Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 wrz 2007, 21:58

tutaj mam zdjęcie "rozkład planu imprezy" (na każdym stoliku był) m.in. o godz. 2-3 tzw "rozchodniaczek" to był żurek podany w chlebie, niesamowite, z ogrągłego chleba wydłubano środek, zrobili z kolejnego "pokrywkę" i każdy otrzymał w takim chlebku zupe :-) pyszności.... na drugi dzień jak wstaliśmy każdemu do pokoju dostarczono śniadanko, pełen stolik samych pysznosci....niesamowite przeżycie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No nic uciekam spać, dziękuje za chwilę uwagi :-)
Buziaki i spokojnej nocy Wam życzę!!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 wrz 2007, 22:26

Dorota.M. No ...pięknie, wytwornie...ach...!

Idę kobietki spać...papapa DOBRANOC!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 wrz 2007, 22:45

Dorota.M., To ci sie super impreza trafila :ico_brawa_01: Wytwornie i elegancko, fajne przezycie.

Magdzinka, fotki zamieszcze,tylko wiekszosc byla z kamery robiona a nie mozemy tego zgrac na komputer bo nie mamy jakiejs karty,musimy u kogos.Wkleje jak juz bede miec je na kompie.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

11 wrz 2007, 22:46

Magdzinka
Ja miałam podobny problem z jedzeniem po trzydniówce i troche to trwało zanim Oliwia wróciła do siebie.Nawet ulubionego jabuszka nie chciała a mleczka piła ok 50
naszczęście na wadze nie straciła

Dorota M
Super weselisko czasami warto przeżyć i zobaczyć coś innego

Lutóweczki
nie mam jeszcze kubka niekapka ale widzę że już czas sie zaopatrzyć a co do chodaczka to ostatnio pojawiło sie wiele opini że jest to szkodliwe urządzonko i bardzo nie polecają wydaje mi sie nawet że w sklepach też wybór jest coraz mniejszy a ja sie jeszcze zastanawiam bo nie znam przypadku w którym chodzik by zaszkodził a mojej rodzinie wszystkie dzieci miały
Dobranoc papa

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 wrz 2007, 22:49

Znow musze na raty pisac hihi

karolasto niezle masz teraz w domciu, nie dziwie sie ze czasu nie masz,zajmij sie dzieciaczkami a jak troche odpoczniej to zajrzysz do nas i napisz co i jak.
Magdzinka, to niezle jest warte twoje mieszkanko,no ale w W-wie takie ceny, u nas duzo taniej,choc dla mnie to i tak drozyzna,kawalerka za 100 000zł,porazka. A kupilismy ja za 30 z hakiem. Nizle poszlo w gore, kiedys myslelismy zeby do W-wy wyemigrowac, bo od strony mamy to same Warszawiaki, tylko potem sie do łodzi przeprowadzili,nie wiem po co?
Ale te ceny w W-wie to po prostu sa z kosmosu a poza tym nawet jakbym miala to szkoda by mi bylo wydac 3 razy wiecej na cos co gdzie indziej jest duzo tansze. No i dzialke mamy juz zreszta pod Łodzią.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 wrz 2007, 07:51

witam z ranca:)

Karolas wspolczuje szpitala, dobrze ze Ty sie jakos trzymasz zeby to ogarnac

Dorota.M. no niezla pokazowa. my idziemy 22 wrzesnia na wesele, ale to bedzie chyba takie zwykle wesele. Tylko meza mi zabierac beda bo poprosili go na swiadka:(

Iwona77 my mamy 36m kawalerke, ktora u nas jest warta 200tys, wiec tez ja kiedys opchniemy i moze cos wybudujemy...

kubek niekapek ja mam z aventa, mozna do tych duzych butelek zalozyc tylko odpowiednia koncowke. mam z miekkim dziobkiem, ale jeszcze nie probowalam Tymkowi dawac z tego pic. moze dzis...

milego dnia

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 wrz 2007, 09:10

DziewczynyAle się rozpisałyście :ico_szoking: ledwo zdążyłam przeczytać
DototaNo to weselicho, ze ho ho. Mimo wszystko ja osobiście wolę malutkie kameralne przyjęcia ( ale jak mi mówi mój mąż ja zawsze inaczej niż wszyscy :ico_haha_01: ). Napiszę jeszcze coś co mi się przypomina jak widzę młodą parę w bryczcę: Tak powiedział kiedyś mój mąż: A co by było jakby się koń za przeproszeniem zesrał i machnął ogonem i wszystko na suknie panny młodej by poleciało. Czasem coś takiego głupiego mu się wyrwie a ja ze śmiechu nie mało się posikam.
KarolasWspółczuje choróbska w domu życzę dużo zdrowia :ico_buziaczki_big: A co do chorych facetów to z nimi jest gorzej niż z dziećmi :ico_zly: Potrafią człowieka psychicznie rozwalić.
MałgosiaMój mały też nie chce herbatek ani soczków i też wciskam mu tyle że ok. 50 ml dziennie. Ale wczoraj szok piłam wodę z sokiem malinowym domowej roboty a on tak patrzył no i mu dałam i wypił normalnie. Może Wojtusiowi też posmakuje :ico_haha_02:
MagdzinkaNie denerwuj się tak zapewne za kilka dni Joasia będzie wcinać jak wcześniej, teraz pewnie po tej chorobie żołądek się jej ścisnął i nie może tak dużo. Powoli wróci to do normy, może podaj jej lacidofil poprawi trochę florę w brzuszku .
KellyFajne te słoiczki porobiłaś ja jeszcze nie próbowałam dawać małemu niczego z pomidorem. Muszę też popróbować.

[ Dodano: 2007-09-12, 09:15 ]
HekkateMasz rację co do tych wyników kamień spadł mi z serca tylko tyle że na kolana :-D no bo jeszcze ta wypalanka mnie czeka i bardzo się jej boję. Fajnie że razem z mężem macie urodziny tego samego dnia. Ciekawie musi być pomiędzy dwoma skorpionami :-D
Wklej jakieś zdjęcie Danielka bo bardzo chętnie zobaczyłabym jak się zmienił :-)

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

12 wrz 2007, 09:20

Tak piszecie o tych mieszkaniach i cenach u nas prok temu byly 3 pokojowe 65tys a 4 85-90tys sa tez droższe ale na jednym osiedlu za tyle właśnie można było kupić:-)


My mamy 90 hektarow z Oskarem z tego 3 działki jedna jest naprawdę ładna Kolo Bialogardu w Debczynie teść tam posadził las marzył mu sie tez staw ktory rośniesz zrobił teraz tam jest naprawdę pięknie tagrze jak kiedyś będziemy chcieli sie budować i wrócić do polski to chciałabym właśnie w tym miejscu.


Dorota ale super :ico_brawa_01: to wesele zdjęcia piękne :ico_haha_02: A Agadka to faktycznie to twojego męża :-) podobna
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2007, 09:23 przez Iza@, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

12 wrz 2007, 09:21

Dziewczynysory, że tak dodaję ale zapomniałam napisać, że sprzedaję swój wózek za miesiąc ( już się umówiłam). Oglądałam spacerówki i chyba kupię ProBaby Newada 4, może któraś z was coś o niej wie. Niestety niebyło takiego jak ma Karolas więc go sobie nie obejrzałam.
http://esklep.babyfant.pl/index.php?cPa ... lter_id=29

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 wrz 2007, 09:23

asiam_26 pisze:Może Wojtusiowi też posmakuje :ico_haha_02:


A wiesz, że spróbuje bo mam takie domowe soczki !!

:ico_tort: Dla Patryczka- Myssiac, życz synkowi dużo ciepełka, uśmiechu i zdrówka od mojego szkraba i mnie !

Niekapek Ja mam niekapka ale zwykłego z twardym ustniczkiem ..zobaczymy czy będzie pił!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość