Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 wrz 2007, 22:28

Jasnie Pani :) pisze:MARTA DO BOJU

szykuje sie
kasi.k pisze:Martuś kurna, poplakałam się jak przeczytałam to co napisałaś... ja po

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani :) pisze:USTNĄ u ginekologa

mozna przejść ustną lub " dowcipną" :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani :) pisze:Ja o twoim Franiu codziennie cieplo mysle,

dziekuje kochanie, obiecuje Ci ze sie razem naj@@@@@ jak przylece do Polandu Kaczkami płynącym :ico_oczko:
madziorka hihi pisze:podziwiam cie, ze jestes taka dzielna mamuska.. po prostu najlepsza jaka franus moglby miec!

dziekuję Madzioruś :ico_buziaczki_big:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 wrz 2007, 22:41

ale posty giganty na mnie czekały :-D
Kasiunia ale z ciebie dobra kobietka :ico_buziaczki_big: wiesz, ze wszytskie cie kochamy z to twoje dobre serce :ico_oczko:
chłopiec z ADHD ciut lepszy, jeżeli w ogole to mozliwe, właśnie napisałam opinie do poradni PPP, bo dwoej rodziców chce by jednak zorganizowac mu indywidulne, tępi jacyś ci ludzie :ico_puknij: na razie pracuje niecałe dwa tygodnie, więc jestem jak Stasia Bozowska i wydaje mi sie, ze świat zmienie :ico_oczko:
martuchafrost, ciesze sie bardzo, ze wreszcie troche sie uspokoiłaś i radośniejsza jesteś, bo po wczorajszym twoim poście tłukłam sie pół nocy po łóżku :ico_noniewiem: będzie dobrze mamuśka, zobaczysz :ico_oczko:
madziorka hihi pisze:skarpeta dawaj stowe

no wiedziała, ze cudów nie ma i wreszcie Madzia też wyciągnie rękę po moją skarpete :-D jak mi Jaśnie Pani odda to ci pozycze :-D
Jasnie Pani :), ja też sie troche nasłuchałam o lekarzach w UK, ale nie będę tu dziewczyn na noc straszyć :ico_oczko: w PL jak trafi sie na takiego z powołania to mozna go słuchać jak encyklopedii w wydaniu CD, wiedzą wszystko skubańcy, tak lubią swoją prace :ico_szoking: :ico_oczko: zdarzają sie też upierdasy co nic nie wiedzą :ico_noniewiem:
Ilonka kitów mi nie wciskaj, bo w moje portki na pewno byś weszła, ja w nie właże na wdechu, a potem mi wspaniała, okazała opona zwisa :-D

ide spać dziewczyny, bo o 6 pobódka i znowu dzień świstaka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 wrz 2007, 22:45

mam go :-D :-D :-D ciesze sie jak Fred :-D :-D :-D zawalu na takich aukcjach mozna dostac :-D :-D :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
http://www.allegro.pl/item241602700_ext ... ecam_.html

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 wrz 2007, 23:30

kaasiaa79 pisze:wczorajszym twoim poście tłukłam sie pół nocy po łóżku

ja tez sie tłukłam kochana, jestem radosniejsza ze to nie ta choroba bo nic na nią nie wskazuje, ale i tak zyje w nerwach bo nadal nie wiem co to
Kasia obiecałam sobie ze jak wyleczę synka to sie tak napije, ze bede chodzic wstecz tydzien, ale dopiero jak Franio bedzie zdrowy :ico_oczko:
zapraszam do mnie na chate :ico_oczko:
a tymczasem do jutra i dam Wam znać jak i co

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 wrz 2007, 01:14

martus trzymaj sie kochana i glowka do gory.. bedzie dobrze
:ico_brawa_01:

kasik spotkalysmy sie z fela nad morzem..hihi spedzilismy tam super sloneczny dzionek z naszymi maluchami.. fotki nawet byly... moze znajdziesz hihi
a teraz planujemy spotkanie na kawe hihi


a zapomnialam wspomniec, ze dzis zostawilam leona na chwile w pozycji na brzuszku i przychodze a on lezy na plecach
a to maly spryciarek hihi ale glowke ladnie wysoko podnosil hihi

LEOS MASKOTKA MISTRZOSTW EURO 2012
ObrazekObrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 wrz 2007, 09:24

Kasik dziekuje za pięknego maila, Ty to jesteś mądra kobieta,
wiec nie napisze juz nic bo sie popłakałam jak go przeczytałam :ico_placzek:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 wrz 2007, 10:03

kasik heh juz tak dokladnie to nie pamietam ale wiem ze Kubsiowi strasznie szybko znudzilo sie lezenie i chcial tylko siedziec :ico_olaboga: wydaje mi sie ze zalezy to tez troszke od dziecka ja sie pytalam poloznej to mi powiedziala ze mona dzieko sadzac od 7 miesiecy ale cos ty jak Kubus mial 5 miesiecy nie bylo mowy o tym zeby lezal tak wiec na spacerkach siedzial a w domku kladlam go na kocyku jeszcze troszke jak wiki bedzie miala tak 5,5 miesiaca wlasnie na kocyku bedzie spedzala czas calymi dniami :ico_brawa_01: to super okres bo masz rece wolne :-D teraz u nas juz gorzej bo Kubus juz raczkuje i siedzi i trzeba go pilnowac zaby nie upadl tak ze koniec sielanki hi hi mysle ze to jeden z trudniejszych okresow tak od 7 mies do 1,5 roku bo trzeba miec oczy w ......... :ico_haha_01: nie wiem o to musimy juz zapytac mam starszych dzieci piszcie mamuski :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 wrz 2007, 10:07

widze,ze dziewczyny sie rozklejaja :ico_oczko: i ja sie wcalenie dziwie,bo to w koncu o dzieciaczki chodzi ,a ja jestem straszny wrazliwiec i mnie wszystko wzrusza nawet reklama pampersa :ico_oczko:

Kasik ja bym nie sadzala,bo jak bylam w Polsce u ortopedy,to powiedzial mi,zeby jak najpozniej sadzac,dopiero jak dziecko juz calkowicie samo daje rade bez podparcia ,czyli jest juz na to gotowe :) i w ogole metoda angielska na odbicie jest do bani i ponoc moze sie przyczynic w przyszlosci do wad postawy i boli krzyza....wogole mowil,zeby nie sadzac.ja dostalam opieprz ,bo mial taka jakby guleczke na pleckach i to niby od sadzania,a ja go nigdy nie sadzalam,wiec nie wiedzialam o co doktorowi chodzi ?no i sie okazalo,ze jak go wszyscy nosilismy,to trzymalismy pod dupke,a to tez niedobrze,bo to tak jakby siedzial .dobrze,ze mial 2 miesiace ,to wszystko juz jest ok...po prostu ma lezec w lozeczku i cwiczyc duzo na brzuszku ,a sadzanie nie jest dobre :ico_nienie: jeszcze wyczytalam ostatnio,ze chodziki sa niezdrowe ...bo dziecko jak juz bedzie gotowe to stanie,a chodzik obciaza kregoslupek i to takie stawanie ,,na sile,,....i jeszcze powiem na potwierdzenie,ze mama mnie wczesnie sadzala i mialam i skolioze,a bole krzyza do dzis ,ale nie wiem czy to ma zwiazek,czy wyolbrzymiam .... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-13, 10:11 ]
a co do kolezanki to mnie newry biora ...dzwoni po 22 ,nie odbieram ....pisze mi smsa po 23 ,,i co przyjedziesz w piatek?,, a kto powiedzial ,ze przyjade ? :ico_puknij: w ogole takiej rozmowy nie bylo :ico_puknij: i jeszcze mi napisala,czy 11 miesieczne dziecko moze zupy pieczarkowe? skad mam wiedziec? a ona do mnie ,to sprawdz w necie....a ja,ze nie mam hi hi no to ona,ze jak bede miala ,bo jej sie nie spieszy ha ha

[ Dodano: 2007-09-13, 10:12 ]
a co do tych zup,to od kiedy mozna? bo nie mam pojecia :ico_wstydzioch:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 wrz 2007, 10:16

madziorka hihi, leos jako maskotka prezentuje sie cudnie jak zawsze zreszta :ico_brawa_01:
a my mamy w planach zwiedzic Londyn tylko czekamy na jakies wolne chociaz 3 dni :-D ja ide jeszcze na mala dzemke bo poszlam wczoraj spac o 2 o 2.30 pobudka na szbki sexik :ico_haha_01: o 4.30 Kubus plakal i o 6.50 juz wstalismy terz Kubusia polozylam do luzeczka i tez ide na dzemke :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 wrz 2007, 11:55

Hej dziewczyny
Marta rece mi opadają za tą ich biurokracje i debilizm :ico_olaboga: Ale ciesze sie ze juz humorek lepszy.

Dla Ciebie Kasik wielkie całusy :ico_buziaczki_big: za to ze potrafisz tak pocieszyc Marte. W ogole wiedzialam zawsze ze jestes super babką.

Madziorka super kibic. Wyglada jak pileczka, taka okraglutka.

Fela, Kasia co do sikania to tak nie bardzo. Troche mnie zdolowalo ze juz polowa dzieci na wątku 2005 wola o sikanie. No i ja probowalam Tomka przekonac. No i on owszem przez 3 dni prawie caly czas sikal na sedes. Na stojąco z podkladką ale co z tego skoro nie mówil ze chce siku. Za kazdym razem robil siku i juz tak bylo super. a potem poszlam do pracy i teraz mama i pawel zakladają mu pampersa :ico_placzek: Wysadzają go tez ale w pieluche tez robi. Ta nauka to ciezka praca, przynajmniej jedno mnie cieszy ze pecherz ma troche bardziej wytrzymaly. Bo na poczatek to i co 15 minut podsikiwal teraz juz godzine sobie radzi. A potem ze strumieniem mocnym sika. Moze jak bede miala kolejny urlop (przed swietami planuje) to na stale naucze. Zobaczymy

lucy23 pisze:jeszcze wyczytalam ostatnio,ze chodziki sa niezdrowe ...

moj ortopeda od razu mowil aby nie chodziki. Ze to strasznie obciaza kregoslup i wbrew pozorom opoznia chodzenie. Tomek nie chodzil w chodziku. Lepsze są takie jezdziki.

kasi.k pisze:Gosia a kiedy wykryto u ciebie celiakię?? I czy to moziwe ja miec jesli jeszcze nie jadło się nic glutenowego??

mi celiakia objawila sie po porodzie. Ale urodzilam się juz z nią bo to choroba na cale zycie. U wiekszosci objawia sie od razu po wprowadzeniu glutenowych rzeczy a u niektorych (tak jak mi) pozniej np po porodzie, po silnym stresie po chorobie, a u niektorych przez cale zycie moze sie w ogole nie objawic. Jesli choroba sie juz objawi i sie nic nie je glutenowego to jest sie zdrowym dopiero jak sie je gluten to ten gluten uszkadza kosmki jelitowe. Pozniej jak sie nie je glutenu to kosmki sie regenrują.
A wiec na twoje pytanie odpowiadam i tak i nie. Bo moze Viki miec celiakie (tak samo jak ty ją mozesz miec, kasia79, ilonka i mnostwo zdrowych osob) ale te objawy (uszkodzone kosmki) napewno nie są powodem celiakii bo kosmki przy celiakiii uszkadza tylko gluten. Wiec to nie jest to. Ale calkiem mozliwe ze lepiej wprowadzic pozniej gluten bo one sporo wspolnego mają z kosmkami. Np przy autyzmie takim co powstaje przy zaduzej dawce rteci polecana jest dieta bezglutenowa. Zamotałam mam nadzieje ze mnie zrozumiesz a jak co to pytaj.

Ilonka to niezle nasz wszystkie nabralas. Pasy ci sie nalezą za to :ico_nienie:
Zartowalam fajnie tak czasami sie nabrac.

kupiłam te spodnie, tyłek wygląda ładnie

kasia79 no to super. Tez musze sie wybrac na jakies zakupy. Ostatnie dwie pary w takim fajnym sklepie kupilam. Niby oryginalne dzinsy ale malo znana firma. A mi sie podoba dlatego bo nogawki są długie bo prawie wszystkie to za krotkie robią. No moze bym w sobote tam wskoczyla. A nie są takie drogie bo po 130zł były.

Fela a za smoka to cie podziwiam. Kasie mniej bo Lenka taki nalogowiec nie byla. Tomek dalej ze smokiem lata. Ale juz mniej. Bierze go na chwile i rzuca gdzie popadnie. Moze sie sam odzwyczai. Glupia nadzieja co?

Jasnie pani szkoda ze ta masc nie zadzialala. Ale dobrze ze przynajmniej jedna szczepionka byla a nie 3. Nie wyobrazam sobie Tomka by znosil tyle naraz szczepionek.

A propo waszych placzy przy szczepieniach. Wyobrazcie sobie co ja czulam jak Tomek mial 2 tygodnie i mial przedluzająco zoltaczke i potrzeba bylo krew pobrac. No i sie trafila babka nie przyzwyczajona do takich malenstw. Wbila mu igla i nie mogla znalezc zyly zaczela krecic tą igla w rączce, Tomek tak strasznie plakal a ona dalej krecila. Po jakiejs minucie sie poddala i zawolala inna pielegniarke z oddzialu noworodkow. Ta od razu wbila w glowke i poleciala krew. Tak sie tam z Tomkiem splakalam. Pozniej to od razu wolali tą dobra pielegniarke.

Sandrusia a ja zawsze chcialam miec opla corse samochod. My z Pawlem to wlasnie takie male smrody lubimy samochody. Teraz jezdzimy fiestą

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość