Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

14 wrz 2007, 15:03

mamcia cudowne zdjęcia!!! A Julcia w kombinezoniku wygląda extra!!!

Bartuś spał teraz 2 godz!!! Jemu to się o tej porze nigdy nie zdarza!!! Zdążyłąm sobie wszystko w domu zdobić!!
Ale muzsę lecieć bo już słysze że się obudził!!

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

14 wrz 2007, 16:11

Witam witam
Zyczenia dla malych solenizantow :ico_tort: i tych wiekszych - czyli Iwony77 z mezem :ico_oczko:
kelly fajna ta fotka z twoimi chlopakami :ico_haha_01:
Jak was tak czytam, to dochodze do wniosku, ze musze Tymkowi dawac wiecej wynalazkow do jedzenia - bo lekarka mowila, zeby poprzestac na 1xzupki warzywnej (jeszcze bez miesa!) a reszta to piers:((((... a danonki smakuja i zupka z mieskiem tez byla ok :ico_noniewiem:
Tymek tez sie tak w nocy teraz budzi a wczesniej spal jak kamien - klade go zawsze ok 21szej. Juz nie je w nocy tzn. pewnie jakbym mu dala to by zjadl ale daje smoka i spi dalej....nie wiem czy to dobrze, czy zle...
Zabkow ciagle nie ma i nie siedzi, ale bardzo chce i sie stara.
W ogole to mnie wczoraj moi faceci zdenerwowali, bo Tymus pieknie mowi tiatia i juz wczoraj zaczal odmieniac przez przypadki takim slodkim glosikiem a mama to nie - tylko jak placze a wlasciwie wrzeszczy to slysze mamo.

ojej musze leciec ale postaram sie jeszcze dzisiaj wpasc:)

aha paznokcie na razie choduje wlasne, ale jak mi sie nie uda to sobie sprawie takie jak malgosia :ico_oczko: a zaraz po porodzie mialam takie dlugie, ze musialam obciac bo pielegniarki i lekarze na mnie dziwnie patrzyli...hehe a radzilam sobie swietnie, ani razu Tymka nie drapnelam :-)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

14 wrz 2007, 17:35

mamcia super kombinezonik i zdjecia tez:)

Kostunia jak jestescie jeszce w gdansku to na pazury mozesz przyjechac do mnie do Tczewa. to tylko 33km:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 wrz 2007, 18:22

KELLY wiesz co Amelka jak sie urodziła miała 51cm. a teraz ma 72-73cm., wazy 8100 :)
MAMCIA super foteczki ale piekny widok z latarni,ekstra a julcia fajnie wyglada w kombinezoniku :ico_brawa_01:
MAMA KASIA wspłczuje dolegliwosci i tego ze nie miałas pomocy, biedulko trzymaj sie, my na szczęscie nigdy nie mielismy do czynienia z masowym obsciskiwaniem kibelka i oby tak zostało
HEKKATE wiesz co jak danielek taki niespokojny sie zrobił to mozliwe ze od ząbkow, melcia tez ma wyskoki nieraz ze ho ho ho ale kiedy zabek sie pokaze to ja nie mam pojecia moze na gwaizdke hi hi hi
QUNICKubieranie hhhhmmmm no to witaj w klubie, amelka na widok przewijaka a tam najczesciej ja ubieram w podstawowe rzeczy juz sie wygina a nie mowie juz o tym ze teraz coraz cieplej trzeba ubierac ach juz to widze bleee
STO LAT I DUZO ZDROWKA DLA NOWYCH 7-MIESIECZNIAKOW :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
IWONA77 wszystkiego naj naj z okazji 5 rocznicy slubu, duzo miłosci na kolejne latka :)
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 18:39 przez karolas, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 wrz 2007, 18:28

Karolas pisałam do asiam_26 na stronie 353 posta o tych domkach i firmach i cenach :ico_oczko:

Kelly

Magdzinka Karolas maz sie zdziwi jak mu powiem ze na niego czekalyscie:)


hihi, czekamy czekamy z utęsknieniem na twojego męża :ico_oczko:

Gratuluję drugiego ząbka :ico_brawa_01:

madzia22 i jak Lenka? Już lepiej się czuje? I co -to jednak trzydniówka czy coś innego? Życzę zdrówka :-)

Iwona dużo szczęścia w 5 rocznicę ślubu :ico_prezent:

Katelajdka też się zastanawiałam nad ząbkowaniem ale narazie nic Joasi nie widać a dziąsła ma takie jak zwykle. Ale z zachowaniem to jest identycznie jak opisujesz :
katelajdka pisze:bez powodu marudzi, nudzi sie co sekundę zabawą i zabawkami... ufff

A przed chwilą dzwonił, że Joasia drze się w niebogłosy i NIC na nią nie działa więc zaraz mi ją przywiezie do pracy :ico_olaboga:

A jeśli chodzi o zasypianie to Joaś zasypia o 21.00-22.00 i spi do 6.00-6.30 ale jeszcze dodatkowo w nocy budzi się co 2 godziny ostatnio :ico_noniewiem: Gdzie te czasy kiedy budzuiła sie tylko raz???

Kelly mogłabyś na forum opisać Izie jak wtapiasz cuda w paznokcie :-) Przynajmniej ja chętnie bym poczytała :-)

qunick gratulacje dla Ninki za samodzielne siadanie :ico_brawa_01:
A jeśli chodzi o ubieranie to u nas to samo co u ciebie - milion mostków i wrzaski :ico_noniewiem:

Buziaczki dla Daniela i Patrycji z okazji 7 miesiączków :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

14 wrz 2007, 18:48

Magdzinka juz wyslalam Izie wiadomosc na priva, ale skopiuje Ci ja i wyglada to tak:
"w zelu zatapia sie troche inaczej niZ w akrylu.
Ty robisz tylko zele, tak?
tpo musisz najpierw pokryc paznokiec cienka warstwa zelu, na to nalozyc koronke (ktora musi byc przycieta tak ze z kazdego brzeg jest ok mm wolny, czyli koronka ociupinke mniejsza od paznokcia. jak bedzie rowna to zel bedzie odchodzil od paznokcia) i znowu pokryc cienko zelem i utwardzic.
jesli polozysz zel a na to koronke i tak utwardzisz zeby za chwile jeszcze pokryc zelem to brzegi koronki pod lampa jakby skorcza sie i podejda do gory i wtedy bedzie po ptakach.
zreszta najlepiej jak sobie pocwiczysz. przy paznokciach najwazniejsza jest praktyka. kup sobie palec treningowy lub zapros duuuzo kolezanek.
powodzenia i pozdrawiam"

Qunick ja zeby nie miec problemu z Tymkiem przy ubieraniu zrobilam z tego zabawe. Np. spiewam ze wkladamy prawa raczke do prawego rekawka, jak juz raczka przejdzie to ja caluje i sie z nia witam. z druga tak samo i z nozkami. do tego rozne melodie i slowa zeby sie nie znudzilo. Tymek sie smieje a jak ma dobry dzien to "spiewa" ze mna :)

lutowki zapomnialam wam napisac ze po ostatnim wieczorze panienskim co byla taka kicha, to bylam u tej dziewczyny na poprawinach. i ledwo weszlam na sale ona do mnie leci i krzyczy ze prezent wyprobowywali w nocy i ze rewelka i super noc byla. ale sie usmialam.
a dzis tez ide na panienski, ale moj sprawdzony prezent mazkupil tydzien temu chlopakowi na kawalerki, a ze to jego przyszla zona to mi prezent odpadl. i mialam dzis rebus. ale standartowo kupilam koszulke i majtaski. przezroczysta panterka wykonczona brazowa koronka. ciekawe jak sie dzis ubawie??
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 18:58 przez kelly, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 wrz 2007, 18:54

kelly, u mnie śpiewanki nie skutkują, ani wogóle nic...Jak ma bardzo dobry humor to toleruje ubieranie do momentu wkładania rączek a potem wrzask! Ma panienka charakterek :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

14 wrz 2007, 18:59

Qunick no to rzeczywiscie masz panienke z charakterem

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

14 wrz 2007, 19:56

kelly trafilas z tym zaproszeniem, bo akurat dzisiaj prawie wylam, ze chce do Wwy:))) takie tu nudy buuu Szkoda tylko, ze to az 33km :ico_oczko:
Magdzinka pisze:A jeśli chodzi o zasypianie to Joaś zasypia o 21.00-22.00 i spi do 6.00-6.30 ale jeszcze dodatkowo w nocy budzi się co 2 godziny ostatnio Gdzie te czasy kiedy budzuiła sie tylko raz???

u nas identycznie i to juz ponad miesiac, wiec zaczynam watpic, ze to zabki:((( ale o co chodzi????
Mamakasia wiem co czulas kobieto, bo ja wczesniej takie akcje na dwa fronty to mialam co miesiac pierwszego dnia...mam nadzieje, ze juz czujecie sie lepiej

Kurcze taka wtpoiona koronka to by mi do gorsetu pasowala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 wrz 2007, 20:48

Kostunia, Hekkate, Nina tez jak jest ok to : ta ta ta ta ! A jak jej źle to ma ma !
I pobudki w nocy mamy tak często że nawet nie patrzę na zegarek ... Ciekawe jak będzie dziś? Ja chcę zaklinaczkę dzieci!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość