Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 22:21

Karla, licytujesz te rzeczy? ja tu to bym sie bala linki wklejac do rzeczy ktore kupuje, bo tutaj taka Alinka grasuje co kazdego przelicytuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

11 wrz 2007, 22:23

Jasnie Pani :) pisze:Karla, licytujesz te rzeczy? ja tu to bym sie bala linki wklejac do rzeczy ktore kupuje, bo tutaj taka Alinka grasuje co kazdego przelicytuje :ico_oczko:


nie, nie licytuje ,
ja nie mam szczęścia!! zawsze ktoś mnie ubiegnie, a nie mam czasu siedzieć i przebić oferty minute "przed"

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 wrz 2007, 23:08

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Ale to moje napięcie trwa już trochę dłuugo i nie wiem kiedy przejdzie.

Alinko no nieźle zasalałaś. Uważaj bo to jest niebezpieczne. ja juz się strasznie hamuję, żeby nie wchodzić na allegro. Zawsze sobie mówię, że tylko pooglądam a potem i tak coś kupię, no bo przecież okazja.

Avisek ja też sprzedaję ciuszki po Tomku, ale te ładniejsze zostwiam na przyszłość. Przynajmniej na razie.
A co do Laury to mam nadzieję, że wszystko się jakoś rozwiąze. A tak się zastanawiam jak oni to wykryli? To oni czego usg robili?? Myślałam, że bioderek?
Matko ile my się musimy namartwić zanim te dzieciaki odchowamy. Ja mam iść na kontrolę do ortopedy bo Tomek coś tam w nóżce jeszcze miał nie zrośnięte, zobaczymy 15 października.

Matko jakie te wasze dzieciaki duuże??? Karla twój też taki kolos?? Przecież on dopiero 2 miesiące ma :ico_szoking: A ile ważył jak się urodził?? A z okazji imienin wyściskaj go tam porządnie!!



Kamilko Luska ma juz nawet dwoch co sie o nia staraja na Polonii :-D :ico_oczko:


Hmm... no ale to jeszcze nic pewnego?? Czy już laseczka zdecydowana?? :-D

Ja tu mojemu kilka dobrych tekstów podrzucę i zobaczymy jak Luśkę zabajeruje hehe... :-D :-D :-D


Madzia ale miałaś akcję. Mój Jarek to by takiego chyba zabił. Szybę by mu wybił na setę. I dlatego ja nigdy nie wychodzę jak samochody jadą, tylko kręcę głową i wydzieram sie na nich z chodnika, że są debile. Swoją drogą sama musze wyglądać jak debilka jak tak sie wydzieram. :-D :-D

Astrid trzymam kciuki!!!

[ Dodano: 2007-09-12, 00:09 ]
Juli DZIĘKI!!!!!!!!! Udało sie!!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 wrz 2007, 08:21

Witam moj dzisiajh o 7.00 mnie obudzil zjadl i teraz zasypia a mamusia juz nie zasnie zaraz sniadanko wciagne i posiedze na TT i allegro ktore wciaga i moj Pjak widzi allegro to od razu pyta znowu :ico_szoking: a ja nie tylko ogladam :-D :-D ale jak sie cos trafi to ... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

12 wrz 2007, 09:19

-indigo- pisze:Matko jakie te wasze dzieciaki duuże??? Karla twój też taki kolos?? Przecież on dopiero 2 miesiące ma :ico_szoking: A ile ważył jak się urodził?? A z okazji imienin wyściskaj go tam porządnie!!
!!!


4300 jakoś ważył :-)

teraz ponad 7 kg - na dodatek on jakoś szczególnie gruby nie jest... nie ma nadmiaru wałków itd :ico_brawa_01:

Lekarka mi powiedziała, że dziecko do pół roku powinno PODWOIĆ swoją wage z porodu... a pózniej powoli stopuje

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 wrz 2007, 09:27

moj 7120g na dzien 4 wrzesnia :-D
Karla pisze:Lekarka mi powiedziała, że dziecko do pół roku powinno PODWOIĆ swoją wage z porodu... a pózniej powoli stopuje
dokladnie to samo mi powiedziala :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

12 wrz 2007, 09:29

kamila - miała usg główki przez ciemiączko je robią.. macie racje pójdę do jakiegoślekarza prywatnie, musze poszukac dobrego neurologa ktory mi spokojnie wytlumaczy co i jak

mala chyba lada moment zeba dostanie - to juz czas na nia, oskarek mial 4 miesiace i mial zeba. a ona sie strasznie zmienila - zle sypia w nocy i w dzien prawie w ogole nie spi... wczoraj przez caly dzien spala lacznie ponad godzine - co jest nowoscia

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 wrz 2007, 09:33

dzień dobry,

juli masz rację wszędzie trzeba pozytywów szukać , nawet w szare jesienne dni.Wiesz ja też lubię grzyby zbierać tylko kurde tych pajęczyn między drzewami nie cierpię i zawsze chodzę z kijem i nim wymachuję żeby mi się jakaś do twarzy nie przykleiła :-D

Aniu zapomniałam Ci wczoraj napisać ,że z tą rehabilitacją masz rację a matczyna intuicja jest niezawodna, jesteś mamuśka the best :ico_brawa_01:

Astrid czekamy na relację z badania

NAN 2 jest od 4 m-ca.wtedy też rozszerzamy dietę o jabłuszko i marchewkę a my będziemy pierwsze :-D .Tak wogóle to rozglądam się za blenderem , bo wkrótce będzie potrzebny i co ...siup na allegro :ico_haha_01: - ale jeszcze nie kupiłam.

Karla Pan Buła to kawał chłopa, brawo :ico_brawa_01: Moja panna ważyła 2 tyg 5560g.

Astrid to miałaś zajęcie , nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-D , mogłaś fotkę pstryknąć i za 18 lat małej pokazać.


zmykam mieszkanko ogarnąć , bo mój mąż niedługo wraca i też mamy zwariowany dzień.W końcu idziemy do notariusza i w poniedziałek podpisujemy wstępną umowę , musimy iść do projektanta i może nam już domek rysować , z małą do pediatry do kontroli i to chyba wszystko.
Do póżniej



Acha :ico_tort: dla Jacusia :509: :509: :509:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

12 wrz 2007, 09:42

CZESC DZIEWCZYNY...

nareszcie udalo mi sie wejsc na forum... mialam problemy z kompem bo nei moglam wejsc na tiktaka i na pare innych stronek... etraz juz jetsem ale chyba tylko na chwilke bo moja pocieszka juz sie obudzila :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u as wszystko dobrze, z reszta nie wiem co amm wam napisac... pewnei wkrece siewam w temat a wy gadacie o czyms innym a ja wysocze z jakimis glupotami :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Iza rosnie jak na drozdzach ma juz okolo 6kg. dzisiaj idziemy na U4 to sie dowiemy wszystkiego, ma juz jakies 60albo61 cm tak wiec malutki klocuszek... poza tym skonczyly nam sie juz jakis czas temu te okropne kolki czyli zycie stalo sie piekniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wkleje wam pare jej zdjatek co byscie mogly ja sobie wyobrazic :ico_haha_01:

tu z dumnym tatusiem zaraz po urodzeniu
Obrazek

tu pierwsza podroz Izy ze szpitala do domku
Obrazek

zadowolona po jedzonku
Obrazek

ta mocno zakrwione oczka mial po porodzie i tak trzymala glowke majac 7 dni :ico_olaboga:
Obrazek

to ulubione moje zdjecie, moje DWA SKARBY
Obrazek

iZA 6TYG
Obrazek

I CALA NASZA TROJKA
Obrazek

przepraszam ze was tak zasypalam


pozdrawiamy
Hania i Iza

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

12 wrz 2007, 09:59

hanah mała boska jest!!

ten usmiech po jedzeniu powalił mnie!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość