Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 wrz 2007, 16:48

było pare razy niezdrowych sytuacji na forum a forum nie jest od tego,żeby sobie ubliżać i posługiwać sie słownictwem dość niecenzuralnym.....
nella pisze:Hm...zresztą nieco spóźniona ta reakcja bo sytuacja jest tu już bardzo klarowna

hm,to akurat nie jest mój dział i nie zawsze można w pore zauważyć bo niestety nie mozemy cały czas byc na forum i wszystko sprawdzać a jak jest taka przykra sytuacja powinnyście powiadomić kogos kto jest odpowiedzialny za dany temat.....

nie będę więcej sie wtrącać i pisać ale następnym razem proszę o powiadomienie kogos o przykrej sytuacji.....

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 wrz 2007, 17:39

kwiatunio pisze:
nie będę więcej sie wtrącać i pisać ale następnym razem proszę o powiadomienie kogos o przykrej sytuacji.....


no problem będziemy informować gdyby co :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

14 wrz 2007, 18:31

asiapanda pisze:no problem będziemy informować gdyby co :-D


Zgadzam się :ico_oczko:

Nowe zdjęcie Wikuni :ico_brawa_01: śliczne

Już nie mogę doczekać się kiedy Maks będzie chodził na własnych nóżkach, chodzi już troszkę za jedną rączkę ale mało pewnie - jakiś bojaźliwy ,z pewnością nie po mamusi :ico_oczko:

Chyba reszta zębów się pcha bo ma taki ślinotok, ze zostawia za sobą kałuże :ico_haha_01:
Całe szczęście, że bardzo nie marudzi!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 wrz 2007, 18:39

A u mojej narazie staneło na 8 ząbkach i koniec :-D
Nella czekaj zaraz Maksiu będzie biegał, nasza dziś po parku nam uciekała, zdenerwowała się jak wrona odleciała :ico_oczko: a tak bacznie ją obserwowała.
Widzę że dziś pustki bo weekend, ech...

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

14 wrz 2007, 19:06

Hej.
Tomek też się okropnie ślini a ma dopiero 4 ząbka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 wrz 2007, 20:38

witajcie
Ola ma 6 i następne w natarciu
o dziwo nie ślini się, jest za to marudna i popłakuje w nocy

[ Dodano: 2007-09-14, 20:41 ]
Asia 5 dni zostało, dziadkowie przyjadą wczesniej na pare dni czy tylko na impreze???

pochwal się co wybrałaś, jaki tort, prezent???
i będziesz dawać te rzeczy do wyboru

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 wrz 2007, 20:45

Część Moni :-) Współczuję tych ząbków :ico_olaboga: straszne dla maleństwa takie cierpienia, ucałowanka dla Oleńki

Do dziś nie wiem czy teście będą czy nie, nie odpisuja na smsy, w ogóle nie dzwonią (normalka). W prezeńcie dajemy rowerek, a torcik będzie w kwiatuszki :-D A co do dawania tych rzeczy, to jak nie zapomnimy to damy :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

14 wrz 2007, 21:45

Hej!
My też dziś byliśmy na spacerku. Maciuś ma nosek jeszcze zapchany w czasie drzemki ale już jest dobrze. Mój mały też popłakuje w nocy :ico_noniewiem: A dziś odmówił picia wieczornego mleka :ico_olaboga: pomyślałam, że może nie jest jeszcze głodny, ale gdy próbowałam kolejne podać po 45 minutach... sytuacja się powtórzyła. Maciuś śpi z pustym brzuszkiem i pewnie jeszcze przed północą mnie zbudzi :ico_placzek: Mam nadzieję, że mnie zbudzi, nie chcę żeby nic nie jadł. Może to marudzenie w dzień+popłakiwanie w nocy+niejedzenie to zapowiedź ząbka?? :ico_noniewiem:
asiu, ślicznie Wiki wygląda. Już niedługo imprezka :-) :-) Ale ten czas szybko leci!!Idę sobie wypić jakieś browarek :ico_brawa_01:
nella, to jak się udał wczorajszy wieczór??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 wrz 2007, 21:51

A może Maciuś przez ten zapchany nosek tak nie bardzo chce jeść, bidula. Ja męczyłam się z chronicznym katarem kilka lat, powrót tego miałam jak byłam w ciąży ale wyleczyłam się ufff...

A ja dziś wieczór sama spędzam :ico_placzek: mąż w pracy, a może to i dobrze bo jakiś kryzys mamy

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

14 wrz 2007, 21:55

No właśnie nie słychać, by był zapchany :ico_noniewiem: , zapycha się w nocy i w czasie drzemki...

[ Dodano: 2007-09-14, 21:59 ]
Dobrej nocki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość