Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 wrz 2007, 22:15

oj znowu sie opuszczacie... :ico_nienie: :ico_nienie:
Beatris60 pisze:zaraz se myślę że mi się tylko wydaje że ja taka młodziutka....że może ta baba też się ma za młodą...

ja tam nie mam tego problemu :-D wygladam i czuje sie na 18 :-D :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 wrz 2007, 09:46

Jasnie Pani :) pisze:wygladam i czuje sie na 18

Ja może nie wyglądam,ale czuję się na 22-23 :-D

lilo

14 wrz 2007, 10:41

BeataW pisze:Ja może nie wyglądam,ale czuję się na 22-23

To ja jestem z Was najstarsza, bo mój licznik zatrzymał się na 25 :ico_oczko:
Jasnie Pani :) może jakaś fotka Lusi obecna????? :ico_oczko:
A nie wiesz co tam u Vikusi????? Jakie rokowania???

Irlandia nam znowu uciekła :ico_noniewiem: O edi nie wspomnę, będzie musiała nam posta na pół strony rzucić za to ociąganie się na wątku :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 wrz 2007, 11:00

lilo pisze:O edi nie wspomnę, będzie musiała nam posta na pół strony rzucić za to ociąganie się na wątku

conajmniej :-D na ogół Ona rzucała tu jakieś fajne temaciki,ostatnio ucichła na tym wątku :ico_noniewiem:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 wrz 2007, 20:26

co do zatrzymania licznika, jak ktos mnie pyta o wiek to pierwsze co mi na myśl przychodzi to 23 i dopiero po sekundzie otrzeźwienie przychodzi :-D

a z wątkiem kiepsko rzeczywiście...coś trzeba wymyślec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 wrz 2007, 13:24

lilo pisze:A nie wiesz co tam u Vikusi????? Jakie rokowania???

poprawilo sie znacznie, vikusia po polskiej kuracji czuje sie lepiej, zreszta same mozecie ja poogladac :ico_oczko:
http://smyki.pl/domeny/naszbobas.pl/victoria/index.php?

wiecie co mnie spotkalo wczoraj?? ja zyje teraz za angielskie macierzynskie i mam konto w angielskim banku, gdzie to macierzynskie mi przysylai i sobie w bankomacie karta wybiealam kasieorke. wczoraj ide do sciany placzu, a tu hlup i karte mi zjadlo, a na ekranku komunikat, ze karta zostala zniszczona na zadanie mojego banku zadzwonilam do mojego banku i sie okazalo, ze zablokowali moja karte, bo moje wyciagi bankowe, ktore wysylali na moj ostatni adres w Anglii wracaly do nich ( nie wiem co za debil mieszka teraz w tym mieszkaniu, ze zaczol to odsylac, a nie po prostu wyrzucac do kosza tak jak sie to tam praktykuje) i nie mogac sie ze mna skontaktowac na moj angielski nr tel msleli, ze mi sie cos stalo i ze ktos inny korzysta z mojej kasy i zablokowali teraz musze do UK jechac, zeby nowa karte dostac a ja dopiero w styczniu jade, a poki co bedziemy zyc za 1500 zl wyplaty mojego meza w wynajmowanym mieszkaniu z malym dzieckiem, ktore sporo kosztuje....

lilo pisze:Jasnie Pani :) może jakaś fotka Lusi obecna?????

lilo mowisz i masz :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a wy kiedy mi pokazecie obecne foty swoich dzieciaczkow??? wiem, ze mialao byc nie o dzieciach, ale zasady sa po to zeby je lamac od czasu do czasu :ico_oczko: :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 wrz 2007, 15:37

Jasnie Pani słodka mała....z bankiem kiepsko....nie wiem co poradzić, nie znam się na tym...może wcześniej na weekend polecisz, są jakieś tanie loty przecież ciągle się ogłaszają...czy to kicha jakaś?

Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

16 wrz 2007, 09:50

Dzień dobry!
No widzę, że się ruszyło. :ico_haha_01: Ja mam trochę mało czasu, bo mimo, że urlop to i tak coś staram się robić żeby nie osiwieć z nudów. :ico_noniewiem:
A dziś już :ico_kawa: była? Ja już wypiłam, własnie zamierzam drugą sobie zrobić.
A po weekendzie ostatnie okno myję i już luz do świąt. :ico_haha_02:
A wogóle wczoraj byłam na zakupach i koleżanka namówiła mnie na gorąca czekoladę w pijalni Wedla. Mmmm... Pycha! A jaki grzech kaloryczny! Miło było a potem we wspaniałym nastroju odchudziłam znacznie konto. :ico_olaboga: Ciekawe co będzie pod koniec miesiąca?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 wrz 2007, 10:23

Beatris60 pisze:może wcześniej na weekend polecisz, są jakieś tanie loty przecież ciągle się ogłaszają...czy to kicha jakaś?

loty tanie sa, ale to nie jest wyprawa weekendowa, bo najpierw osobiscie musze aplikowac o karte, a do dwoch tygodni oni mi do domu ja przysylaja kurierem i musze sama tez to odebrac i niestety kurier dziala tylko na terenie UK, DO polski mi karty nie przysla, wiec moje pieniazki beda na mnie spokojnie do stycznia czekac. :ico_oczko: nawet lepiej, bo nie umiem oszczedzac, a teraz sie samo oszczedzi :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 wrz 2007, 10:50

Irlandia pisze:koleżanka namówiła mnie na gorąca czekoladę w pijalni Wedla

i mnie koleżanka to cudo pokazała, bomba kaloryczna owszem...ale ten smak...

Jasnie Pani :) pisze:teraz sie samo oszczedzi

potraktuj to jako lokatę :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość