Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 wrz 2007, 10:28

witam, hanah twoja panienka to taki mały śliczny śmioeszekObrazek
A ja muszę się pochwalić że Natusia dziś przespała noc od 23 do 5.40Obrazek

[ Dodano: 2007-09-12, 10:30 ]
Obrazek
a to właśnie moja panienka.....

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 wrz 2007, 10:34

Haniu Izunia jest słodziutka!! Jaki uśmiech ma wspaniały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karla, licytujesz te rzeczy? ja tu to bym sie bala linki wklejac do rzeczy ktore kupuje, bo tutaj taka Alinka grasuje co kazdego przelicytuje


No ciś Ty Dominika, nie wejdę nikomu w drogę jak ktoś się pochwali jakimś cudeńkiem na allegro, które akurat licytuje :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Teraz poluję tylko na tygryska..bo wczoraj jeszcze upolowałam Kubusia za 9.99 i misia ocieplanego za 16 chyba..
http://www.allegro.pl/item240043734_uro ... p_je_.html
http://www.allegro.pl/item240043964_kom ... adek_.html
tez u jednego sprzedawcy, więc zaoszczędzę na przesyłce hehe. Właśnie tylko to mnie hamuje czasem..jak dodam do ceny ubranka koszty wysyłki plus dopłata za przelew..no i czasem juz się powstrzymam, bo się uzniera tych złotych i rezygnuję..
Ale z tymi pajacami z kapturami mnie pogięło chyba.... Mała będzie miała co 3 miesiące nowe cudeńko, bo kupowałam rózne rozmiary :-D :-D :-D a wspólnego konta nie wyczyszczę, bo płacę ze swoich ;) Karol kupuje rzeczy typu - łózeczko, wózeczek, fotelik, mata, mleko, leki, pieluchy, a ja rózne wydziwy :-D :-D :-D moze sobie wypominać ile wlezie :-D :-D
Astrid nieźle Cię Aruś urządził :ico_smiechbig:
Avisek :ico_szoking: pierwsze słysze o takiej przypadłości u maluchów :ico_szoking: Kamilka ma rację ilez to my się nastresujemy póki te okruszki odchowamy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Karla Pan Kaban jest przeuroczy!!!!!!!!!!!! jaka waga imponująca :-D

Aha!!!! Smsowałam wczoraj z Baisą! Pamiętacie ją? Pozdrawia Was wszystkie! Mówi, ze taka szczęśliwa jeszce nigdy nie była, w roli mamusi odnalzła się od razu, a Kalinka jest grzeczna jak aniołek :ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek
z mmsa więc jakoś nie bardzo , ale buźki widać!! Dominka mozesz uzupełnić listę maluszków na pierwszej stronie :ico_oczko:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

12 wrz 2007, 11:51

super ze mnie jeszcze pamietacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ten usmeich to nie tylko ciebie powalil kochana wszyscy jak tylko na nia popatrza to zaraz sie smieja bo to Smieszka jak nei wiem :-D :-D :-D

i jeszcze pare ''smiesznych'' fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 wrz 2007, 11:57

Haniu cora sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

12 wrz 2007, 12:35

dziekuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 wrz 2007, 13:28

Haniu Iza przesłodka. Ale ty ją już tak sadzasz??? :ico_szoking: Czy to nie za wcześnie?? Co prawda niesamowicie trzyma główkę jak na swój wiek, ale ja chyba bym się bała.

Alinko dzięki za info od Basi. Faktycznie słabo je widać ale widać. Już dawno się zastanawiałam jak Kalinka wygląda. Ciekawe czy Basia do nas wróci? Nic nie mówiła?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 wrz 2007, 14:11

Witam :-D

Avisek kochana trzymaj się dzielnie wierzę żew wszystkko będzie dobrze

Abegano gratuluję przespanej nocy, ja to znowu miałam dziś 3 pobódki

Hanah cudne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karla :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Twojego brzdąca z okazji 2 miesięcy

Alinko jak będziesz znów SMSować z Basią pozdrów ją ode mnie

A teraz zmykam bo szwagierka na obiad woła

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 wrz 2007, 14:15

Siemanko Lasencje Witaj HANA :-D coreczka przesliczna i ma takie pucolki jak moja hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze u BEWU wszystko oki i Kalinka sliczniutka :-D

[ Dodano: 2007-09-12, 14:16 ]
KARLA dla przystojniachy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 wrz 2007, 15:32

ja dzis pospalam... na maxa
wczoraj zasnelam razem z leosiem ok 23 hihi potem o 4 i 9 pobudka na jedzonko i ostatecznie leos wybudzil sie o 12 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
normalnie super
osttanio tak dlugo nie spal bo ja musialam wczesniej wstawac i on tez sie wybudzal hihi
ale jak go wezme o 9 do lozka to spi jak susel ze mna hhi
to jest sposob
a teraz tez jak zwykle dal mi znak zze jest zmeczony na bujaczku i chce spac wiec polozylam go na kanapie w salonie i on dalej marudzi ale zaraz wlaczylam muzyke i on tak lezal spokojnie 5 min az sam sobie zasnal
i co ja mam zrobic dziewczyny?? on lozeczku ma spokoj i w ciagu dnia ciezko mu tam zasnac.
wczoraj uspilam go tam przy suszarce i spal cale 10min :ico_olaboga:
a w salonie ok 30min czyli tak jak zawsze hihi
a wczoraj nawet dobil do godziny :ico_szoking:

dziewczyny czy podczas karmienia piersia jadlyscie wedzone ryby?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 wrz 2007, 15:33

Abegano zapomniałam pochwalić twoją uroczą Natalkę. Śliczna córeczka!!

Dziewczyny właśnie przyszedł kombinezon, który kupiłam na allegro. Pamiętacie, że dałam za niego dość sporo kasy, a tu niespodzianka. Dorzucili mi super czapkę H&M (taką pilotkę jaką właśnie chciałam kupić) i ciepłe butki i jeszcze mega maskotkę. Czasem warto coś zalicyować. Miłe takie niespodzianki. Teraz już wszystko się pierze. Ale kombinezon piękny i taki cieplutki. Mam nadzieję, że Tomuś szybko z niego nie wyrośnie i chociaż do grudnia w nim pochodzi (czytaj poleży :-D )

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość