Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

11 wrz 2007, 09:02

Dla solenizantów Ali, Agatki,Wojtusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
KostuniaJa jakimś cudem chyba jeszcze się załapałam na kurtkę ( choć już było niby po tej promocji) w normalnej cenie - kupiłam brązową. z tymi słoiczkami to robisz tak, że wstawiasz je we wrzątek i chwilkę gotujesz żeby się dobrze zamknęły? Ile później taki słoiczek może stać?
MałgosiaJakiś kretynek się na ciebie poskarżył z tymi zdjęciami :ico_zly: tutaj prawie wszystkie mamy takie większe.
KellyMój maluch dziś pierwszy raz siedział sam choć wciąż się giba :-D
MagdzinkaTa szczepionka na trzydniówkę no na tzw. rotawirusy w 2 dawkach po 300 zł sztuka. Ale jest naprawdę super! U nas wszyscy chorowali a Łukasz nie :ico_haha_01:
MamciaNie łam się kochana tak już czasem bywa z rodzinkę, że najlepiej na zdjęciach :-)
IwonaA jakiej firmy masz niekapek? Ja kupiłam canapola z twardym ustnikiem mały nie wie jak się dobrać i nakładkę do butelki aventa miękką i niestety rezultat taki sam znaczy zerowy :ico_placzek: Zazdroszczę, że już po chrzcinach i jak ubrałaś Patryczka? Mnie to dopiero czeka.......
Hekkate a co Ty taka zapracowana jesteś, że się nie odzywasz?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 wrz 2007, 09:09

Kajunia mi te husteczki ladnie dzialaly ale podraznialy skorke Julci wiec przestalamich urzywac, ale tez sie zdziwilam np pampersami polskimi bo mimo ze firmowe byly to do nieczego a tu jak kupilismy te same to od razu inaczej, tamte mi przeciekaly wiec sie bardzo zdziwilam :ico_olaboga:
kostunia jak ty pasteryzujesz jedzonko? bo ja jak zamrazalam julci to potem takie dziwne w smaku sie staje i chiaalbym jej takie swierze podac....jak to sie robi???
malgorzatka to jakas wredna nonono ci zrobila taki numer, ale sie dziwie ze tak brzydko do ciebie napisali? moze to sam moderator jakis? bo niby dlaczego mieliby tak brzydko pisac? ale oni zawsze sa tacy, mi tez raz napisali o zdjecie ze niby Julci widac za duzo cialka jak sie kapie, kiedy zdjecie bylo tylko do brzuszka, ja powiedzialam ze nie usune bo nie mam jak bo to w albumie ogolnym bylo to napiasali do admina a adminz e wszystko ok, ale jak pisali o to usuniecie to tez tak wrednie- usun albo pogadam z adminem i ci usuna konto! normalnie mysla ze bog wie kim sa......ale nie ma co sie juz wkurzac, zlo zawsze obraca sie przeciwko zlu... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 wrz 2007, 09:46

Iwona Mirelka tez czasem robi takie kupki , a stópki to jakieś 3 tygodnie wkłada do buzi ale tylko jedna druga ją nie interesuje :ico_haha_02:

Mirelka znowu dala mi popalić w nocy strasznie płakała wręcz sie darła dałam jej czopka posmarowałam zelm dziąsła ale darła sie jeszcze jakieś pol godziny nie mogłam jej uspokoić w końcu sie uspokoiła nie miała juz siły płakać.


Małgorzatka, jestem w szoku co za klientka :ico_szoking:



Ja kupilam Mirelce kubek z taka silikonowa rurka ale nie chce pic z tego kupka niekapka tez nie tolerujie .

Ale ja ja uczę pic z takie zwykłego kubka daje jej wtedy jak i tak jest czas na przebieranie wtedy może oblewać sie do woli.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 wrz 2007, 10:30

:ico_tort: dla wszystkich solemizantów :ico_tort:
Małgosia ładne jaja z tymi zdjęciam zostawiam to bez komentarza.A ta babeczka z tym testem to dobra jest ja bym na cos takiego nie wpadła :ico_smiechbig:
Co do znaków zodiaku to ja jestem skorpion a mąż lew takze jest cięzko :ico_oczko:
Iwona Lena bawi się nogami gdzies ok miesiąca ale do siadania to jej jeszcze daleeko
Iza jak tam na tych tabletkach schudłas dużo??
Co do pieluch to my uzywamy te z hagisa i jestesmy zadowoleni ale może sprawdze jakie są te z biedronki (mam wrażenie ze widziałam tez je w lidlu)
Mamcia twoja Julcia to jest zdolna dziewczyna :ico_brawa_01:
Dziewczyny ja mam takie pytanie do Was czy wasze dzieci jak się je da tak żeby stały to prostują nogi ???

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

11 wrz 2007, 10:37

Hej!
Ala kazała przekazać podziękowania za życzenia, i śle wszystkim te swoje bezzębne jeszcze uśmiechy :ico_haha_02: .
Życzenia z okazji 7-miesięcy dla Agatki!!!

A ja jestem w strachu o moją malutką, bo u nas w domu znowu się jakaś franca zaległa i od soboty po kolei za przeproszeniem ktoś rzyga. Zaczęło się od syna szwagierki, wczoraj dopadło ich (szwagierkę i szwagra) i ich małą Olę. A dziś Aruś obudził się i skarżył ze go brzuszek boli. I też zwymiotował. Na razie raz. I na razie dobrze się czuje. Ale najbardziej boję się o Alutkę... Katarek jeszcze jej nie przeszedł, choć już nie kaszle...

Magdzinka, jesteś pewna że chcesz mieszkać z teściową? Mnie się wydaje, że choćby najlepsza teściowa była, to i tak lepiej żeby młodzi gdzieś dalej mieszkali. Zresztą Mam to też się tyczy...

[ Dodano: 2007-09-11, 10:39 ]
O, a dlaczego Ali suwaczek "stoi"???

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 wrz 2007, 10:45

Madzia Mirelka nie prostuje nozek jak ja postawie, co do tabletek to do zakończenia miesięcznej kuracji zastało mi jeszcze 6 dni a schudłam 8 kg mam recepty na jeszcze dwa opakowania czyli na dwa miesiące.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

11 wrz 2007, 10:55

A Ala prostuje nóżki już od dawna. Zresztą ona jak tylko zobaczy w zasięgu rączek coś o co może się podeprzeć to od razu zabiera się do wstawania. Jak ją sadzam na podłodze to musi być z daleka od wózka, wersalki, czy krzesła bo od razu łapie i się podciąga. Nie raczkuje, ale czołga sie się, a jak nie może czegoś dosięgnąć to się złości :ico_zly:
Uwielbia leżeć z gołymi nóżkami i je wkładać sobie d buzi. Robi to już też jak Mamci Julcia od jakiś 3 miesięcy. Ostatnio się uśmiałam bo już nie wystarczyły jej palce tylko się za piętkę wzięła :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 wrz 2007, 11:16

Cześć dziewczyny!
ale miałam czytania od wczoraJ!
Ja używam teraz pampersów bo mamy niedaleko

biedronkę gdzie sa tańsze o 10 zł niż normalnie tzn

kosztują 30 zł(29,99) a jestem przeciwko huggisom bo

mają za szeroki też rzep i sie wbijają w fikające

udka. Tych Dada z biedronki już nie uzywam bo im się

strasznie jakość pogorszyła i mi przeciekały. Ale

husteczki Dada są w porządku - używam tych zielonych

(jeszcze pampersy uważam za fajne ale drogie...)
Kubek niekapek ja mam z doświadczenia zuziowego

kubek niekapek z aventu z miękkim ustnikiem ale Nina

jeszcze jakieś 3 tygodnie temu nie umiała z niego

pić - może teraz spróbuję jej podać

Czy Wasze dzieci tez tak łapczywie patrzą na

"dorosłe" jedzenie?
Nina normalnie nawet jak widzi kanapki na stole to

patrz jakbysmy ja głodzili...

madzia22 Nina jak jej podaje rece zeby z pozycji

lezacej usiadła to zamiast siadac odrazu wstaje i

stoi sztywno na nózkach ale jej nie pozwalam

Chodzik- nie pamietam która z Was pisała o chodziku,

no cóz ja z Zuzia uzywałam chodzika ale Ninie tego

robic nie bede

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 wrz 2007, 11:51

Dla Agatki i Aluni sto lat :ico_tort: :ico_tort:

Madzia moj to prostuje nozki jak go sie postawi, ale smiesznie wypina pupcie :ico_haha_01:

qunick, hehe, ja to nie moge przy Fillipku cos jesc, tak patrzy jak go trzy dni glodzilam i slinke polyka :ico_haha_01:

My niekapka jeszcze nie probowalismy, ale ze zwyklej szklanki pije dobrze, ale raczej z buteleczki jeszcze daje

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 wrz 2007, 11:53

dzięki za odpowiedzi jak Miralka nie stoi jeszcze na nogach to sie martwic nie bede
Iza gratulacje no 8 kg to dużo Ja schudłam w tym tygodniu 2kg ale bez zadnych tabletek
Magdzinka no to jak za mieszkanie 2 pokojowe mozecie wybudowac taki fajny domek to po ile w wawie biorą za metr ?? :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości