Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 wrz 2007, 19:03

kamizela, dziewczyna próbowała na wszystkie fronty dobrać mi kolorek jakiś na oczy i we wszystkim wyglądałam przeokropnie. Dlatego zdecydowałyśmy się na naturalny.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 wrz 2007, 19:37

NO WIDZE ,ZE PRZYGOTOWANIA PEŁNĄ PARA HEHE

Ewcik ale usmiechac sie chyba mozesz bardziej ihiihihihihih

a my juz w połowie spimy w drugiej czesci siedzimy w wannie .......


zaraz spokuj ..... ufffff

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 wrz 2007, 19:43

Tylko ja nie lubię się uśmiechać

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

11 wrz 2007, 20:32

ewcik jak mozesz nie lubic sie usmiechac??no co ty panna młoda musi byc nieustannie usmiechnieta!!wiec do roboty dziewczyno.. :ico_oczko:

Ja do slubu pomalowałam sie sama, ja tam nie ufam zadnym wizazystkom itp, sama najlepiej wiem w jakim makijazu mi pasuje i jak na jaka okazje sie mam pomalowac, wiec po co płacic za to, a wg mni ewygladałam bardzo ładnie. Moj abratowa i kuzynka miały makijazystki i były niezbyt zadowolone :ico_noniewiem:

massumi gdzie ty kobieto sie podziewałaś??

doris zwykły kleik ryzowy dosypujesz do mleczka i on zageszcza mleczko, dzidzia jest bardziej syta i przyzwyczaja sie do gestszego pokarmu.. :ico_noniewiem:

gosia mleczko 2 to chyba normalnie takim samym smoczkiem jak mleczko 1, w konsystencji one sie nie roznia, tylko zawartoscia witamin i takich tam...

musze juz leciec, bo moj chłop zmierzły, cały czas powtarza ze mi te forum zablokuje :ico_haha_01: :-D ale wiadomo, siedze tu z wami to nie poswiecam mu czasu, a on ma urlop i chyba na to liczył... :ico_oczko:
wiec zycze spokojnej nocki :516:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 wrz 2007, 21:01

podeślę wam stronkę dziewczyny która mnie będzie malować www.twojastylistka.pl

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 wrz 2007, 21:11

oj. jestem...młoda wykąpusiana i szczęśliwa! jak się dziś śmiała pięknie...no i pływa na całego!

Ja może zacznę zagęszczać też mleczko co? co myślicie? bo ona kurdę tak mało je...że :ico_szoking: ciągle tylko 90ml i koniec, no i 3godzinne przerwy między jedzeniem. To może choć na noc jej zagęścić co? poradźcie, bo ja głupia też...tylko jaki kleik? ile? czy do bebilonu normalnie to to wsypać??? :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Kate_k82 :ico_nienie: ja sobie z Tobą porozmawiam na GG!

Ewcik wyglądasz super! ale...no właśnie..ale...po pierwsze uśmiech, a po drugie...oczy jak dla mnie stanowczo za jasne...Bo makijaż wypada...blado...Weź pod uwagę, że on nie ma tylko dobrze wyglądać na żywo...ale są jeszcze zdjęcia, film...Ja bym jeszcze kombinowała! Czy na pewno wypróbowałyście wszytskie odcienie? ja ma jedną złotą zasadę...do makijażu ślubnego...jak już nic innego nie leży, to idę w brązy! i jest super...dodaję trochę złotego brokatu i przede wszystkim widoczna kreska na oku!!!! i dużo tuszu! I generalnie mała sugestia...tylko błagam ...Ty się nie obraź na mnie za to co piszę ok?zboczenie zawodowe...Ja bym Ci poleciła jeszcze z 5wizyt w solarium! złapiesz ładny kolorek, to i podkład można ciut ciemniejszy dać i twarz będzie "zdrowiej" wyglądać...No i przede wszytkim coś, czego już na wejściu mi brakuje to tusz na dolnych rzęsach! a żeby było jeszcze lepiej, to zrób sobie kochana hennę grafitową na brwi, a czarną na rzęsy! zobaczysz, jak oczko ładniej będzie wyglądać! :-D

Ja też na ślub malowałam się sama...a to tylko dlatego, że jestem upierdliwa i ciężko mi dogodzić. Więc jak miałam wydawać 50zł za makijaż i potem się wkurzać, że coś nie tak...to zainwestowałam w dobre kosmetyki! i jestem bardzo zadowolona, bo makijaż podoba mi się jak cholera i co spojrzę na zdjęcia to normalnie :ico_szoking:

Ty...Gosiaco się z Tobą dzieje? jakoś mało jesteś...a...internet...no to rozumiem :-D

Massumi no jesteś...to teraz kup dużo redbulla i czytaj, czytaj...a dzieciom daj relanium :-D to pośpią w tym czasie...

O!moja coś marudzi przez sen... :ico_noniewiem: o co chodzi? kupa była wczoraj...i dziś rano..i co znów? no bo o co lotto? nie kumam bazy...leży, smok w dziobie i marudzi. A...niech J się martwi...ja się przecież źle czuję :-D
Nos mam zawalony, głowa mi pęka...już zżarłam czosnek, zaraz płukanie gardła, moczenie nóg i mleko...Biorę też tantum verde i coś tam homeopatycznego na katar...ciekawe...
ok,lecę

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

11 wrz 2007, 21:15

Ewcik musisz ćwiczyc uśmiech, zacznij już teraz, a makijaż jest ładniutki i rzeczywiście bardzo naturalny, ale najważniejsze jest to zebyś Ty sie w nim dobrze czuła.
Mateusz za cały dzień zjadł tylko 500 ml mleka.... nie wiem co robić żeby jadł więcej...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 wrz 2007, 21:21

zbora - Duzy naprawil to jestem :-D juz
ja kupilam kasze - po 4 mc dodaje sie do mleka - z jabłkami - ale podam w dzien najpierw - troche - tylko co smoczek ten Y - do kasz - czy jechac na 2 ??? no bo na poczatek - ta kasza to musi byc taka ardziej wodnista , nie? no bo do picia ... ?? Zbora robi sie na bebilonie , mam tez kupiony kleik ryzowy - tylko nie wiem czy juz mozna dawac i jak - niech ktoras oswieci ?

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

11 wrz 2007, 21:29

Ewcik wiem co czujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Ale zaufaj fachowcom !!! Ja też praktycznie się nie maluję.... tzn. bardzo powoli w to wchodzę
iiiiiiii po każdym makijażu czułam się nie swojo.... czyli jak "zdzira" :ico_oczko: bo jakieś przekoloryzowane wszystko mi się wydawało... ale kumpela uwzględniła moje sugestie... trochę ja uległam i rezultat był :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Więc zachęcam jak zbora do jeszcze kilku kombinacji !!!
I błagam uśmiechaj się !!!! Bo to cały nasz urok :-D Myślisz, że na co złapałam męża ... na super charakter taaaaa :ico_oczko:

A ja byłam w sobotę na weselu.... i za 3 tyg. następne.... padam...

Ach może coś wyszukam z fotek... później :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 wrz 2007, 21:35

A ja się pochwalę dzidzią!!!
mój kochany misio słodziaszek...
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość