gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 wrz 2007, 11:18

co do koloru sukni. Kolezanka miala we wroclawiu slub i tam w ogrodzie duzo par robilo zdjecia. I jedna panna mloda miala normalna białą sukienke a jej druhna różową. Taka bardzo strojna rozowa byla piekna. Sama nie odwazylabym sie w rozowej pojsc ale pierwsza rzecz o ktorej pomyslalam ze druhna lepiej wyglada od panny mlodej. Co do niebieskiej wazne jest czy pasuje. Karnacja kolor wlosow duze ma znaczenie.

Sandrusia a jaki samochod w koncu kupiliscie?

Madziorka kupuj wiekszy. Ja pierwszy kombinezon Tomka mialam na 62cm a drugi na 74cm. I na wiosne (urodzil sie jesienia) juz ten duzy zakladalam. Dzieci tak momentalnie rosną.

Mamuśki starszych dzieci, jaki rozmiar butów mają wasze dzieci? Bo Tomek zawsze mial małą nogę a teraz momentalnie mu zaczela rosnac. Juz nie nadazam z kupnem butow. To ostatnie jego buty
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-14 ]
fela pisze:jasnie pani a co ty juz grzejesz w domku???tak zimno....

u nas tez juz sie pali tak srednio co drugi dzien.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

14 wrz 2007, 12:46

gosia888, Passata
ja zmykam do dentysty puzniej napisze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 wrz 2007, 12:59

Sandrusia ja po rozwodzie jestem :ico_oczko:
Fela ja bym szła w niebieskiej :ico_haha_01: bo lubie byc "inna" ale to zalezy tez od charakteru panny młodej, ja jestem narwana, nerwusiata i szalona wiec uparłam sie na bordo i tak zostało,
Jasnie Pani ja mam w pokoju 21 stopni i lekarze mi mówią ze nie mam miec wiecej bo maluchowi sie zle spi, ale dodatkowo jeszcze nawilżam pokój bo mały ma katar i kaszel wiec musze, a wiesz ze mój misiek tez mi czasem płacze w łóżeczku wiec mysle ze ma złe sny albo co wiec go biore do łóżka na chwile dopóki sie nie uspokoi i zaśnie, a potem siup z powrotem do łóżeczka, chociaz czasem śpi ze mną :ico_brawa_01: bo lubie sie przytulic do niego

[ Dodano: 2007-09-14, 13:01 ]
gosia888 pisze:To ostatnie jego buty

to sa jego buty czy Twojego męża????
i nie mów Gosiu ze on ma taka duzą nogę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-14, 13:03 ]
Madziorka ja kupiłam misiowi kombinezon na zime od 6 do 9 mies bo trzba liczyc ze pod kombinezonem bedzie miał jeszcze ciuchy ubrane, wiec musi byc wiekszy ( aczkolwiek mój kotek juz jest duzy niczym Pudzian) :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-14, 13:06 ]
Kasik wczoraj dzwoniłam do tego "czarnoksiężnika " co mi poleciłas ale nic nowego mi nie powiedział :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 23:48 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 wrz 2007, 14:17

fela pisze:a po rodzicach napewno bedzie wysoki.

fela no ja jak na dziewczyne to wysoka jestem a adas ode mnie jakies 3 cm nizszy hihi takze po kim on wysoki bedzie? po mamusi chyba hiih
niebieska suknia jak dla mnie odpada.. ja w ogole tego koloru nie lubie za bardzo hihi juz chyba bordowa lepsza hihi :ico_olaboga: ale ten kolor tez nie bardzo hiih
ja lubie rudy zolty i zielony hihi
i tez lubie byc oryginalna ale do slubu biala mi sie poodbala i juz hiih za to bukiet mialam oryginalny.. zolty pomaranczowy piekny ale jaki ciezki hihi

gosia ale tomek ma duza stope :ico_szoking:

martus ale jaja.. rzeczywscie swiat maly hihi a tesciowa wiesz moze bardziej charakterystyczna w tipsach szpilach hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 wrz 2007, 14:33

martuchafrost pisze:Jasnie Pani ja mam w pokoju 21 stopni i lekarze mi mówią ze nie mam miec wiecej bo maluchowi sie zle spi, ale dodatkowo jeszcze nawilżam pokój bo mały ma katar i kaszel wiec musze, a wiesz ze mój misiek tez mi czasem płacze w łóżeczku wiec mysle ze ma złe sny albo co wiec go biore do łóżka na chwile dopóki sie nie uspokoi i zaśnie, a potem siup z powrotem do łóżeczka, chociaz czasem śpi ze mną bo lubie sie przytulic do niego

no wlasnie o to mi chodzilo, ze lekarz mi powiedzial, ze jak dziecko ma katar i sie dusi to miedzy19-21 stopni trzeba miec, nie wiecej :ico_nienie:

a ja sie przyszlam wyzalic, bo chyba niedlugo bede potrzebowala wsparcia w postaci paczek zywnosci :ico_olaboga: bankomat dzisiaj polknol mi angielska karte i dzwonilam do HSBC i mi powiedzieli, ze zablokowali moja karte, bo moje wyciagi bankowe do nich wracaly a nie mogli sie ze mna skontaktowac na moj angielski numer i sie bali, ze sie cos ze mna stalo i zablokowali :ico_olaboga: teraz moje maternity bedzie dalej tam wplywalo, z ja nie moge z tego korzystac, bo musze nowa karte w banku odebrac, a ja PL jestem :ico_olaboga: :ico_placzek: tak, ze nie wiem jak przezyjemy za 1500 zl wyplaty mojego meza :ico_olaboga: czyli juz nie mam wyjscia i musze do UK wracac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 wrz 2007, 14:50

Jasnie Pani :) pisze:nie wiem jak przezyjemy za 1500 zl wyplaty mojego meza

przeciez wrociliscie do polski, bo maz dostal dobrze platna robotke.. chyba w gre wchodzilo kilka tysisakow.. wiec nie kumam co sie stalo??? :ico_noniewiem:
tak czy siak napewno sobie poradzisz... szalona mamusko.. w mocno zaawansowanej ciazy lecialas do uk to nie wierze, ze teraz tego nie zrobisz hihi zostawiajac luske w dobrych rekach na 2doby hihi
tym bardziej ze juz nie ryzykujesz hihi
zaradna mamuska jestes :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 wrz 2007, 14:54

Jasnie Pani :) pisze:ze lekarz mi powiedzial, ze jak dziecko ma katar i sie dusi to miedzy19-21 stopni trzeba miec, nie wiecej

nie mozesz miec wiecej Jasnie Pani bo maluszek jest jak dorosły człowiek, a wiadomo im cieplej tym Ci siegorzej śpi :ico_olaboga:
np mojej siory córka, oni mieszkają w bloku i tam jest ciepło a czasem gorąco ( wiec śpi jej po godzinie) , a przyjada do mojej mamy gdzie jest chłodno to potrafi spać 5 godzin :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a tu w UK mi mówili ze dziecko ma spać ok 16 do 18 stopni, ale ja uwazam, ze 21 jest ok :ico_brawa_01:
Jasnie Pani przykro mi z powodu problemów bankowych, ja Ci pożycze jakby co :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-14, 14:57 ]
madziorka hihi pisze:a tesciowa wiesz moze bardziej charakterystyczna w tipsach szpilach hihi
_________________

tipsy były, szpilki dzis nie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-14, 15:06 ]
Janie Pani a ja wpadłam na pomysł skoro ci powiedzieli ze wyciągi wracały to podaj adres jakiejs swojejj kolezanki w Uk, ale na Twoje nazwisko i niech Ci odbiera listy bo mozna tak zrobic

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 wrz 2007, 15:18

madziorka hihi pisze:przeciez wrociliscie do polski, bo maz dostal dobrze platna robotke.. chyba w gre wchodzilo kilka tysisakow.. wiec nie kumam co sie stalo???

juz ma inną pracę

Jasnie Pani dobrze bedzie, niestety Ci nie poradze co masz robic bo sie na tym nie znam.
madziorka hihi pisze:gosia ale tomek ma duza stope
martuchafrost pisze:i nie mów Gosiu ze on ma taka duzą nogę

Dziewczyny to był żart. :ico_smiechbig: To są buty mojej siostry rozmiaru 36 a Tomek nosi 23. Wiec jeszcze mu troche brakuje. On ostatnio ma manie ze chodzi w czyichs butach.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

14 wrz 2007, 15:36

hey laski!!!
Moje dziecie jeszcze spi,juz druga godzine,a wstalysmy dzis po 9 :-D :ico_haha_01:
Wczoraj padla jak mucha,bylismy na imprezie urodziowej 4-latka,wiec Vinee sie wyszalala na calego,a pozniej siadla na dywanie i znalazla sobie zajecie zbierajac wszystkie confetti z dywanu..hihi ..pozniej wstapilismy do znajomych i jeszcze pod drodze spotkalismy ta nowa znajoma z Albanii ,bo akurat wracali za zakupow,wiec dzieciaki ganialy sie naokolo samochodu a my rozmawialismy..oczywiscie Vinee zaliczyla upadek,ale szkoda bylo czasu na placz i dalej wokolo macieju... :ico_olaboga: po kapieli juz nie miala sil na nic..hihi
A jeszcze na tych urodzinach..wchodze do ich domu(mieszkaja nieopodal)a na samym wejsciu,jedna z babek mowi do mnie ja odbieralam Twoj porod,a ja do niej ze nie,bo nie pamietam zebym miala taka polozna,a ona do mnie,ze to ja ginekolog-poloznik,wezwali ja pod koniec bo Vinee nie chciala wyskoczyc..hihi pozniej weszedl Bablu i mowi,patrz to ona byla przy porodzie,a ja ze sie nie zorientowalam,bo troszke sie kobiecie przytylo,bo sama urodzila niedawno corcie ma 3,5 miesiaca,matko jakie malenstwo sliczna dziewczynka....pozniej juz mi pamiec wrocila,bo glos jej wydal mi sie znajomy..hihi..i smiala sie,bo urodzilam o 4.37 nad ranem i opowiadala,ze nas pamieta bo ja obudzili,bo wtedy na porodowce tylko ja bylam i sie darlam w nieboglosy..hihi
To tyle mojej historii.. :-D
Ela co do sukni slubnej,to ja jestem za tradycyjan sukienka,albo biala albo ecri..ogolnie czasami mi sie podobaja inne kolory jak bordo ale tylko na kims,jak komus pasuje,bo siebie w takim nie widze jakos,zle bym sie czula mysle...ale co do niebieskiego to nie pasuje mi zupelnie :ico_szoking: :ico_olaboga: nie wyobrazam sobie panny mlodej w kolorze niebieskim jakos..ale to pewnie kwestia gustu,ile osob tyle opinii..
Gosia ale smiesznie Tomus wyglada w tych butach,takie wielgachne przy nim... :-D
Martus informuj nas na biezaco co z Franiem...a co do spotkania z mezem Agniesi,to rzeczywiscie zbieg okolicznosci.. :ico_brawa_01: jak czytam o Twojej tesciowej to od razu mi sie humor poprawia,,,w sumie to smieszna jest i chyba nie taka straszna...z opowiadan nawet mi sie podoba kobietka :-D
Sandrusia gratulacje z okazji zakupu nowego autka,,wkelaj nam fotosy jak siedzisz za kierownica!!!
Madziorka lepiej kupic jest wiekszy kombinezon,bo pozniej pod spod i tak musisz jeszcze Leosia w cos ubrac,a lepiej,zeby mial troszke luzu...czasami te miesiace na metkach tez nie sa adekwatne co do dzidziulkow..bo Vinee rzadko sie jakos w tych rozmiarowkach miesci,patrz lepiej na kilogramy..
Jasnie Pani:) kurcze ale numer z ta karta... :ico_olaboga: planujesz sie wybrac do Uk i o zalatwic,czy dopiero jak sie przeprowadzicie...dasz rade zobaczysz..na pewno cos sie wymysli :-D
Ela rzeczywiscie Kondzio uwielbia ta farme,bo zawsze Ci po niej zasypia...fajnie,ze macie takie miejsce w pobilzu.. :ico_brawa_01: wklej nam jakies fotki Kondzia,bo dawno nie widzielismy jego loczkow!!!
A ja wreszcie wzielam sie za pranie,bo troche sie nazbieralo tego :-D :ico_duzepranko: :ico_pranko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 wrz 2007, 16:22

madziorka hihi pisze:przeciez wrociliscie do polski, bo maz dostal dobrze platna robotke.. chyba w gre wchodzilo kilka tysisakow.. wiec nie kumam co sie stalo???

myslalam, ze wam pisalam, ze on byl na jednorazowym wyjezdzie za te kilka tys, a tak sie w tej firmie porobilo, ze dopiero od nowego roku mialby tam prace na stale, ale wracamy do Uk, wiec na razie poszedl tu do takiej normalnej pracy. ale nie bede jechala do UK teraz tego zalatwiac, pieniazki mi urosna na koncie i jak przyjedziemy do UK to jak znalazl bedzie. teraz musimy pobidowac troszke.
martuchafrost pisze:Janie Pani a ja wpadłam na pomysł skoro ci powiedzieli ze wyciągi wracały to podaj adres jakiejs swojejj kolezanki w Uk, ale na Twoje nazwisko i niech Ci odbiera listy bo mozna tak zrobic

juz to zrobilam, za porada nawet tej konsultantki z HSBC z ktora rozmawialam, ale niestety moja kolezanka nie moze za mnie odebrac nowej kart, bo oni kurierem karty posylaja i musze osobiscie zlozyc wniosek o nowa karte i czekac potem ok tydzien-dwa na nowa, czyli nie jest to dwudobowy wyjazd jak madziorka radzi, niestety :ico_noniewiem:
madziorka hihi pisze:tak czy siak napewno sobie poradzisz...

ja sie tak tylko pozalilam, ale jeszcze tak nie bylo zebym se nie poradzila :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość