Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 wrz 2007, 11:23

Ja jestem :-D
tylko korzystałam z okazji żo moja mała spi i umyłam głowę i sie w końcu uczesałam :ico_brawa_01: Odrazu lepiej się czuję :ico_oczko: :ico_sorki: Tak jak mówiłam kąpiel w tej emulsji przyniosła jej ulgę i ładnie spała w nocy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 wrz 2007, 11:27

czesć kochane..
ja wczoraj przeżyłam koszmar... zapalenie piersi :ico_olaboga: ...dreszcze, ból głowy, samopoczucie fatalne... :ico_olaboga:
wieczorem juz nie wytrzymałam i wzięłam paracetamol.
cały dzień dostawiałam Milenę do tej chorej piersi, masowałam, ciepłe okłady itp.... no i dziś jest juz o niebo lepiej...

Basiu super ten kombinezonik...a płaszczyk śliczny.
Wiki będzie w nim wyglądać uroczo.

Joasiu gratuluje grzecznej córeczki... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 wrz 2007, 11:40

Basiu kombinezonik świetny, a płaszczyk przeuroczy, żeby moja pannica mogła już takie płaszczyki nosić :ico_oczko:

Violu to faktycznie wczoraj miałas nieciekawie, ale naważniejsze, że już jest lepiej :ico_brawa_01: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-11, 11:59 ]
Dziewczyny jak myślicie mogę sobie zjeść pierogi z kapustą i grzybami??? :ico_noniewiem:
A może jednak sobie daruje :ico_nienie: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 wrz 2007, 12:00

HELLO a mysmy sie tez dzis wyspali, maluszek kolejna nocke przeespał :ico_brawa_01: a poźniej wziełam go do siebie i spalismy do 11 :-D

Violu :ico_pocieszyciel: to współczuje, ale ciesze sie ze to juz za toba, teraz to juz tylko lepiej moze byc :-D

Basiu kombinezonik śliczny :-D a jaki rozmiar twój Tadziu już nosi?????
Apłaszczyk dla Wiki przesliczniutki, bedziesz miała śliczna księżniczkę :-D

Oj mi by sie tez przydało główke umyc, ale maluszkowi to sie naa razie raczej nie chce spac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-11, 12:01 ]
Kinga moim zdaniem tak :-D ja już jadłam i kapuste i grzyby i maluszkowi nic nie było wiec próbuj :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 wrz 2007, 12:26

ja tez juz prawie wszystko jem...
a za nabiałem przepadam....serki waniliowe, białe, żółte, topione...mleczko... na szczęście Milena nie jest uczulona na nabiał... i nie ma żadnych problemów skórnych.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 wrz 2007, 13:08

:ico_oczko: Hej dawno mnie nie bylo mal;y nie pozwala.. wcale w dzien nie spi..ciagle by jadl.. nie wiem..dokarmiam go mlekim bebilon pepti ale i tak placze i tak dalej chce piers... wieczorem mam problem zeby go uspic..bo wyje .. nocy mam tyle zarwanych ze to szok..mam czasem dosc . ale nie moge sie poddac

[ Dodano: 2007-09-11, 13:11 ]
smoczka nie cierpi..znaczy ssie troche ale dlugo trzeba walczyc z nim zeby zaczal ssac..i po jakims czasie pluje nim.moze sa jakeis lepsze smoczki podobne do sutkow??gdzies tak slyszalam..

[ Dodano: 2007-09-11, 13:12 ]
bo ja mam sylikonowy NUK uspakajajcy a jakie sa jeszcze ?

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

11 wrz 2007, 13:24

Oj Sylwus wspolczuje ale nie poddawaj sie na pewno mu przejdzie. Moj Damianek tez nie cierpi smoka a mam taki sam jak Ty Nuk, kupilam tez firmy Avent ale tez mu nie pasuje.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 wrz 2007, 13:36

Sylwia a dlaczego dokarmiasz Kubę bebilonem? przeciez pisałas ze Kubus dobrze przybiera na wadze...i pediatra nie kazała ci dokarmiać...
wiesz...moja Milena w dzień też cały czas na cycu wisi... nie ma mowy o dłuzszych przerwach miedzy karmieniami :ico_nienie: ...no ale w nocy jest super! śpimy sobie.. :-D :-D :-D

a co do smoczka to Milena też nie chce...wypluwa, dławi się... ja mam smoczek Nuby polecany przez pediatrów ... imitujacy ruch sutka...
poczekamy, zobaczymy moze się przekona do smoczka...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 wrz 2007, 15:20

Ula to brawa dla Pawełka za kolejną przespaną nockę :ico_brawa_01:
Ale ze mnie głupek przecież już jadłam pierogi z kapustą i grzybami :ico_puknij:

Violu oj a mi się tak już chce mleczka :ico_placzek: Niby mogę kozie mleko pić, już próbowałam troche jak krowie tyle, że słodsze, ale po tych rewelacjach jakos mi się odechciało :ico_noniewiem:

Sylwia musisz być silna, nie możesz się poddawać :ico_nienie: Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, początki są ciężkie bo poznajemy się z dzidziusiami nawzajem :ico_oczko: Ale pomyśl, że będzie już tylko lepiej :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 wrz 2007, 17:40

Hej
Violu wspolczuje co musialas sie nacierpiec :ico_szoking: Ale fajnie ze Ci sie poprawilo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Nie ma nic gorszego co?
Jezu ja jeszcze kapusty nie jadlam.Mnie zawsze wzdyma po kapuscie wiec boje sie ze i Juli tez.A u nas dzis cieplutko i bylysmy na spacerku od 13 do 17 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kiloskow narobilam.Powinnam sobie zamontowac kilometromierz i sprawdzac ile dziennie przerabiam :-D

[ Dodano: 2007-09-11, 17:47 ]
Jecie juz dziewczyny wszystko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-11, 20:02 ]
Gdzie sie dzisiaj podziewacie. :ico_szoking: Cos sie opuszczamy wszyscy w pisaniu :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość