Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

11 wrz 2007, 11:42

No właśnie, jedna zagęszcza atmosfere, a potem wychodzi na to, że my jakieś wredne bo nie chcemy fałszywca miedzy nami. Nie chodzi o to, że my coś piszemy i uciekamy, chodzi o to, że jest miedzy nami osoba nieszczera, fałszywa i sama się do tego przyznała, że stara się nam przypodobac. Dlaczego nie moze byc sobą? (sama pisała o sobie, że sobą nie jest, że udaje) Wydaję mi się, że dlatego, bo wówczas nikt nie chciałby z nią rozmawiac.
Nie rozumiesz Asiu sensu mojej wypowiedzi, chodzi o to, że nie chce się pisac na forum gdzie atmosfera jest tak gęsta, że można siekierę powiesic, a to wszystko poprzez jedną osobę, która udaje szczerośc. Nie chce pisac z kims kto mi fałszywie słodzi, a potem ironicznie posyła buziaki mojemu dziecku. Niech sama spada na inny topik skoro tutaj jej źle. Nikt jej nie kazał udawac słodkiej i miłej.
Uczepiłaś się tego przedszkola jak rzep, Asia, przecież każdy konflikt trzeba rozwiązywac. A jak ktoś nie potrafi przyjac krytyki pod swoim adresem to już nie nasza wina.

A wracając do wązniejszych spraw, to super, że Wam się uda zobic 19 w dzien urodzin. My chyba poswietujemy ten dzień w trójkę, a w sobote będzie impra na maxa :ico_oczko: Prezent zakupiony? U nas jeszcze nie...totalny brak pomysłów...


P.S. Witamina, faktycznie u mnie kiepsko z pamiecią, zwracam honor w takim razie, nie obraziłas dzicka AniK tylko dziecko Sosny! Jest się czym chwalic! I powiem ci jedno, nie ważne czy przeprosiłaś czy nie, w naszych pamięciach na pewno zostanie fakt, że jestes zdolnado takich rzeczy.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 wrz 2007, 11:50

Dosyć kobiety :ico_zly: Już było i pofruneło, stwórzmy więc tu miłą atmosferę cio???? Plisss, Ela ma rację faktycznie jesteście częścią życia codziennego, nie zniszczmy dwóch lat znajomości
Oj czepiłam się przedszkola, a tak, jak czytam o "kurwieniu" "sukach" o bosze :ico_olaboga: dla mnie to nie jest rozwiązanie konfliktu tylko rozmowa bez końca...

I prosze mnie teraz nie stresowac bo mi farba nie wyjdzie

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

11 wrz 2007, 11:54

To sa wypowiedzi dziewczyn z równoległego topiku:

"- Dziewczyny weszlam dzis na jakis inny watek, co tam sie dzieje, jestem w szoku, dziewczyny wyzywaja sie, szok

- Ło matko a co to za teksty Nie wiem o co chodzi, nie mam czasu się tak wgłębiać, ale chyba tam kogoś nie chcą i sobie cytują jakieś rozmowy z gadu czy jak
Ja kiedyś przypadkiem trafiłam na jakieś forum, gdzie dziewczyny zdemaskowały jakąś oszustkę, która raz podawała sie za ciężarną, raz mówiła, że poroniła, raz była szczęśliwa mamą- miała kilka nicków Ta dziewczyna strasznie mąciła i wyzywała inne dziewczyny, łącznie z życzeniem śmierci ich dzieciom. Jakaś chora psychicznie chyba

- Wow ale zadyma na tamtym wątku ja myślałam,że całe TT jest milutkie i przyjazne ,ale niestety wszędzie trafiają tacy co mącą , dobrze,że u nas takich nie ma "

Według nich raczej nie wychodzimy na jakies wredne. Po prostu wychodzi na jaw, że jest miedzy nami fałszywa osoba.
Dobra, ja też już kończe dyzskusję na temat Witaminy. No chyba, że znów fałszywie ucałuje moje dziecko, wyzwie je, obrazi kogokolwiek, wtedy się włącze :ico_zly:

Jaki kolor Asia robisz?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 wrz 2007, 11:57

Taki platynowy, nie mam czasu na fryzjera. Zobaczę co mi z tego wyjdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

11 wrz 2007, 12:00

Dziewczyny, dziewczyny ...... :(
Znowu to samo? :ico_szoking:

Dziwie się co niektórym bo zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu a nie jak dorosłe matki - sorry ale takie jest moje wrażenie :( Mimo, że jestem z Wami od bardzo niedawna ale przeczytałam prawie wszystkie posty.

Musze przyznać,że nie jesteście wszystkie zbyt przyjaźnie nastawione do ludzi a szczególnie do nowych lub do tych z którymi się nie zgadzacie.
Roztrząsacie "coś" ale mam wrażenie że już nawet nie wiecie co - ot tak żeby się przyczepić

Jak chcecie to potraficie ignorować ludzi. Np na moje posty reagowało tylko kilka dziewczyn ( nie muszę wymieniać - one to wiedzą :-) ), reszta jakoś nie miała ochoty zagadnąć a witaminki nie potraficie zignorować jeśli jej tak bardzo nie lubicie?

Cóż, chyba niebawem mnie również podziękujecie za "współpracę" - za wtrącanie się, szczerość :ico_olaboga:

Mam nadzieję jednak że zaproszenie do Waszego grona jest nadal aktualne :-D

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

11 wrz 2007, 12:08

A do kogo nowego nie jesteśmy zbyt przyjaznie nastawione oprócz Witaminy? Nie rzucaj pustych słów, podaj przykład.
I dalczego miałybyśmy podziękowac za współprace? Czy ktoś Cie wyrzuca? :ico_nienie: Wydaje mi się, czy próbujesz szukac dziury w całym i stwarzac sztuczne problemy? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 wrz 2007, 12:15

Witaminy nie ma a wy drążycie temat, po co???
Pogadajmy np. Co u Julci?? Dawno fotek nie dostałam Gosiu :)

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

11 wrz 2007, 12:16

Poza tym brawa, przeczytałaś wszystkie posty na naszym topiku? To jest przeciez 865 stron! Ja bym nie miała czasu na takie coś :ico_sorki:
Które zachowanie jest jak z przedszkoda? To, ze próbujemy usunąc z naszego grona pewną nieszczerą osobę? Nie wiem czy doczytałas się na tych naszych postach tego, że my wzgledem siebie jestesmy bardzo szczere, piszemy o swoich intymnych sprawach, prywatnych uczuciach, dzielimy się wszystkimi naszymi sprawami itp. Nie pozwolę by jakiaś osoba robiła sobie z tego jaja! :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-11, 12:18 ]
Kochana, bo dawno nic nie wysyłałam :( Widzisz, siedzę i drąze temat Witaminy zamiast zajac się czyms pożytecznym. Ale jestem stuknięta :ico_puknij: ;)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 wrz 2007, 12:20

Wiecie że dziś rocznica WTC :( to już 6 lat

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

11 wrz 2007, 12:21

Nella- nikt cię niewygania i nawet się niwaz uciekac.Ta burza minie i znów bedzie super.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość