Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 wrz 2007, 21:29

Elwirko, ale daleko jestes, kochana
tak by nawzajem sie pilnowali

No az tak zle nie jest, D. prawie codziennie przychodzi, no to bawi sie z malym , ale to tez co chwila o cos wola
Jeszcze Fillipek ma przebraną babcie, która bardzo-bardzo pomaga, :-D

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

11 wrz 2007, 21:53

hej kobitki my jutro na basenik idziemy a ja dalej zarośnieta :ico_puknij: no chyba zaraz się za to wezme ale jesem tak wykońcona że nie wiem czy dam rade...
co do deserków to on codziennie dostaje deserek i nic ale może te suszone jagody by pomogły,mówicie ze jest z ich herbatka? muszę poszukać....
a no mój mały tutaj ma tylko mnie i babcię i obie mamy już dosyć haha ;)
ale nie ma to jak rozbrajający uśmiech i spojrzenie pełnie miłości i zaraz mam siły na dalsze zmagania ;) a co do bałąganu to nawet się nie wypowim niby jak jest dziecko to powinno być czyściej ale to jest dla mnie niewykonalne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 wrz 2007, 23:23

Dajcie spokój z tym sprzataniem. Zawsze możemy powiedzieć, ze dziecko ważniejsze było hehe :-D .
Ale tak serio to ja tez codziennie mam wyrzuty sumienia, że jest nie tak czysto jak bym chciała. No ale musze się wreszcie wyluzować, przecież trochę kurzu nikomu jeszcze nie zaszkodziło.

Lemoni a czym ty się zajmujesz bo tak się zastanawiam? Cokolwiek to by nie było to powodzenia życzę.

Lulu faktycznie mamę masz cierpliwą. Moja to by przez zielona granicę przechodziła do swojego wnusia. Zresztą ona taka zakochana w małym, ze śpi z jego zdjęciami hehe tak bardzo tęskni.

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

12 wrz 2007, 15:10

indigo zebys wiedzial ze ja tez jak nie chce mis ei cczegos robic to potem wciskam mezwoi ze maly marudzil:) a poza tym to u mnie codzien odkurzane a maly i tak narozwala okruchow a jak za czysto to jeszcze sam nakruszy specjalnie wiec co z tego ze odkurzone bylo rano?
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: na popoludnie

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 wrz 2007, 15:16

hej laseczki
mam chwile wolnego bo T grzebuie w swojej "nowej" zabawce a Oskarek sie zdrzemnal
kurcze teraz mamy kupe spraw do zalatwieia z tym autem bo to sprowadzone z wloch idlatego tyle latania, co prawda zostala nam juz reszta bo wczoraj caluski dzien latalismy, czyli we wtorek juz moze bedzie koniec bo tylko odbieramy papiery z US i jedziemy do urzedu miejskiego i koniec :ico_haha_01:
a jutro juz umowilismy sie na zezlomowanie naszego starego grata :ico_haha_01: troche mi go szkoda, ale jakos nie pali sie nam do placenia dwoch ubezpieczen :ico_haha_01: :ico_puknij:

z noga juz calkeim dobrze juz nic nie boli, jeszcze troszke odpoczne i za tydzien zacznyma znowu cwiczyc :-D
a na razie ostro szykuje sie jzu do urodzi nOskarka bo wyprawiamyw niedziele
tor zaczynam jzu robic jutro wieczorem :-D bedzie "ciezarowka" :-D ciekawe jak wyjdzie

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 wrz 2007, 07:44

witam witam :ico_haha_01: wczoraj tu nie zagladalam bo wiktorek wstal rowno ze mna o 6.30... :ico_szoking: i w dzien drzemnal sie tylko godzinke :ico_szoking: a poszedl spac kolo 22.00 :ico_szoking: caly wczorajszy dzionek poswiecilam na prace ogrodkowe...
Lemonii, czy sa herbatki jagodowe to nie wiem... ale mozesz zalewac wrzatkiem suszone jagody... i to bedzie chyba najlepsze... ale skad tu wziasc suszone jagody??? moze poszukaj gdzies na rynku... moze w sklepie zielarskim???
Natashka, jak juz zrobisz torcik, to prosze pokaz nam go na tt :) moze poddasz mi pomysl na tort bo ja to jestem kompletne beztalencie co do dekorowania ciast... a mnie przeciez tez czeka to juz w styczniu... powiem wam, ze u nas w ciastkarniach torty wygladaja przepieknie... jak marzenie... ale w smaku??? - sama chemia... wszystko takie sztuczne... warto takie ciasto kupic do samego zdjecia...ale do jedzenia to sie za bardzo nie nadaje :ico_nienie:
no i tak sobie mysle... ze w moim przypadku do zdjecia to mozna sobie kupic takie plkastikowe ciasto, co roku zmieniac tylko swieczke... a to "cos" co uda mi sie stworzyc, co nazywa sie tortem... bedzie do jedzenia... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 wrz 2007, 10:31

Natashko jak zrobisz koniecznie się pochwal!!! :ico_brawa_01: pamiętam Twój koszyk wielkanocny był super! Mozna sobie tylko wyobrazać jaka będzie cięzarówka :ico_oczko:
Ja mam takiego lenia,ze szok!! Musze skończyć sniadanie i jechac po prezent dla swojeg mena, a tak mi się nie chce.. ale trzeba nonono ruszyc w końcu :ico_oczko: sprzatanie zostawię na jutro ;) bo kochanie wraca w sobote :ico_oczko:
Tak myślę o tych jagodach.. tylko suszone pasują?? A morozne nie? moze z braku laku..?
Monika, podziwiam Cię ze masz siły grzebać w ogródku... taak lato ucieka trzeba porobić porządki powyrywać co nie trzba ech.. ja tez musze te swoje surfinie uporządkowac :ico_noniewiem: ale jeszcze czas

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 wrz 2007, 11:13

oj, kochana, tego ogrodeczka to mam tyle jak ty balkonu :-D ale codziennie do niego zagladam, bo nie lubie chwastow :ico_zly: poza tym wygospodarowalismy kacik dla pieska ( tzn. ma w ogrodku bude, ale tylko do odpoczynku w ciagu dnia... zeby mial gdzie uciec przed wiktorkiem :ico_oczko: -w nocy pele spi z nami)
mysle ze z tymi mrozonymi jagodkami warto sprobowac

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 wrz 2007, 19:50

cio slychac jakos sie rozlazlysmy po forum hihi [przez te problemy z serwerem,urlopy hehe ale czas juz sie obudzic:)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 wrz 2007, 08:08

ojoj co tu taka cisza panuje od wczoraj :ico_szoking: ....??? znowu nie ma z kim poplotkowac :ico_placzek: mam nadzieje ze po poludniu sie troche rozkrecicie... sprobuje pozniej zajrzec choc na chwile.na razie zycze milego dnia :ico_haha_02: pa pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości