gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2007, 13:50

tak mnie zainspirowalac fryzura Tomusia,ze sama dorwalam nozyczki i co nieco przycielam Vinee,jednak chyba na fryzjerke sie nie nadaje

to pokaz zdjecie
Ilonka W ogole to witaj !!! Fajnie ze juz jestes. A co do kolezanki dobrze ze znalazlas bratnią dusze :ico_haha_02:

Sandrusia to ja musze do twojego wzrostu dodac 20cm i do wagi 17kg. Czyli prawie takie same jestesmy :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 wrz 2007, 13:51

sto lat dla Leonka (przepraszam,ze dopiero dzis :ico_wstydzioch: ) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2007, 14:07

no wlasnie i ja zycze :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: 1200 miesiecy Leosiowi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 wrz 2007, 14:53

dziekujemy kochane!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

sandrusia tylko 160cm?? ja byla, pewna ze mniej wiecej mojego wzrostu jestes hihi
rzeczywiscie na fotkach jakas dlugasna wyszlas hihi
ja jestem 12 cm wyzsza :-D i 10 kg ciezsza :ico_placzek: :ico_placzek:

martus caly czas o was mysle, ale jak przeczytalam teraz kolejen informacje o tej chorobie to was to nie dotyczy
lekarz wyklucza najgorsze.... franiu napewno jest zdrowy!!!
tylko potwierdz nam tu dobre wiesci jak najszybciej i pisz co lekarz mowi

ja dzis pospalam... na maxa
wczoraj zasnelam razem z leosiem ok 23 hihi potem o 4 i 9 pobudka na jedzonko i ostatecznie leos wybudzil sie o 12 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
normalnie super
osttanio tak dlugo nie spal bo ja musialam wczesniej wstawac i on tez sie wybudzal hihi
ale jak go wezme o 9 do lozka to spi jak susel ze mna hhi
to jest sposob
a teraz tez jak zwykle dal mi znak zze jest zmeczony na bujaczku i chce spac wiec polozylam go na kanapie w salonie i on dalej marudzi ale zaraz wlaczylam muzyke i on tak lezal spokojnie 5 min az sam sobie zasnal
i co ja mam zrobic dziewczyny?? on lozeczku ma spokoj i w ciagu dnia ciezko mu tam zasnac.
wczoraj uspoilam go tam przy suszarce i spal cale 10min :ico_olaboga:
a w salonie ok 30min czyli tak jak zawsze hihi
a wczoraj nawet dobil do godziny :ico_szoking:

dziewczyny czy podczas karmienia piersia jadlyscie wedzone ryby?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 wrz 2007, 14:58

Ilonka ja wiem,ze Ty masz racje.Tomek tez mowi,ze ona jest prostaczka,bo jak mozna sie tak zachowywac :ico_olaboga: przez to wszystko przestaje ja lubic i unikam spotkan.a w ogole napisala mi o 12 w nocy smsa,zebym jej sprawdzila w necie 3 oferty internetu ,bo nie wie jaki wziac i ja mam zobaczyc ,ktory sie najbardziej oplaca :ico_zly: Tomek mowi,ze od tego sa kafejki i niech sie juz kuzwa odczepi ,wiec jej napisalam,ze mam neta popsutego ...a ona uparta,ze jej sie nie spieszy i moze byc nawet za tydzien :ico_szoking: a ja w nonono mam ,nie mam czasu na takie pierdoly :ico_zly: najgorsze ,ze mnie na roczek malego zaprosila,a ja przeciez dziecku nie odmowie :ico_olaboga:

wlasnie dzwonili do mnie z przychodni w sprawie bsg i byla zdziwiona,ze mi po porodzie nie zaproponowali :ico_zly: ale mam sie nie martwic,bo napewno dostanie ,wysla mi list ,tylko to moze troche potrwac,ale i tak jestem zadowolona.chcialam zmienic przychodnie,bo do tej mam daleko,ale w sumie jestem z niej zadowolona ,wiec moze jeszcze poczekam i dopiero po szczepieniach sie przeniose,bo tutaj jak tylko cos napomkne to zaraz do mnie dzwonia i nie musze sie prosic o wszystko.

sandrusia Ty chudzino,ja waze 53-54 ,a normalnie wazylam 48-50kg,wiec jeszcze mi troszke zostalo hi hi a tez mam 161 cm ...wszyscy mi mowia,ze lepiej wygladam,ale ja sie tak zle czuje ....ale odchudzac sie nie umiem,wiec tylko sport wchodzi w gre hi hi

Kasiaa dobrze ,ze Cie Rutkowski w koncu odnalazl :ico_oczko:

musze leciec na razie,bo Tomek z jakims kolega ma przyjechac,robic kompa,bo ja chcialam mu pomoc i gorzej namotalam hi hi

[ Dodano: 2007-09-12, 15:00 ]
madziorka moj tez spi po 20 min :ico_zly: ja bym zaryzykowala z tymi rybami jak bym miala wielka ochote :ico_oczko: ja wczoraj zjadlam pierwszy raz nektarynki,bo sie balam wczesniej i jest ok :-D :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2007, 15:06

lucy23 pisze:a ona uparta,ze jej sie nie spieszy i moze byc nawet za tydzien

jak sie jej nie spieszy to czemu smsy wysyla o 12 w nocy ??? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: A na urodziny pewnie tylko po to Cie zaprosila bo na prezent liczy. Coraz bardziej nie podoba mi sie twoja kolezanka. Zresztą nigdy mi sie nie podobała. A jak sobie zrobi internet to bron boze nie zapraszaj jej na tt.

Madziorka Leos nie lubi ciszy bo w ciąży nie było cicho. Tylko tez prowadzilas takie rozrywkowe zycie :-D Pamieta to jeszcze z brzucha matki.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 wrz 2007, 15:08

lucy im wiecej slicham o tej twojej pseudo kolezance.. to nabieram pewnoscia ze to jakas zdrowo rabnieta osoba hihi i dziwie ci sie ze jeszcze ja znosisz hihi

ja nektarynki juz jem hihii
z owocow pomaranczy mandarynek i grejprutow nie jadlam.. i kiwi tez

wlasnie zjadlam wedzonego lososia bo tak go lubie. i adas wczoraj kupil nie wiedzac nie nie mige go jesc hihi
cala ciaze sobie odmawialam wiec dzis plasterek wpalaszowalam :ico_wstydzioch:

leos na razie spi 40 min uff

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 wrz 2007, 15:26

gosiano cos ty nie lekcewaze cie...pisze tak do kaski w sprawie dzieci bo lenka z tego samego dnia i tak jakos mi sie pisze do nich,ale sorki jesli poczulas sie dotknieta.
traz bede zwracala sie do was wszystkich :ico_oczko: zeby nikt nie zostal urazony.....
ilonka niedawno zauwazylam :ico_wstydzioch: ze vinee jest tylko 3 mce mlodsza od konrada a zawsze wydawalo mi sie ze ona jeszcze taka malutka....czekam na fotki z nowa fryzurka.
ok spadam bo konrd mnie ciagnie

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

12 wrz 2007, 15:38

Dziewczyny moje dziecie spi juz od godziny 11 i chyba pojde ja obudzic,bo w jakis sen zimowy wpadla..hihi
Lucy generlanie nie trzymam strony facetow,ale Twoj Tomek ma swieta racje... :ico_olaboga: :-D dobrze robisz,ze jej unikasz,wiem,ze to nie latwo jest odmowic,bo taka dobra duszyczka jestes :-) jedno jest pewne,ona nie jest zbyt inteligentna,bo juz by sie dawno domyslila,ze jej unikasz i dala bty spokoj... :ico_olaboga: mam nadzieje,ze przestanie Cie meczyc,bo tylko sie Ty denerwujesz no i Tomek tez i ma do tego prawo...Super,ze Oliverek dostanie BCG,i ze przychodnia stanela na wyskosci zadania :ico_brawa_01: sliczne zdjecie masz w podpisie,az nie moge uwierzyc jak Ci synus wyrosl,a jakich policzkow super dostal..rosnie Ci jak na drozdzach!!! :ico_brawa_01: :-D :-D
Gosia i Ela w sumie podcielam jej troche grzywke,bo jakos mnie tak naszlo i wyglada troche jak chlopak... :-D po bokach jej za bardzo tez urosly i troche wyrownalam..ogolnie Bablu nie zauwazyl roznicy,ale wiecie jak to chlopy :-D
Ela kiedy wysylasz Kondzia do przedszkola?ja tez tak chcialam,ale teraz jakos lenia dostalam chyba,bo jak mamy sie wyprowadzic i tak..juz sama nie wiem..Bablu mi mowi,ze mam i tak sprobowac na te 2 godzinki pare dni tygodniu,bo bedzie miala frajde Vinee z dzieciakami...chyba sie musze tez za to wziac kurcze,tym bardziej,ze tam nasza znajoma pracuje...

[ Dodano: 2007-09-12, 15:43 ]
Dziewczyny a nie bylo mnie troche na TT,bo cos sie wydarzylo....
:ico_wstydzioch: :-)
http://oniet.o0o.pl/Stafford%2CUK/11-27 ... konda.html

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 wrz 2007, 16:05

fela pisze:gosiano cos ty nie lekcewaze cie...pisze tak do kaski w sprawie dzieci bo lenka z tego samego dnia i tak jakos mi sie pisze do nich,ale sorki jesli poczulas sie dotknieta.

Nie gniewam sie, ale myslalam ze ty wczesniej sie obrazilas za cos ze piszesz tylko do Kaski. Wiec zgoda :-D
Na porozumienie napijmy się winka
Obrazek


ilonakk9 pisze:Dziewczyny a nie bylo mnie troche na TT,bo cos sie wydarzylo....

a gdzie ty takie cos znalazlas???? Nawet wiek sie zgadza. Co do nazwiska tylko nie wiem.

[ Dodano: 2007-09-12 ]
a juz wiem :ico_szoking: A myslalam ze taki zbieg okolicznosci haha, musze wykorzystac to.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość