nie uwazacie kolezanki, ze 3 dni to az za duzo na poweselne trzezwienie?
STRAJK
jak sie Kaska nie odezwie, to nic nie bede pisac !!!

ja strajk popieram ale w innej formie. Jak sie nie odezwie nie bedziemy do niej pisac :-D

lucy23 pisze:ale ja nie wiem jak mozna powiedziec,ze dziecko jest brzydkie

lucy mi kolezanka jedna nie powiedziala wprost ze Tomek jest brzydki. Ale po czasie mowi o juz sie robi ladniejszy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 wrz 2007, 11:11

gosia888 pisze: Marta jaka fajna dresowa rodzinka

bo my dresiarze jestesmy :-D
Gosiu tez jestem nadziei, ze mu przejdzie po tym antybiotyku, czekam do czwartku powinno sie poprawic :ico_olaboga:
Jasnie Pani a jak Luśka i Franio bedą mieli w przyszłości taki popęd seksualny jak popęd do jedzenia ????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o matko!!!! oby nie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-11, 11:13 ]
gosia888 pisze:mi kolezanka jedna nie powiedziala wprost ze Tomek jest brzydki
walnęło ją :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
zazdrosna pewnie, co za idiotka :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-09-11, 11:17 ]
Kasiu skarpeto kochana ja rozumiem, ze było weselicho, wóda sie lała, tańce, różańce, faceci, bigos i kotlet :ico_szoking: ale nie przesadzaj!!!!! :ico_zly: wytrzeźwiej i napisz do nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość