kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

12 wrz 2007, 21:40

Glizdunia to pewnie przez Twoją dietę te stolce takie ze sluzem... a ile tych stolców robi na dzień??? a ze jeśc nie chce??? Może taki dzień ma dziecinka, szkoda tylko że herbatki nie chce...może faktyczne lepiej do lekarza iść...chociaż na mnie moja lekarka to już patrzy z przymrużeniem oka, powiedziałam sobie ze już z byle czym do niej nie pójde, ale jak mam sobie wytłumaczyć ze może to nic poważnego...
a co do stolców to dziś MAteuszek zrobił takie nieładne kupki koloru brudnej zieleni jedna a druga połączenie zielonej z żółtą, zobaczymy jak będzie jutro, podałam mu lakcid i czekam.
Adzisiaj mój maluszek zjadł o 140ml więcej niż wczoraj + 2 razy dostał pierś w ciągu dnia... jestem szczęśliwa

dziś mnie T po prostu wku...bo nie dość ze dziecka prawie nie ogląda to jeszcze mecze chce obejrzeć w tv... ale od początku: do pracy pojechał jak dziecko jeszcze spało 6 rano, wrócił to Mateuszek ucinał sobie drzemkę od16.15 do 18. a gdy sięprzebudził to sobie myślę że teraz T się nim zajmie chwilkę a on go wziął, ponosił może z 10min i potem mi mówi ze chciałby sobie mecz pooglądać....pacan jeden... a tak mówi "jak ja go kocham"...tere fere....a z dzieckiem się nie pobawi.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 22:01

kate_k82, życie... chyba najlepiej to im się razem odpoczywa... :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 wrz 2007, 22:01

tere fere ........

a mnie bolą plecy od dzwigania tych moich brzdacow ...

Massumi a jak Ci idzie nocnikowanie z Miłoszem ?? my narazie do przodu .. na doworek tez bez pieluchy i nawet podoba mu sie sikanie pod krzaczkiem hihi

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 22:15

KUlka, no my tez do przodu , tylko na spacery idę z wielką torba na przebranie w razie W...
czyli majtuchy , rajstopki i spodnie... :-D
bo w domu to luz... ale poza .... :ico_noniewiem: :ico_olaboga: 300 razy pytam czy na pewno mu się nie chce eee?????? :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 wrz 2007, 22:32

zbora ja z A. sie rozstałam na 3 m-ce i na poczatku było trudno, mi przynajmniej, a w połowie drogi to juz wogole, ryczałam co chwile i przy kazdym telefonie...drugi raz bym sie nie zdecydowała, choc moze teraz by mi było lzej z Milenką...powodzenia...

to ja lece...dobrej nocki
:516:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 wrz 2007, 22:33

Dobra to ja czmycham :ico_oczko:

Do Bra Noc :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 wrz 2007, 22:46

dobranoc wszystkim
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

12 wrz 2007, 22:54

No nie mówię, że gaduły z Was okropne :ico_oczko: Ledwo przeczytałam. Mało mam teraz czasu, mały na spacerach trzy godzinki, starszemu lekcje sprawdzić, obiad ugotować i sprzątanie, chrzciny w niedzielę więc jakieś goście i do domku trafią na chwilę więc wypada choć trochę ogarnąć.

Zacznę więc od Ewcika - jak dla mnie w makijażu wyglądasz super, masz suptelną i delikatną twarz i jak dla mnie ostrzej nie będzie dobrze, ale z zielonym zrobiłabym eksperyment, moim zdaniem pasuje i do srebra też myślę, że dobrze się komponuje. No i gratuluje urlopiku!!! Ja mam wypoczynkowy od 1 września, aż całe 42 dni więc do 28 listopada bez problemu, a potem też wychowawczy.

Zbora ale ślicznie wyglądałaś, chyba odkocham się w Gosi i zakocham w Tobie :ico_oczko: I zdrówka Ci skarbie życzę, Tobie i Haneczce. I powiem Ci, że jak mój Sikor na miesiąc do Norwegi wyskoczył to potem tak się między nami poprawiło, o tak oboje się stęskniliśmy, bo my nawet na tydzień nigdy się nie rozstawaliśmy. No i grosza przybyło, a to też ważne, żeby zgoda była.

Co do mleka modyfikowanego to nikomu nie pomogę, zero doświadczenia, Kacper nigdy takiego nie spróbował, bo do 2,5 roku cyc i Karolowi też nie dam, on nadal tylko cycusia dostaje, nic więcej. Z kupami też nie mamy problemu, ale ja staram się raczej zdrowo i w miare delikatnie odżywiać, nie jem nic "na mieście", pizza, hamburgery, grill odpada, no i z nabiałem cały czas delikatnie, jogurt raz na dwa trzy dni i tyle. Za to jem dużo owoców, kilogram marchweki na trzy dni, jabłko jedno dziennie, dużo buraczków gotowanych no i mięsko - drób i królik, kasze, ryż. Nie jadam nic co mogłoby uczulać.

A co do meczu, ja tam się na Sikora nie wkurzałam, niech sobie ogląda, ja gadałam z Karolkiem, kąpałam go i też na mecz jednym okiem zerkałam, dziś on mecz, może ja jutro coś obejrzę, a on będzie bawił się z dziećmi.
A jutro idę na 8.00 rano do fryzjera, mąż dziś mnie umówił. Najwyraxniej nie może już na mnie patrzeć :ico_oczko:

AAA jeszcze mi się przypomniało, a propos tych drzemek, to u mnie nie jest jednak tak źle, przewaźnie w domu są trzy drzemki 30-40 min i spacerowa 2-3 godzinki, chyba, ze w jakiejś drzemce przeszkodzi nam kupa, ale tak to norma, a Karol usypia między 19.00 a 20.00, budzi się na cyca około 23.00 i coraz częściej przesypia do 6.30 - 7.00.

I to by było na tyle na dzisiaj, rozpisałam się troszkę, ale musiałam nadrobić zaległości nie tylko w czytaniu :-D

Dobranoc mamusie!!!!

[ Dodano: 2007-09-12, 22:56 ]
Wszystkie już poszły spać??? To co ja mam dziś światło zgasić???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 wrz 2007, 23:16

Wy mi nie mowcie nic o tęsknocie AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :ico_placzek: :ico_placzek:

ide spc.........

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

13 wrz 2007, 07:33

jestem pierwsza???? no to dzień dobry wszystkim

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość