Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 wrz 2007, 21:37

Dominisia, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking:

Kochana to wszystko musiało być nie dośc że męcząceto jeszcze strasznie bolesne!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 wrz 2007, 10:35

Witam

Dominisia, to naprawde miałaś przygode, ale oni chyba chcieli dmuchać na zimne, normalnie lada chwila urodzisz, ale naprawde dziwne ze trzeba miec ciuszki dla dziecka , to w jakim ty szpitalu rodzisz? A moj mąż dostał normalne łóżko na noc ze mną w pokoju, a twoj tylko worek , dziwne. Ale trzymam kciuki zeby szybko wszystko dobrze i szybko poszło :ico_oczko:

A ja sobie szukam jakis serwisow (talerzy filizanek ) do domu, i upatrzyłam sobie , są świetne kupie je jak bede w polsce

http://www.allegro.pl/item241699454_lum ... czarn.html

a to drugi ktory chce miec, a nizszy link to filizanki i bym byla bardzo zadowolona jak by mi sie udało to wszystko kupić

http://www.allegro.pl/item241105399_lum ... zarny.html

http://www.allegro.pl/item243837995_lum ... zesci.html

wszystko ponad 400zl, by kosztowalo, ale wydaje mi sie ze sie oplaca, to serwiz moich marzeń

A wogole wczoraj kupiliśmy dvd z dwoma monitoraki do auta na zaglowki, ale jestem zadowolona, i dla Milana jeszcze 2 bluzy i jeansy ocieplane od srodka na zime

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 wrz 2007, 10:38

siunia, jesli chodzi o porcelanę to ja mieszkam w Łubianie gdzie znajduję się fabrykka prcelanu stołoej wejdz na stronkę mają w necie i zobacz jaką tam mają porcelaną zawrut głowy normalnie cudna!! Kwadratu okrągłe jakie chcesz!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 wrz 2007, 10:49

Izunia, to jak masz to podaj ta stronkę , a jak z cenami??


Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 wrz 2007, 11:01

Siunia super zastawa! bardzo sie mi podoba, ja lubie takie "nienormalne" ksztalty, a wiem ze Luminarc jest porzadny, a oplaca sie na pewno, w Norwegii tez mozesz kupic cos z Luminarca i ceny sa powalajace.

Siunia mi lekarz rodzinny tez powiedzial ze do szpitala nie trzeba miec nic, tylko cos na wyjscie, a w szpitalu polozna powiedziala, ze oni daja pierwsze ubranko, ale jak dziecko ubrudzi albo cos to trzeba juz miec swoje, no i poza tym 3 godziny po porodzie, jezeli wszystko jest dobrze przechodzi sie do hotelu. Tam Krzysiek juz bedzie miec normalne lozko, tylko ze on za kazdy dzien musi zaplacic 225 koron (wliczone jest w to sniadanie). Lozka mu nie dali bo ja lezalam na sali na ktorej sie rodzi, bylo takie rozkladane krzeslo, ale przyniesli mu potem ten worek, w kazdym razie spal jak borsuk cala noc :) Podobno ten worek jest strasznie wygodny, Krzysiek stwierdzil ze musimy sobie taki kupic :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 wrz 2007, 11:51

Dominisia, wlasnie jak w nocy lerzalam i swierdzili ze nie urodze to dowiezli dla moje męża łóżko, a po porodzie wzielismy sobie pokoj rodzinny, taki ogromny i chyba okolo 300koron za dobe zaplacilismy, a mąż moj miał pełne wyrzywienie.Wiec widze ze u was troszkę inaczej jest.

Zastawa śliczna, zerkne jeszcze co Iza mi linka podała

[ Dodano: 2007-09-14, 11:55 ]
Izunia, ładna zastawa, ta czerwono biała, kurde nie wiem za bardzo jak tam patrzec tylko tych 5 zestawow tam jest? i cen nie ma.

Dominisia, nie wiedziałąm że Luminarcto porzadna firma, ale dobrze wiedziec i no oni na allegro maja same pozytywne opinie, zero negatywow,

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 wrz 2007, 12:25

Siunia ja mam w Polsce troszke rzeczy z Luminarcu, i jestem bardzo bardzo zadowolona!! Nie wiem tylko jak jest z myciem w zmywarce, nie pamietam czy wolno czy nie... No i w Norge tez widzialam, ale ceny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Jest jeszcze taka porcelana z firmy "Chodziez" chyba jedna z bardziej popularnych, ale oni juz maja drogie rzeczy... Chociaz kiedys kupilam na prezent slubny caly zestaw byl w przecenie, nigdzie nie spotkalam takich wymyslnych ksztaltow, zestaw byl na 12 osob, filizanki, talerze, jakies dzbaneczek na sok, sos i mleczko, przecudne! No i dalam 480 zl, ale to byla promocja. Zaraz znajde Ci linka do ich strony...

[ Dodano: 2007-09-14, 12:27 ]
http://www.porcelana.com.pl/porcel/show ... =0&lang=pl

o prosze :)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

14 wrz 2007, 12:28

Izunia, super ta stronka z tą porcelaną, te czerwono-biala najładniejsza

siunia, ta twoja porcelana z tych linków też super, ja teżo takiej maże, chodz z Izuni linka ta czewrwona cudna

Dominisia, ja to cie podziwiam, to ty miałaś masarz szyjki macicy, ponoć to jest nagorsze co moze spotkać kobiete prz porodzie, surcze sa mniej bolesne od masażu, i porób ,mniejk boli niż masaż, wiem bo mi kuzynka opowiadała bo miała taki masaż a więc to horror, ale możesz być z siebie duna, że to wytrzymałaś, a pociesz sie tym że najgorsze miałas już za sobą

Przepraszam dziewczyny za błędy ale jestem zdenerwowana, mój mąż potrącił dziś kobiete nie na pasach i dostał 500zl mandatu, opowiem wam jak to było, mój mąż jechał do urzędu skarbowego ze swoją mamą i się zatrzymał na pasach żeby przepuścić ludzi no i wszystkich przepuścił i ruszył i był już za pasami i wtedy przed auto wybiegło mu baba tak ok 50lat i ja potrącił ale jechał może z 5 lub 10 na godzine bo dopiero wystartował ona się przewróciła i rozcieła sobie łuk brwiowy zabrała ja karetka nic nie jest tylko plasterek jej nakleili, było 5 świadków i tłumaczyli dla policji że rto nie jego wina tylko jej bo on już był za pasami a ona mu wybiegła, ale policja nie chciała tego słuchać, ona sie nie przyznała i mojego męża zabrali na komisarjat, tam spisywali zeznania z 2 godziny, dmuchała w alkomat itp, i komendant mu powiedział ze musi mu dać 500zł mnandatu bo za dużo w tym roku było potraceń pieszysz i to musi być przestroga dla innych, żeby kierowcy uważali na pieszych, nie chcem nic mówić ale w dużo ilości przypadków jest wina pieszych bo jak ja sama patrze jak oni przechodzą przez ulice to zawalu dostaję, ale niestety takie jest polskie prawo i wine ponisi kierowca nawet jak sa świadkowi, szkoda słów, smutno mi dziś trochę

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 wrz 2007, 12:29

Ja kupilam wtedy cos przypominajace "kolibra" ale w zielonym kolorze, takie byly esy floresy

[ Dodano: 2007-09-14, 12:30 ]
a ceny znajdziesz, jak wejdziesz na tej stronce na "sklep"

[ Dodano: 2007-09-14, 12:34 ]
Manenka o rety no to straszna historia! Ludzie to czasami ida jak kury, nie patrza gdzie, byleby isc. Tutaj wszyscy przechodza na pasach, ale fakt faktem kierowcy zawsze sie zatrzymuja, a w Polsce to czasami trzeba sie pchac na sile, bo nikt nie chce stanac.
Nie dziwie sie ze jestes zdenerwowana, tym bardziej ze nie byla to wina Krzysia. A nie mozna sie od decyzji jakos odwolac albo cos??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość