Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

14 wrz 2007, 17:30

Hej hej dziewczyny :-)
No i soczek żurawinowy pomógł :ico_brawa_01: ,bakterie prawie wysiusiane i leukocyty też spadły i to dużo :ico_szoking: ,także się cieszę :064: :064:
U mnie tez dzisiaj pogoda wiosenna i humorek super,jednym słowem mówiąc świetny dzionek hehe.
No i oczywiście wskoczyłam też do ciuszka i nakupowałam troszkę dla mojego maleństwa :-D ,dla siebie nic nie znalazłam,ale kupiłam takie fajowe malutkie dżinsy za 6zł :ico_szoking:
Kasiu łózeczko superowe,ale cena rzeczywiście jest "niezła" :ico_noniewiem:
marcia_pod pisze:A pro po brzuszków, wklejam dzisiejszy - specjalnie zrobiłam bo jak sie tak rozgadalyscie na ten temat to natchnienia dostalam hi hi
Prosze sie tylko specjalnie mojej twarzyczce nie przygladac bo ładnie nie wygladam, popuchnieta jestem i bez makijażu :ico_szoking:

Marcia brzuszek super,a Ty wyglądasz świetnie i powiedz gdzie Ty jesteś spuchnięta :ico_puknij: hehe
No mój też rosnie w oszałamiajacym tempie,a tu jeszcze 4m-ce :-D

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest u wWas z ruchami malucha,bo u mnie to przeważnie wieczorkiem jak leże w łózeczku,a w ciągu dnia to moze ze dwa razy kopnie ,a tak to spokój :ico_noniewiem:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 wrz 2007, 17:51

monia26 pisze:No i soczek żurawinowy pomógł :ico_brawa_01: ,bakterie prawie wysiusiane i leukocyty też spadły i to dużo :ico_szoking: ,także się cieszę :064: :064:

no to gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

monia26 pisze:Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest u wWas z ruchami malucha,bo u mnie to przeważnie wieczorkiem jak leże w łózeczku,a w ciągu dnia to moze ze dwa razy kopnie ,a tak to spokój :ico_noniewiem:


U mnie mniej więcej to samo!!!


Pa pa dziewczynki

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

14 wrz 2007, 19:05

Hej!!!
Marcia dzięki za zrozumienie, lubię tą pracę ale pochłania w duużyym stopniu :-D Fajny brzuszek i Ty wyglądasz bosko :-)
monia26 pisze:a Ty wyglądasz świetnie i powiedz gdzie Ty jesteś spuchnięta
zgadzam się z Monią w 100%!!!
Nakręciłaś mnie na ten soczek i kupiłam go, ale tak bardziej na smaczek, bo na razie z pęcherzem mam ok, ale na początku ciąży to co trochę miałm jakąś infekcję. Ale za to mnie bierze przeziębienie :ico_chory: mam lekki katar i trochę mnie drapie gardło :ico_olaboga: Poradźcie jak się leczyć!!!!
monia26 pisze:Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest u wWas z ruchami malucha,bo u mnie to przeważnie wieczorkiem jak leże w łózeczku,a w ciągu dnia to moze ze dwa razy kopnie ,a tak to spokój
U mniejest różnie, ale w nocy to mi daje ten Maluch popalić. Ja zamykam oczy do spania, a on wtedy ma największą ochotę na zabawę.
Kończę na razie. Buziaki!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 wrz 2007, 19:20

moja dzidzia tez najczesciej zaczyna kopac wieczorem albo w nocy a w dzien sobie spi
:ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-09-14, 19:34 ]
kasiulinka pisze:Kocica dzięki.

no u mnie z tym głodem jest podobnie,co chwilę chce mi się jeść.ale w nocy nie podjadam.

Monia jeszcze sporo miesięcy przed nami ale uwierz mi to są bardzo piękne miesiące,które się pamięta przez całe życie.szczególnie jak już czuć ruchy dzidziusia to nie ma się ochoty na nic innego tylko głaskanie po brzuszku. :ico_haha_02:

co do napisu to kliknij na mój i wyświetli ci się ramka gdzie się wpisuje to co chcesz,później kopiujesz kod i wklejasz w profilu w podpis.jak nie będziesz czegoś wiedziała to pytaj.
ja rowniez nie podjadam a nieraz strasznie mnie ssie z glodu

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 wrz 2007, 13:35

Oj widze że nikogo nie było od rana! :ico_olaboga:

Pewnie u wszystkich sobotnie sprzatanko i gotowanko obiadku hi hi

Ja wlasnie skonczylam sprzatac, obiad gotowy wiec wpadłam sie przywitac - myślałam ze bede ostatnia a tu proszę pierwsza jestem! :-D


Goonia pisze:Ale za to mnie bierze przeziębienie :ico_chory: mam lekki katar i trochę mnie drapie gardło :ico_olaboga: Poradźcie jak się leczyć!!!!


No cóż mozna??? :ico_olaboga: Myslę że jak nie chcesz isc do lekarza i brac leków to jedyne co mi przychodzi do głowy to goraca herbatka z sokiem malinowym albo cytrynką i miodkiem, płukaj gardełko wodą z solą albo specjalnymi kropelkami i odpoczywaj!


miłego dzionka wszystkim. Buziaki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 wrz 2007, 14:44

Witam i ja.
moze i udało by mi się wcześniej napisac gdyby nie mój łobuz skasował mi posta :ico_haha_01: Potem juz mi sie nie chciało zaczynac od początku.

Ja tez skonczyłam sprzątanie, obiad miałam zrobiony z wczoraj więc luzik :ico_haha_01: U nas dzisiaj taka jesienna pogoda ze niestety jestesmy zmuszeni siedziec w domu :ico_placzek:

Goonia fajnie ze się odezwałas,szkoda ze nie mozez częściej ale ja to rozumiem. :-)
Na przeziębienie jeśli chodzi o domowe sposoby najlepsza jest tak jak pisała Marcia herbatka z cytryną i miodem :-)

Monia fajnie ze ten sok Ci pomógł :ico_brawa_01:

Marcia brzusio super :ico_brawa_01: Przyłączam sie do dziewczyn z pytaniem GDZIE Ty jestes spuchnięta? Wyglądaz bardzo ładnie i chyba skróciłas włosy czy tylko tak były związane???

Monia moja dzidzia najczęściej własnie kopie na wieczór i wnocy. W dzien bywa różnie, najczęściej chyba spi. A od wczoraj to mam w brzuchu małego leniuszka bo kopie sporadycznie i tak chyba od niechcenia. Wczoraj jak się położyłam juz do łóżka, jestem juz tak przyzwyczajona ze najpierw kopanko potem spanko :ico_oczko: A tu przez godzine nic sie nie działo :ico_noniewiem: Więc zaczęłam sie przekładac z boku na bok i zadziałało :-D

Mary my jeszcze nie mamy wybranego imienia tzn. mój m powiedział ze jak będzie dziewczynka to bardzo chciałby zeby miała na imię Martynka. :ico_noniewiem:
Zobaczymy jeszcze :-D

Pozdrwaiam cieplutko i buziole dla Was :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 wrz 2007, 19:01

czesc dziewczyny czy macie juz pokupione duzo rzeczy do dzidzi
bo jak przegladalam forum to u grudniowek szaleja z zakupami :ico_noniewiem: :ico_dziecko:

[ Dodano: 2007-09-15, 19:12 ]
co do przeziebienia to ja wlasnie tak zaczelam ciaze mialam angine ropna no ale z pomoca lekarza wyszlam po tygodniu z tego a teraz tez cos zle sie czulam i pije caly czas herbatke z miodem i cytryna no i gardelko przestalo bolec
:ico_ciezarowka: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-15, 19:27 ]
co do samego badania to juz przy pierwszym dziecku mialam nie jest tak zle boje sie tylko o wynik bedzie dopiero wiadomo we wtorek

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 wrz 2007, 19:57

Hej Mamusie!!!!
nie jest źle, bo nie mam gorączki...na razie. Leżę w łóżeczku, piję tą herbatę z miodem i mleczko z miodem. Trzymajcie kciuki, żeby mi przeszło. A dzisiaj mieliśmy jechać ogladać wózek i łóżeczko :ico_placzek: No jak pech to pech....echhh

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 wrz 2007, 22:45

Goonia, to dobrze ze nie rozłożyło Cię na maxa. Kuruj sie kochana i duzo wygrzewaj w łóżeczku.

mariola, ja jeszcze nie kupuję nic, większość rzeczy mam a wszystkie te co jeszcze będą potrzebne mysle ze chyba powoli trzeba zacząć kompletowac. Tylko ze ja nigdy nie mam za bardzo jak pochodzic po sklepach bo przewaznie jestem sama z dzieckiem a znim sie nie da niestety tak jak bym chciała. Pozostaje allegro no i wolne dni swojego męża :ico_noniewiem:

Oglądamy właśnie "Gorączkę" na dwójce po raz chyba dwudziesty. Uwielbiam ten film, Maciek zresztą tez. Prawie wszystkie filmy z Alem Pacino i Robertem De Niro uwielbiam :-D

Pusto tu dzisiaj, gdzie podziewa się reszta koleżanek? :ico_noniewiem: :ico_nienie:

Dobranoc, kolorowych snów. :-)

[ Dodano: 2007-09-16, 08:50 ]
hej dziewczynki!!!

dzisiaj ja zaczynam dzień :-D Jak tam samopoczucie z rana? Dzidzia w nocy trochę mnie pokopała. Powiedzcie mi wstajecie często w nocy na siusiu??? bo u mnie standart to przynajmniej dwa razy a nawet więcej. strasznie mnie to wkurza bo wybudzam się przez to ale co zrobić :ico_noniewiem:

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :-D

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

16 wrz 2007, 09:03

Hej Kobietki!
Trochę mi lepiej, może mi do jutra przejdzie, dziś dalej kontynuować będę "dogrzewanie" kostek :-D
madziarka81 pisze:Oglądamy właśnie "Gorączkę" na dwójce po raz chyba dwudziesty. Uwielbiam ten film
No my też lubimy bardzoo!!!!
madziarka81 pisze:Powiedzcie mi wstajecie często w nocy na siusiu??

Ja na szczęście raz, ale czasem mi się zdarza dwa. Też mnie to złości, bo najczęsciej w ogóle się nie mogę podnieść i kręci mi się w głowie i wstaję powolutku jak żółwik. Rano wstaję normalnie zupełnie, a w nocy z takimi kombinacjami.
Życzę miłej niedzielki, wskakuję znowu do łóżeczka! pa!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość