Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 wrz 2007, 11:40

dziewczyny mam pytanie odnośnie allegro...
wygrałam aukcję, gdzie była podana cena minimalna...ale nie została osiagnięta...
czy to znaczy, że sprzedajacy moze nie sprzedać towaru? miałyście już z czymś takim do czynienia...?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 wrz 2007, 11:55

Violu jeżeli cena minimalna nie została osiągnięta to sprzedający ma prawo nie sprzedać za tą cene towaru który wystawił. To jest dobre dla sprzedającego, ponieważ nie ma obawy że jego towar sprzeda się za nie satysfakcjonującą (jego) cenę. Dla kupującego jest to niestety mniej przyjemne jak się już na coś napali :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 wrz 2007, 12:12

HELLO, mi się właśnie udało maluszka uśpić :-D wieć mam troszke wolnego, ale bede musiała zaraz przespacerowac sie do piwnicy, bo u nas znowu zimno :ico_noniewiem: i trzeba troche podpalić w piecu :-)

Co do smoczków to ja mam trzy różne: nuk, avent i jeszcze taki z żółtej gumy, ale najbardziej mój maluszek uwielbia ssać swoje maluszki a najbardziej to by cała rączke sobie do buzi włozył :-D

A u nas kolejna nocka przespana :ico_brawa_01: ten mój syneczek to się chyba naprawde w tatuśka wdał bo on też by ciągle spał :-D

A na spacerki uwielbiam chodzić i to zawsze z mezulkiem, po prostu wyboru nie ma, przecież sama nie bede chodzic :-D a my to zawsze na maratoniki chodzimy tak z 2 -3 godzinki, naszczeście maluszke budzi się dopiero jak wchodzimy na nasze osiedle i wtedy mu sie syrenka włącza i trzeba biegiem do domku :-D

A kupki to mój maluszke różnie robi kiedyś nawet jedną co 2-3 dni, póxniej nawet 6 dziennie a teraz 1 czasmi 2 dziennie, ale lekarka mówiła nam ze dopóki maluszka brzuszek nie boli i nie ma zaparć to nie ma się czym przejmować, ale na wszelki wypadek daje mu raz dziennie herbatke koperkową :-D naszczeście mu smakuje :-D bo mnie juz sam zapach na wymoity bierze

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 wrz 2007, 12:57

No moja też własnie zasnęła, ale słyszę że cosik się wierci :ico_noniewiem:
No moja nie chce butli więc wszystko płynie przez mamę :ico_oczko: Na początku też mnie brało na wymioty od herbatki koperkowej ale teraz piję duszkiem :ico_oczko: I jakoś idzie :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 wrz 2007, 13:18

no ja juz w piecyku napalilam :-D a teraz maluszek juz sie wyspal i przy cycu u mamuśki :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 wrz 2007, 13:31

A ja włącze olejaka to się też nagrzeje w domku bo zimno brr... Moja sobie śpiocha w najlepsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

12 wrz 2007, 15:27

Dzięki dziewczynki za informucje o "waszych" kupkach...Obrazektroche sie uspokoiłam.....Obrazek
Ula my też chodzimy na długie spacerki: rano ok. 2 h a po południu ok. 1,5 h. Chociaż teraz zrobiło się już zimnawo i chyba wieczorny spacerek skrócimy...... Fajnie masz z tym piecem.... My właśnie przymierzamy się do zakupu jakiejś farelki, bo zimno w tych budach aż strach kąpać brzdąca......
A z tym kardiologiem to ja już sama nie wiem co myśleć....... Może on coś tam usłyszał a powiedzieć nie chciał.....Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 wrz 2007, 15:43

my po szczepieniu, Tadziu był mniej dzielny, ale nie dlatego że go bolało, tylko strasznie chciało mu się spać, a my go obudziłyśmy i był przez to zły
niunieczek trochę przystopował z wagą i mamy tylko (albo aż!) 6200g
niestety będę zmuszona do 6 miesiąca jego życia obyć się bez mleka i jego pochodnych produktów, bo Tadziu się na nie uczulił
dostaliśmy maść do zrobienia z mocznikiem i mama ma pokutę, mogę co najwyżej wąchać mleczne rzeczy no i bardzo cieniusieńko masełkiem kanapeczkę posmarować (w ostateczności), czekają mnie preparaty wapniowe na uzupełnienie
jak ja przeżyję bez żółtego serka :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 wrz 2007, 19:46

Oj to brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tadzia ale przykro ze Basiu nie mozesz jesc nabialu :ico_placzek: A Tadzio dostal wysypke?
Violu a ja cycki smarowalam wodka. :ico_brawa_01: Ale zewnetrznie :ico_brawa_01: A nie do gardlowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-12, 20:09 ]
A to zdiecie z dzisiaj :-D Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 wrz 2007, 21:41

Joasiu Julii jaka już duża dziewczynka... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
o smarowaniu wódką nie słyszałam, ale pewnie pomaga... rozgrzewa piersi... :-D :-D :-D :-D :-D

Basiu czy ta nietolerancja białka teraz dopiero sie ujawniła? jakie Tadzio miał objawy...?

a u nas w domku tez zimnica....niech juz zaczną grzać kaloryfery... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości