Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 wrz 2007, 18:35

marta przypomnialas mi... wlasnie nam sie skonczy;lo tv lincence w sierpniu hihi musze adamowi przypomniec hihi
a i ja tez nie dostalam becikowego, nawet macierzynskiego jescze nie mam cholera. nie moge sie tam dodzwonic
no probuj foty wkleic

jasnie pani foty fajne,. a ten papieros przy lusce :ico_nienie:
a ja tez lubie mentolowe cienkie hihi
od czasu do czasu przy piwku
ale teraz mi tego nie brakuje
za to piwka bardzo ale wypije czasem szklaneczke :ico_oczko:

sandrusia no niestety ze za ubezpieczenia niemalo trzeba bulic hihi i bezsensu ze nie moze byc tak jak w polsce. tylko kazdy musi miec ubezpieczenie zeby autem jezdzic

[ Dodano: 2007-09-11, 18:37 ]
dzieki martus :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

11 wrz 2007, 19:29

hej kobietki :ico_haha_01:
ja dzisiaj tak szybciutko bo niedlugo przyjedzie moj tesc ze szwagierka (na szczescie nie beda mieszkac z nami) u nas wszystko ok Nati marudzi jak zwykle Alusia szaleje
Sandra co do ubezpieczenia to faktycznie nieciekawie i dlatego ja jezdze corsa :ico_noniewiem: i ja mam ubezpieczenie z Tesco bo najtanioej i ja w Pl mialam auto i prawko tez troche mam a i jeszcze jedno jak bedziecie miec z L z jednej ubezpieczalni ubezpieczenie to powinno byc taniej (u mnie tak jest ze szwagier najpierw zaczol sobie oplacac a pozniej mnie dodal i ja sobie place ale troszke mniej niz samodzielnie wszystko robilismy przez neta)

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 wrz 2007, 19:45

sandrusia a jakie firmy patrzylas?? zobacz te specjalne dla kobiet tylko ponoc sa tansze.my z pawlem placilismy 780 funtow za nas dwoje i ja mam prawko dopiero od niecalego roku i to ze pawel mnie dodal wyszlo taniej :ico_noniewiem:
ja na twoim miejscu na poczatek i tak wziela bym cos tanszego a z wymarzonym autkiem bym poczekala jak juz lepiej bedziesz jezdzic :ico_oczko:

madziorka no to siup za zdowko leosia :ico_oczko: juz chlop z niego jak sie patrzy :-D buziaki dla niego od cioteczki i kondzia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a ta mascia to smaruje sie miejsce gdzie ma byc kucie godzine przed szczepionka (ma dzialanie znieczulajace)no bo niby jak ma pomoc po ,jak kucie to co najbardziej boli juz bylo.... :ico_oczko:

kasia ale zaszalalas...fiu fiu, tyle dni kaca leczyc az dziewczyny zaczely strajkowac :-D no to i ja sie do nich dolaczam no bo jak nie bede sie wychylac i do ciebie gadac jak one nie rozmawiaja :-D

gosia a ty sie na mnie obrazilas...???nic do mnie nie piszesz :ico_placzek:

w koncu znalazlam dla konrada przedszkole i nie drogie i blisko domu...tak wiec juz niedlugo posle go tam na dwa dni w tygodniu na pol dnia,tylko co ja bede robic w tym czasie... :ico_oczko: juz na sama mysl troche tesknie ale sie ciesze jednoczesnie ze troche wolnosci tylko dla siebie odzyskam :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 wrz 2007, 19:46

martuchafrost pisze:wysyłam Rutkowskiego po Ciebie

właśnie obudził mnie domofon, to pewnie ten słynny detektyw :ico_haha_01:
no, ale do rzeczy, witam was kochane moje :ico_oczko:
dopiero życie we mnie wraca, na weselu było super, niestety od 2 w nocy kuba juz był zwarty i gotowy, a po alkoholu to on może nawet 2 doby :ico_placzek: (Gosiaczku, miałaś rację, kowalus był jak zwierze) ledwo chodzę :ico_olaboga: :-D
teraz zacisnęłam uda i dopiero pod koniec października z daleka mu "pusie" pokaże :ico_haha_01:
dziewczyny, popisze z wami od jutra, bo jestem bardzo niewyspana, dzisiaj jeszcze dostałam zastrzyk gotówki od mamy i chciałam sobie jakieś dzinsy strzelić, ale w tych do 100zł wyglądyam źle, a wranglery u nas kosztujuą 289zł :ico_szoking: a tylko te mi na tyłku nieźle leżały, lee są tańsze - 209zł, bo jakaś przecena, więc musze mame ubłagać o dopłaty unujne do portek, jeszcze z 50zł i będę wyglądać jak po odsysaniu opony :-D
Jaśnie Pani, możesz się juz odpiąć od kaloryfera, powróciłam na TT z oddechem kaczuchy po wódeczce :-D
kto się przyłączył do starjku, może mi dołożyć do portek :-D
ale miło z wami znowu popisać, zdjęcia obejrzałam...mamuśki jesteście boskie :ico_brawa_01: muszę taką opinie do poradni psycho-ped. napisać, więc spadam.
na razie, papa!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 wrz 2007, 19:55

kaasiaa79 pisze:kto się przyłączył do starjku, może mi dołożyć do portek

ja nie zdarzylam ..to mi sie udalo hihi ale stowe moge pozyczyz jkaby co :-D

a tak na serio .. witaj erotomanko hihi i foty wklejaj swej wybujalej oponki hihi

fela dzieki za info vo do masci. juz mi jasnie pani na czerwcowkacj napisaja a ja taka niekumata hihi
i za buziaki dla leosia tez dizekujemy
a ty jak sie bedziesz nudzic podczas pobytu kondzia w przedszkolu to ja ci juz zajecie znajde hihi

z okazji 2 miesiecy fotki z dzisiejszego lezakowania w parku hihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 wrz 2007, 20:12

dziewczyny dostałam telefon od lekarza, mam Franiowi zrobic badania na mukowiscytoze, BOze módlcie sie za mnie, i za FRania, "gdyby z łez mogło powstać morze, to u mnie byłby juz ocean"

[ Dodano: 2007-09-11, 20:16 ]
mam tylko nadzieje i modle sie zeby to nie była ta choroba :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dlaczego????? dlaczego oni mi kazali badania na tą kurewską chorobę zrobić?????
Jezu do jutra umre z nerwów i nie wiem kiedy wyniki,

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 20:28

martuchafrost, :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: ale mukowiscydoza przeciez to jest choroba dziedziczna! przeciez nie moze jej Franiu miec skoro nikt w rodzinie jej nie ma.... ????

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 wrz 2007, 21:40

martusia ja bede modlic sie cala noc zeby to nie bylo to :ico_olaboga:
trzymaj sie kochana i caluski dla frania.bedzie dobrze...zobaczysz

madziorka fajne fotki :ico_brawa_01: leos cudny i pozdrow oskarka i sonie od nas i mamuske oczywiscie :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 wrz 2007, 21:41

Boże, Martusia :ico_szoking: to niemożliwe, nie znam się, nie wiem jak jest z nosicielem, czy też musi mieć rozpoznanie? bo właśnie tak jak Jasnie Pani wyczytałam, że to choroba dziedziczna :ico_noniewiem:
kochana nasza, całym sercem jestem z wami... :ico_placzek:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 wrz 2007, 21:47

kasia jak drogi tylek to byle czego nosic nie bedzie :-D
fajnie masz z mamuska,moja wlasnie dzisiaj paczke mi wyslala z maszynka zelmera do miesa i z szatkownica do warzyw.bo tutaj nie ma takich fajowych jak w pl :-D tak wiec bede placki ziemniaczane mogla smazyc bo tak to nam tarkowac sie nigdy nie chcialo....no i na pyzy do tesciowej po przepis zadzwonie i babke ziemniaczana zrobie ...mniam mniam juz nie moge sie doczekac.i ciekawe co tam jescze wsadzila pewnie jakies duperelki dla kondzia :-D

[ Dodano: 2007-09-11, 21:50 ]
kasia ja mialam taki przypadek tej choroby w rodzinie i siostra chlopca co ja mial jest nosicielem ,tak wiec rozpoznanie jest.
marcia jezeli u was nie ma rozpoznania w rodzinie to pewnie wszystko ulozy sie dobrze....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość