Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 wrz 2007, 20:41

fajnie kazdy zacyna posta: "dawno mnie tu niebylo"

ja tu widze wakacje, urlopy, aja po powrocie z Polski siedze na d...!!! jeszcze na dodatekm M cale dnie pracuje-zwariował
A dzis mam lenia totalnego, a moje dziecko zwariowało- no ale dajemy rade :ico_oczko:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

13 wrz 2007, 11:23

Hej :ico_haha_02:

A ja dzisiaj siedzę w domku, tzn mam pare rzeczy do zrobienia na kompie :ico_oczko: Poza tym mogłam w końcu chałupkę posprzątać :-D

Właśnie podliczyłam sobie godziny praktyk i 50 mam już za sobą :ico_brawa_01: Jeszcze tylko 100 :ico_haha_01:

Jakoś dziś wietrzyście, ale słoneczko świeci na szczęście :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

13 wrz 2007, 14:01

Cześć Wam :-)
u nas świeci słoneczko, rześkie powietrze :-) od paru dni wysypały się grzyby więc codziennie z Zuzią zbieramy po siateczce :-D ja to jestem wogóle grzybomanka, tylko gdzieś znajdę jednego to zaraz przepadam na 2 godz w poszukiwaniu następnych, uwielbiam zbierać, gorzej z czyszczeniem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

13 wrz 2007, 21:06

Mróweczka pisze:fajnie kazdy zacyna posta: "dawno mnie tu niebylo"


hihi dawno mnie tu nie było :-D

ja to zapracowana kobita jestem... dzieciaki mnie wykończają... ale jeszcze żyje :-) lubie ta prace.. jakby tylko nie to wczesne cięęężżkie wstawanie to by było już całkiem wspaniale !

Z nowości: moja mała już chodzi.. oj pieknie jej to idzie :ico_brawa_01: teraz sie zacznie... bieganina... żeby tylko sobie krzywdy nie zrobiła...

Pozdrawiam mamusie i nie mamusie :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

13 wrz 2007, 22:23

kasia to tez Mamusie tylko zapakowane!!! :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 wrz 2007, 09:29

Witajcie...
październik sie zbliża wielkimi krokami a z październikiem nauka...oj jak mi sie nie chce..wczoraj biegałam po bibliotekach za książkami do pracy i znow trzeba zaczac coś skrobać...oj jak mi sie nie chce...

A dzien dzis sie piekny zaczał, słoneczko..nie wiem tylko jak z temperatura, trzeba wybrac sie na spacer...

najpierw jednak kawka...
pozdrawiam

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

14 wrz 2007, 18:47

kasiaa1985 :ico_brawa_01: dla nowego obieżyświata :ico_haha_02:

ladybird23 ojjj wiem coś o tym. Miałam przez wakacje poszukać literatury i coś napisać, ale jakoś nic z tego nie wyszło. Teraz praktyki i naprawdę nie mam kiedy. Także dopiero jak wrócę na uczelnię, czyli w 2 połowie października :-D

U mnie też dzisiaj ładnie, tylko trochę mroźno rano było. Jutro mogłoby być ciepło, to bym się na dłuższy spacerek jakiś wybrała z pieskiem, a może i mężusiem :ico_oczko:

sensibel a ja uwielbiam grzyby jeść pod wszelką postacią :-D Tylko fakt z tym czyszczeniem gorzej :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

14 wrz 2007, 19:51

ladybird23, oj mi się tez nie chce uczyć... gdzie studiujesz.. jeśli można zapytac :-) ja musze od pazdziernika mysleć nad drugim tematem mojej pracy... na samą myśl że znow musze pisac prace zle mi sie robi... o nauce juz nie wspominajac...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 wrz 2007, 10:02

kasia ja studiuje na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, ja juz temat pracy mam wybrany i az 4 ksiazki wypozyczone...masakra, postanowiłam z ezaczne cos działąc jak A. pojdzie do pracy, ale zobaczymy co mi z tego wyjdzie...

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 wrz 2007, 19:17

Hej Laseczki!
Ja to mialam kilka dni temu przezycia, bylam w szpitalu, bo saczyly sie mi wody, zaczeli nawet wywolywac porod zeby potem stwierdzic ze wod jest wystarczajaco i wyslac mnie do domku... Zlapalam przez to dolka, bo jakos tak psychicznie sie nastawilam ze to juz, no a poza tym to bolalo niesamowicie i teraz zaczelam sie bac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ladybird mieszkasz na Slasku?? Ja jak bylam w Polsce to mieszkalam w Chorzowie :)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość