Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

13 wrz 2007, 23:00

Ja już po imprezce, szczęśliwa ....Myślałam, że Wam opowiem jak fajnie wyrwać się z domu a tu widzę , że wszystkie chyba dzisiaj wolne wzięły :ico_oczko:

Witaj Iwcia-mam nadzieję,że teraz będziemy "widywały" sie częściej :ico_oczko:
Ja Maksowi zaczęłam od niedawna ubierać rajstopki bo boje sie tej "przejściowej" pogody :ico_chory: Odpukać!!! Jeszcze nie był chory więc wolę dmuchać na zimne.

Chloe-cieszę się,że Maciusiowi już lepiej, pewnie jutro będzie już zdrowy :ico_brawa_01:

No to uciekam spać :ico_spanko: bo jakoś miło mi po tym winku i może coś z tego będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 wrz 2007, 07:18

Witajcie
Obrazek specjalnie dla Agaty :)
Obrazek i dla reszty dziewczyn...

U nas walka z kolejnymi zębami, maruda się włączyła i nie chce wyłączyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

14 wrz 2007, 09:28

Gosia :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_sorki: jestem happy!!!
Ale dziś u nas ładny dzień, chyba spędze cały z małym na spacerku, szkoda marnowac takiej pogody.

Jeszcze Davidkowi nic nie ubieram pod spodnie, nawet nie mam ani jednej pary rajstopek :ico_noniewiem:

Chloe-zycze duzo zdrówka dla Maciusia!

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 wrz 2007, 09:28

Witam i ja z ranka :ico_haha_01:

Ja chetnie kawkę Gosiu,bo coś ostatnie nocki są strasznie meczące i rano lecę na pysk :ico_olaboga: .obawiam sie ,że u nas tez chyba następna porcja zębolków,bo Bartek pcha wszystko do buzi,ślini sie niemiłosiernie i jest troszkę bardziej marudny :ico_sorki: Właśnie zaczął :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 wrz 2007, 11:22

Wszystkiego naj naj dla Hubcia i Hani (jak dobrze pamiętam to kolejny miesiączek) :ico_tort:

Ja też uciekam na spacer do parku, może nstrój mi się poprawi bo narazie jest bleeee, z mężem jesteśmy na ścieszce wojennej, chociaz może on juz nie ale ja wciąż grzmie....

Miłego dzionka, zajrzę potem buziaki

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 wrz 2007, 11:30

Hubiemu z okazji 11 miesiączka wszystkiego Naj,Naj i Buziaki.

A Jolcia nas olewa :ico_nienie: :ico_nienie:

U nas porcja czterech zebów w natarciu.Pierwsze trzonowce idą.Idzie zwariować bo Joachim ślini się strasznie i maruda,że hej.Sen ma taki lekki,że byle hałas go budzi.Prawie cały czas ma marudzenie włączone.Poprzednie zęby szły jakoś mniej zauważalnie a teraz wreszcie wiem co to ząbkujące dziecko :ico_noniewiem:

Szukam przepisów na cóś z fasolką szparagową.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 wrz 2007, 12:24

przepraszam,ze sie wtrącam w wasz watek ale ......chyba wiecie o co mi chodzi????o pewna panią i to co było....jeśli taka sytuacja będzie miała jeszcze miejsce to natychmiast pisać do moderatora lub administratora....po co wchodzić w słowne utarczki z kimś ......nastepnym razem kobietki nie będzie to tak miły post z mojej strony.... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 wrz 2007, 12:35

kwiatunio, ma rację taka sytuacja nie powinna w ogóle miec miejsca na forum....

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

14 wrz 2007, 14:44

Hm... drogie Panie Moderatorki - jestem tu najmłodsza stażem i nie znam całej sytuacji od początków dziewczyn -jeszcze z kafeterii. Wy z pewnością też nie. Jednak stanę w ich obronie, mimo że uważam że niektóre może faktycznie może atakowały wiadomą koleżankę. Forum polega na wolności wypowiedzi i nie zawsze słodkich mimo,że nie taką intencją jest pisanie na tik tak-u - raczej chodzi tu o dzieciaczki.
Jednak wszystkie jesteśmy tutaj dorosłe i jak komuś się nie podoba to może sobie "odpuścić" Rozumiem i przyznaję rację, że można było zgłosić to do administratora. wystarczyła informacja a nie uwagi w stylu "nastepnym razem kobietki nie będzie to tak miły post z mojej strony.... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:"

My jesteśmy już duże dziewczynki :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-09-14, 14:45 ]
Hm...zresztą nieco spóźniona ta reakcja bo sytuacja jest tu już bardzo klarowna ! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 wrz 2007, 15:00

Dzięki Pani moderator, ale faktycznie po czasieeee ta reakcja i tez mi się nie podoba zdanie typu "nastepnym razem kobietki nie będzie to tak miły post z mojej strony" Podtrzymuje zdanie Nelli jesteśmy dorosłe i jakoś dałyśy same radę opanować sytuację.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość