Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 wrz 2007, 13:40

manenka, no to jest nas dwie :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 wrz 2007, 17:12

Ale jestem szczęsliwa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D , mamy telewizor, Samsung LCD 40 cali, ogromny , swietnie wygląda. potem zrobie zdjecie i wstawie

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 wrz 2007, 18:51

zdjecia zarz przerobie z wesela i wkleję

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 wrz 2007, 18:52

Manenka no to czekam na te foteczki :)

Siunia wow zazdroszcze TV!! Super i wielgachny!!!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 wrz 2007, 19:15

[img][img]http://images21.fotosik.pl/415/012edb21d50a156c.jpg[/img][/img] to jest pudełeczko jakie dostawali goście jak wychodzili z poprawin, na ciasto
[img][img]http://images13.fotosik.pl/83/e77a234711345367.jpg[/img][/img] to ja i mój mąż ten w granatowej koszuli i moja koleżanka i jej partrner
[img][img]http://images25.fotosik.pl/79/125430d6c5d55316.jpg[/img][/img]
ja i pani młoda od tyłu
[img][img]http://images23.fotosik.pl/80/8d29bc5d682aa76b.jpg[/img][/img]
ja i pani młoda
[img][img]http://images29.fotosik.pl/80/7c3b1ef6d5125d80.jpg[/img][/img]
państwo młodzi

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

12 wrz 2007, 20:33

Marlena super fotki! Ale lasencja z Ciebie!! Cudownie wygladalas!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pani Mloda miala oryginalna sukienke, ale bardzo jej pasowala! Super!
Mam nadzieje ze dobrze sie bawilas :)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

12 wrz 2007, 21:20

Dominisia, bawiłam się super, dzikuję bardzo za komplement, bo tryskam huimorem i komplementy przymuję z radościa

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 wrz 2007, 10:02

Dzień dobry.

manenka, zdjęcia super świetana ta twoja sukienka, rewelacja, a i Kaśki mi się bardzo podoba normalnie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Potem jka posprzatam wkleje zdjecie telewizora, dla porownania z Milanem i Milana przy wczesniejszym tv, uśmiejecie sie z roznicy

[ Dodano: 2007-09-13, 10:10 ]
dobra juz wklejam

to wczesniejszy tv

Obrazek

a to nowy

Obrazek

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 wrz 2007, 10:48

siunia, no super tv :ico_brawa_01: , a różnica aż zawal z nóg

ja spadam do pracy postaram się być na 16

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

13 wrz 2007, 21:12

Kochane, nie mam sily pisac na nowo, wiec wklejam Wam to co pisalam na innym watku.
Oto moja dzisiejsza przygoda:
Hej dziewczynki tak wlasciwie to nie wiem od czego zaczac... Wiec moze od poczatku, ale ostrzegam, ze moze byc troszke wulgarnie, bo mam nerwa...
No wiec wczoraj po tych moich szalenczych porzadkach zauwazylam ze sacza sie wody, niezbyt duzo, ale jednak. Wpadlam na pomysl jak zamontowac baldachim do lozeczka :) Mezus juz spal a ja czulam ze coraz bardziej mi mokro, no wiec zadzwonilam do szpitala i kazali mi przyjechac. Nie radze rodzic w nocy, Krzysiek wogole nie jarzyl o co mi chodzi jak go obudzilam, no i juz w drodze ten numer z kremem o ktorym Wam pisala Mama Zuzi :)
Jak dotarlismy do szpitala, to polozna zrobila mi KTG, zmierzyla cisnienie, temperaturke i kazala chodzic bo chciala zobaczyc czy rzeczywiscie sacza sie wody, no wiec chodzilam... W koncu zajrzala mi w majteczki, zawolala jeszcze jedna polozna i obie stwierdzily ze to sa wody, a ze nie podobal sie im kolor to musze zostac w szpitalu (gdyby kolorek byl ok, a skurczow brak, to moglabym jechac do domku na 12 godzin). Przeniesli nas do sali porodowej, zalatwili wielki worek sako, do spania dla Krzyska i kazali czekac... I tak do rana nie zmruzylam oka. Co chwilke KTG, zagladanie w krocze (hehehe dobrze ze ogolone). Rano przyszla polozna z lekarzem, i oglosili ze beda wywolywac porod, ale nie przez kroplowke, tylko ze zrobia masaz specjalnym zelem. Oz kurde, ale bolalo, lzy ciekly mi strumyczkiem... Lekarz wogole byl nie czuly, wsadzal lapska tak ze myslalam ze go kopne. Potem przez godzine KTG i kazali chodzic.
Wyszlismy z K. na zewnatrz. Skurczy rzadnych, ale myslalam i mysle do tej pory ze mi cipka wypadnie Okropne uczucie...
Jak wrocilismy ze spacerku to zawolal nas doktor i zrobil USG oraz jakies tam, znowu bolesne badanie i doszedl do wniosku ze ilosc wod jest prawidlowa i polozne sie pomylily i to wywolywanie bylo niepotrzebne, fakt przeprosil ale boli do teraz Musialam zaczekac az minie 6 godzin od podania zelu i wypuscili mnie do domku, bo nic sie nie dzialo, zel na mnie nie podzialal, chociaz teraz to moge urodzic w kazdej chwili :)
W miedzy czasie K. byl w domku bo okazalo sie ze w szpitalu musze miec wszystko dla Dzidzi, a lekarz rodzinny powiedzial ze tylko na wyjscie... Wiec musialam tlumaczyc czym rozni sie kaftanik od spioszkow :)
Ogolnie atmosfera w szpitalu spoko, opieka tez, ciagle ktos przychodzil, pytal co chce do picia labo do jedzenia, tylko ze i tak jestem wsciekla
A wlasciwie to mi smutno bo ja tam sie juz psychicznie nastwilam ze bede mamusia weekendowa No i mowili ze sie zaczelo i wogole... Ryczalam jak nie wiem.
A teraz boli, brzucholek od naciskania no i cipka ciagle Padam na pyszczek, mam duzo lezec... Czy oni nie mogli stwierdzic czegos wczesniej?? Po co mnie meczyli?? Nie rozumiem...

Siunia bombowy telewizorek!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość