Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 wrz 2007, 10:28

asiula, skarbie Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :ico_urodzinki: Masz od nas wielkiego :ico_tort: :ico_oczko:

maryyann, co do wózków to raczej nie kupuj w Glucku ceny są tam kosmiczne. Polecam Dudusia albo Allegro. Ja na Allegro kupiłam teraz Emi spacerówkę. Oczywiście poszłam najpierw do Dudusia obejrzałam dokładnie model, który mnie interesował a później taki sam zamówiłam na Allegro. Zaoszczędziłam na tym prawie 200 zł :ico_oczko:
Jeżeli chodzi o wózki to trudno jest doradzać bo każde dziecko jest inne. Ja miałam na początku wózek wielofunkcyjny TAKO ale w moim wypadku nie zdał egzaminu bo był po prostu za mały dla Emilki (po 4 miesiącach nie mieściła się już w gondoli) Poza tym sporym problemem w przypadku wózków wielofunkcyjnych jest ich waga (nasz ważył prawie 17 kilo) i duże gabaryty co stanowiło spory problem w przypadku np próby włożenia wózka do bagażnika samochodu. Jeżeli miałabym kupować jeszcze raz to najpierw kupiłabym porządny wózek głęboki a później spacerówkę.
A co do jedzenia to tak jak pisze Małgosia każde dziecko jest inne. Ja na początku (przez niecałe 2 miesiące) jadłam tylko kurczaka, marchewkę, ziemniaki bo panicznie bałam się że mała będzie miała kolki. Nie wiem czy to przez tą moją ubogą diete ale na szczęście obyło się bez kolek :ico_oczko: Teraz od dłuższego czasu jem już wszystko łącznie z kapustą czy cebulą i nic Emilce się nie dzieje

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

11 wrz 2007, 11:32

Asiula wszystkie najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń z okazji urodzinek :)

A gdzie dokładnie jest ten Duduś?:) Chętnie bym się tam wybrała, bo już coś słyszałam na ten temat, ale nie wiem dokładnie jaka to ulica?

Miłego dnia

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 wrz 2007, 11:44

maryyann, to jest ulica Powstańców Śląskich. Wiesz gdzie kiedyś w Bielsku była dyskoteka 44 ?? albo np gdzie jest PZU życie ?? to jest dokładnie w miejscu po dyskotece w hali Befamy. Może inaczej... Jak pojedziesz od dworca w stronę błoni ulicą 3 Maja...po prawej miniesz zamek, jedziesz dalej. Później będzie plac Żwirki i Wigury. Jeżeli pojedziesz autobusem to musisz wysiąść na tym przystanku i przejść na drugą stronę ulicy. Przejdziesz jakieś 300 metrów i zobaczysz Dudusia. Nie sposób przegapić bo jest tam wielki zółty szyld :ico_oczko:

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

11 wrz 2007, 12:02

Czesc dziewczyny! Czy moglybyscie mi doradzic gdzie w Bielsku mozna kupic jakies ciuchy ciazowe?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 wrz 2007, 12:49

zrafa na ul. Cyniarskiej jest sklep z ciuchami ciążowymi i na ul.11 listopada na przeciwko banku PKO jest sklep brzusio mamy, ale uprzedzam ceny dość spore, dlatego ja preferowałam ciucholandy

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 wrz 2007, 13:13

zrafa dokładnie tak jak pisze Asiula koło Klimczoka jest jeden sklep co prawda wybór tam nie jest zbyt duży i w Centrum Biała jest sklep ale tam faktycznie ceny są kosmiczne :ico_szoking:
Jeżeli masz tylko czas i cierpliwość no naprawdę radzę się przejść na ciuchy. Fakt faktem trzeba się czasem naszukać ale jak już się znajdzie to jest to z reguły coś extra :ico_oczko: a w dodatku niedrogie.
Ciuchy ciążowe są jeszcze w komisie dziecięcym na oś Słonecznym.

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

11 wrz 2007, 15:16

Aga serdeczne dzięki za wytłumaczenie trasy do Dudusia :) Teraz na pewno trafię. Chyba wybiorę się tam w piątek z mężem.

Żyrafa
oprócz sklepów, które podały dziewczyny troszkę ciuchów ciążowych jest też na stoisku na II piętrze w Klimczoku. Ale wybór nie zaduży. Faktycznie najbardziej opłaca się pogrzebać w Chiucholandach. Ja kupiłam sobie spodnie ciążowe dzinsy w Brzusio Mamy, nie dość, że były masakrycznie drogie bo ok. 150 zł, co wydaje mi się dużo jak za dzinsy, ktore mam nosić tylko kilka miesięcy. To na dodatek dzinsy te są na takich gumkach, ktore sie niby reguluje a mi to po prostu jakos leci z tyłka :) Patent nie na mnie chyba.

W ogóle to moim zdaniem ciuchy dla kobiet w ciąży powinny potanieć i powinno być więcej sklepów. W końcu kobietki w ciązy tez chcą ładnie wyglądać i coś fajnego założyć.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 wrz 2007, 15:49

maryyann :ico_placzek: Normalnie sie wkurzyłam teraz ...taaaki długi post naskrobałam na temat wózków... i mi się skasował :ico_zly: No nic...napisze krótko: osobiście mam Focusa- wózek wielofunkcyjny kupiony na allegro http://www.allegro.pl/item240062287_pan ... tisy_.html
ja mam nr 6 (grafit+paski) jestem zadowolona!
Napisze tak: gondola funkcjonalna, bardzo głęboka i wygodna i do tego ładnie się prezentuje. Natomiast spacerówka zbyt okazała nie jest ale za to wygodna i ma bardzo dużo miejsca na pupę i ma pod stópki takie fajne podparcie i maluch nie zjeżdża ... Ja wybierając model wózka kierowałam się przede wszystkim wygodą dziecka a nie pięknością bo dziecko pół dzieciństwa w nim spędzi nie ja ... Tak więc polecam ten wózek, jest w przystępnej cenie i solidny. Zawsze możesz przyjechać do mnie i go zobaczyć na żywo, bo "troszkę" inaczej wygląda na zdjęciach niż na żywca ... :-D

[ Dodano: 2007-09-11, 15:51 ]
ciuchy ciążowe W bielsku nie mam pojęcia gdzie są...ale byłam niedawno na giełdzie w Wapiennicy i tam były stoiska z ciążowymi ciuchami!

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

11 wrz 2007, 19:57

Małgorzatka całkiem fajniutki wózeczek :) i co ważne niedrogi. To racja, że wózek musi przede wszystkim być wygodny dla dziecka a nie ładnie wyglądać.

Co do giełdy w Wapienicy to ja jakoś nie widziałam tam stoisk ciążowych. Ale ostatnio byłam na początku czerwca, więc może coś się zmieniło. Pewnie tam będzie taniej niż w sklepach. Ja już chyba nie będę nic kupować, bo na 1,5 miesiąca się nie opłaca, jakoś wytrzymam z tymi ciuchami co mam.

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

12 wrz 2007, 10:04

Witam dziewczynki :-D Ja wracam dziś do świata żywych! Wczoraj dosłownie umierałam. Złapałam razem z mężem grype żołądkową, po prostu masakra! Uważajcie bo to jest jakiś wirus i pół rodzinki mojego męża sie pochorowała jednocześnie. Dzisiaj już o niebo lepiej. Dobrze że moja mama zajeła się małą bo nie byłam w stanie nic przy niej robić. I jeszcze jakiś mądry lekarz na pogotowiu powiedział że mam odstawić małą od cyca. Dostała butelke, ale jakos nie zbyt jej to spasowało\bo wypiła 30 ml i zaczeła okazywac niezadowolenie. Dopiero lekarz rodzinny mnie opierdzielił i kazał mała karmić normalnie bo wytwarzam przeciwciała i małe się uodparnia w ten sposób.
A z nowych umiejętności mojego dziecka to musze sie pochwalic ze rozgadała się że hoho. I znalazła swoja prawą roczkę i co chwile ssa paluszki :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość