Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 wrz 2007, 23:15

dzieki dziewczyny!
ja wiem ze to dziedziczne, ale moze ktos duzo w stecz z naszych rodzin miał tą chorobę ???? o matko! na razie nie myśle teraz o tym bo nie ma sensu zamartwiac sie do przodu ( i tak juz sie naryczałam jak zadzwoniła do mnie), jutro bede miec wyniki, i oby to nie było to, no wlasnie tez juz patrzyłam w internecie i jakos inne są objawy, ale musze sie upewnic ze to nie to, jeszcze ta lekarka podejrzewa ( kurcze zapomniałam jak to sie nazywa) ale jest uleczalne, jutro Wam dam znac. kochane jestescie
Kasik ciesze sie ze chociaz troche sie polepszyło Viki, oby było lepiej kazdego dnia

[ Dodano: 2007-09-11, 23:17 ]
Madziora dziekuje, jestes kochana
ide sie przytulic do mojego serca, które kocham tak nad zycie i mimo swojej choroby On codziennie sie do mnie uśmiecha i " opowiada " mi rano jakie miał sny, tym swoim niemowlęcym językiem, bardzo Go kocham wiecie????? ........

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

11 wrz 2007, 23:52

jasnie pani mam nadzieje ze moja maszynka dziewica nie zostanie :-D jak nie ja to pawel ja rozdziewiczy :ico_oczko: ziemniakow potarkowanych nie kupie :ico_haha_01: tak wiec mam wieksze szanse niz ty ze mi sie uda cos zdzialac a nie tylko gadac :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

11 wrz 2007, 23:57

martuchafrost, wiemy jak go kochasz bo sme jestesmy mamami :ico_haha_02: trzymajcie sie jeszcze raz napisze ze napewno bedzie dobrze napisz jutro jak tylko beda wyniki :ico_sorki: 1000 buziaczkow dla Franczeska i dla ciebie :ico_buziaczki_big:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 wrz 2007, 00:02

sandrate strony co niby wyszukuja ci najlepsze oferty to do kitu sa,my mamy w admiralu bo tu nam najtaniej wyszlo a te strony nie pokazaly nam tej firmy :ico_noniewiem: a lat to ja juz troche mam ,nietety..., juz nie jestem taka mlodziutka jak ty :ico_oczko:
najpierw zrob sobie to prawko a potem bedziesz sie martwic o ubezpieczenie :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 wrz 2007, 07:55

czesc dziewczyny!!!!
dzis juz spokojniejsza jestem bo siedzielismu z Jacolem w internecie cała noc i prawdopodobienstwo tej choroby jest znikome, wiec bedziemy szukac dalej
Sandrusia :ico_buziaczki_big: dla Ciebie
ok jedziemy do szpitala napisze potem
pa kochane

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2007, 10:48

Marta strasznie mnie wystraszyłaś tą chorobą. Ale ja wierze ze to nie ta. Tylko lekarze chcą od razu wykluczyc najgorsze. Pisz szybko po wizycie u lekarza.

fela pisze:gosia a ty sie na mnie obrazilas...???nic do mnie nie piszesz

Fela troche mi przykro było ze wszystkie pytania dotyczące zachowania dziecka kierowalas do kasi vel skarpety. A przeciez moj Tomek jedynie 2 tygodnie starszy. Wiec tez uwazam ze radami moglabym sie wymieniac. I tak myslalam ze specjalnie mnie lekcewazysz :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-12 ]
A co do mukowiscydozy ja czytalam ze rodzice muszą byc nosicielami. I ze takich nosicieli jest sporo i oni nie sa chorzy dopiero jak urodzi sie dziecko dwom nosicielom to dziecko bedzie chore.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 wrz 2007, 12:30

hey kobietki!!!!
Gosiu Ty to zawsze o mnie pamietasz :-D :ico_haha_02:
Ale naklikalyscie wow :ico_szoking: wprawdzie czytalam wszystko na biezaco,ale jakos mnie wena opuscila totalnie i nie chcialo mi sie nic pisac.. :ico_noniewiem:
Po pierwsze 10000 wielgachnyh buziakow dla Leosia z okazji 2 miesiaczkow :ico_buziaczki_big: niech rosnie tak pieknie jak do tej pory maluszek!!!!
Madziorka fotki cudowne,a najbardzie ta jak Leos sie tak pieknie szeroko usmiecha,rozbrajajacy ma usmiech Twoj synus!!!!!
Sandrusia Wasze fotki tez cudne,matko jaka Ty jestes chudzinka,ile masz wzrostu???rzeczywiscie wygladasz bardzo mlodo,ale to tylko plus,ciesz sie,ze tak mlodo wygladasz...chociaz wiem czasami to denerwuje,mi tez zawsze mniej dawali i jak poszlam w Londynie do szpitala na jakies tam badania,to sie mnie pytaly pielegniarki czy mam juz 18 skonczone :-D Kubus duzy chlopczyk Wam rosnie,caly tatus wypisz wymaluj!!!co do ubezpieczenia to mielismy wczesniej w tesco,ale teraz zmienilismy na esure bo nas taniej wychodzi..
Martus ja jestem pewna,ze wszystko bedzie dobrze zobaczysz,tak jak Gosia mowila wczesniej,to pewnie chca wykluczyc ta chorobe i tyle...jestesmy z Wami kochana i wierzymy ze ze zdrowkiem Frania bedzie juz tylko lepiej!!! :ico_haha_02: A fotki swietne,ladna z Was rodzinka!!!! :ico_brawa_01:
Gosia Tomus piekny superman,super wyglada w tej pidzamce :ico_brawa_01: Fryzura pierwsze klasa :-D :ico_brawa_01: tak mnie zainspirowalac fryzura Tomusia,ze sama dorwalam nozyczki i co nieco przycielam Vinee,jednak chyba na fryzjerke sie nie nadaje :-D :ico_haha_02:
Kasiula super,ze weselicho sie udalo,a figli bylo co niemiara sadzac po Twojej nieobecnosci na TT :-D Wklejaj nam jakies fotosy z impry i juz... :ico_haha_01:
Jasnie Pani co to za papieros w ustach Lusi :ico_nienie: ja bym sprala mezulka gdzie popadnie.hihihihi
Lucy ta Twoja kolezanka to po prostu slow brakuje....ja bym chyba raczej zrezygnowala z takiego kolezenstwa,bo bym sluchac takich bredni nie umiala,jak mozna powiedziec,ze czyjes dziecko jest brzydkie a jej najladniejsze...po prostu prostaczka jakas,sorry ze tak mowie,ale to jedno mi sie nasuwa na mysl.... :ico_zly:
Kasi.k ciesze sie ze z Vikusia juz lepiej,sliczna dziewczynka a jakie ma sliczne faldki na nozkach.. :ico_buziaczki_big:
A my w poniedzialek bylismy w meksykanskiej restauracji na urodzinach naszych znajomych,tak sie zlozylo,ze te to malzenstwo i obydwoje maja urodziny w ten sam dzien,ale zbieg okolicznosci :-D Vinee oczywiscie nie spala nic a nic,az do 10.30.myslelismy,ze zasnie nam w wozku,ale gdzie tam,latala jak torpeda nawet w kuchni byla, :ico_olaboga: taka towarzyska,ze wszystko musiala sama sprawdzic...pozniej padla w drodze powrotnej do domu w aucie :-) objadlam sie jak prosie i nawet wstac od stolu bylo mi ciezko :-D
Wczoraj latalysmy znowu po miescie,a pozniej poszlysmy z sasiadka i jej corcia na plac zabaw i spotkalysmy nowa mame..obydwoje sa z mezem lekarzami, i studiowala a Warszawie..hihi.maja slicznego 2-letniego synka,ma sliczne loczki takie dlugasnie,od razu z Vinee przypadli sobie do gustu bo stali i sie na siebie patrzeli skrywajac sie pod zjezdzalnia,a poniej on dal Vinee buzi.,.hihihia
Pochodza z Albanii i przeprowadzili sie do domku obok jakis tydzien temu z Londynu.Ona taka gadula,ze sie jej buzia nie zamykala,ale spoko mi to pasuje,..
Lece na chwile do zupki Vinee zajrzec :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 wrz 2007, 13:07

ilonakk9, WITAJ no wreszcie jestes :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-12, 13:09 ]
ja mam 160cm i 45 kg ide cas zjesc puzniej wpadne teraz nie pisze bo maly mi tu broi na kolanach

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 wrz 2007, 13:11

Sandrusia ja bym Ci dala conajmniej 175 taka sie wysoka na tych fotkach wydajesz,ze szok..i te Twoje dlugasne nogi :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 wrz 2007, 13:49

ja zaraz doczytam,ale przaczytalam o Franiu i plakac mi sie chce :ico_placzek: Marta ja nie wierze,ze on ma ta chorobe ....napisz szybko jak dostaniesz wyniki.nawet nie wiesz jak Ci wspolczuje,ja tez bym wyla jak glupia :ico_placzek: ale czuje,ze bedzie dobrze ...Kasik dzieki za info o szczepionce,bo wlasnie w uk musi byc jakis odstep miedzy szczepionkami ,ale przeczytalam ,ze 21 dni ....moj mial wlasnie teraz tez meningokoki,a i bcg bedziemy miec,ale za 3 miesiace chyba :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość