Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

15 wrz 2007, 14:42

a u nas wszystko trwa jakis miesiac .......... hehe

[ Dodano: 2007-09-15, 14:48 ]
a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl
_________________

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

15 wrz 2007, 20:31

slyszałam o tym w TVN ... pewnie sprobuj!!!! i wygarnij tym wszystkim chłopom ..

[ Dodano: 2007-09-15, 20:35 ]
chociaz z tymi zdjeciami nie wiem ... sama czybym chciała zeby wszystkie sasiadki i sasiedzi widzieli zdjecia moich dzieci ... hmmmmm

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

15 wrz 2007, 21:16

hej kobitki rzako zaglądam bo pracuję am nadzieję, ze u Was wszystko w miarę oki:) u a jest dobrze:)
hmm Sejena nie wiem to zależy od Ciebie ja też słyszałam w tvn że rusza taka akcja o samotnych kobieach które zmgają się z ciężkim losem ja osobiscie bym nie chciała czego takiego bo uważam że mam nonono zycie i nie chciałąbym zeby ludzie czytali o mnie i mówili ojej tej to ciężko ale nieźle sobie tadzi tylko podziwiać bo to w sumie dlatego dziewczyny zamknełyśmy en wątek czy nie? wszyscy tu wchodzili mówili wam to ciężko podziwiam was... i tp ja osobiście bym pan podziękowała, ale jak masz ochotę to czemu nie tylko niech Ci da potem tekst do autoryzacji bo jak masz przeczytać potem o sobie dziwne żeczy i jeszcze fotki będą to bez sensu...

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

15 wrz 2007, 21:43

a ja myślę że jak najbardziej powinnaś! po pierwsze żeby społeczeństwo zaczęło inaczej patrzeć na samotne matki a po drugie - i najważniejsze - żeby dać nadzieję kobietą które właśnie zostały same i świat legł im w gruzach...

w gazecie Dziecko jest rubryka Mamasama
pierwszy raz pojawiła się w numerze majowym akurat jak miałam synka rodzić
taki znak to dla mnie był że przecież da się zyć jako samotnej matce
(nawet moj list wydrukowali:P)

Dlatego ja popieram takie akcje - i nie chodzi o to że wszyscy mają się użalać nad nami - niech znają fakty - że nie jest tak źle, ale państwo nasze daje nonono za przeproszeniem na całej linii...

No z tymi zdjęciami to rzeczywiście trochę odwagi trzeba ale tobie sejana pewnie jej nie brakuje??? :)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

16 wrz 2007, 15:26

mukaa pisze:w gazecie Dziecko jest rubryka Mamasama
pierwszy raz pojawiła się w numerze majowym akurat jak miałam synka rodzić
taki znak to dla mnie był że przecież da się zyć jako samotnej matce
(nawet moj list wydrukowali:P)
moj tez :-D i tez czytuje chociaz tam glownie o rozwodkach jest a u mnie calkiem inna sytuacja...
sejanko mozesz sie zdecydowac,czemu nie.tylko tak jak pisza dziewczyny wymagaj autoryzacji.zeby pozniej nie napisali co drugiego slowa tak jak im pasuje...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 wrz 2007, 17:16

Ja mysle podobnie do Lemonii z tym ze tu wszyyscy przychodzili i "och cudownie sobie radzicie" i takie tam .... mnie to wnerwiało i dlatego chciałam zamknac ten wontek tylko dla nas ....

Co dotego zajebistego zycia to jezeli ktos tak wybrał to ok ale jesli zostałysmy do tego zmuszone to juz nie jest tak kolorowo ...

Nie wiem jak wy ale ja to wspołczuje tym mamą w Domach dla Samotnych Matek ....
o tamtych to juz gadają ....

Nawet ostatnio w telewizjo ogladałam jak derektor takiej placowki mowił ze " on nie ma prawa mowic czy w osrodku tym znajduja sie alkocholiczki , prostytutki czy jakas inna patologia " myslałam ze poprostu sie zagotuje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a co z mamami ktore uciekają od pijakow od bicia i ponizania ....... bo nie tylko menele bija i pija ,..... bo to nie od wykształcenia i poziomu finansowego zalezy ani od grupy społecznej ....

Syf straszny ........

A te mamy jeszcze musza mieszkac w takich domach .... przciez one sa ochydne obskurne .... i te dzieci skazane na taka patologie od poczatku ......

no rozgadałam sie .....

ja to bym mu powiedziała (temu z tej gazety ) zeby mi powiedział w jakiej koncepcji bedzie ten artykuł ....... patologii , bohaterstwa czy zycia poprostu ., .... i cudownych tatusiow ... wrrrrrrrr

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 wrz 2007, 20:49

Sejana skad ja to znam .....


nika a ty mnie nie wnerwiaj .......... Jestes młoda ... WOLNA!!!! nie jestes odpowiedzialna jeszcze ze nikogo wiec rusz dupsko i zrob cos pki jeszcze mozesz...
moze idz do jakiejs szkoły (studia , pomaturalne ) bo jesli masz na psa za Xxxx to znajdzie sie cos na szkołe ....... a tam ludzie .faceci ....... zycie ,,...........

RUSZ to młode , ładne dupsko ,,,,,,,,,,, nie marnuj czasu bo ZYJE SIE RAZ !!!!

My juz tak nie mozemy wiec Ty chociaz kozystaj......... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-09-17, 21:15 ]
a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl
_________________

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

18 wrz 2007, 10:09

sejana pisze:ja też czuję jak mi życie ucieka i też nie korzystam.. Całe życie poświęcam dzieczynkow a ja z niego nic a nic nie mam.. Oczywiście kocham małe, ale nie mam faceta, z którym przynajmniej troszkę mogłabym użyć tego życia
oj skad ja to znam :ico_placzek: dokladnie_mata kocham nad zycie i wszystko dla niego zrobie. ale czasem mysle co zostanie ze mnie jak on dorosnie?wszystko dla niego a ja?moje zycie?gdzies przeczytalam ze dobra mama to mama szczesliwa i spelniona-w sensie ze kobieta musi zadbac o sama siebie zeby potem nie wyrzucac dziecku ze zycie dla niego zmarnowala...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 wrz 2007, 16:12

KUlka pisze:wiec rusz dupsko i zrob cos pki jeszcze mozesz...


:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

18 wrz 2007, 17:07

no i dobrze Sejena żże się nie zgoziłaś! ale to prawda że jak się tylko z dziekiem siedzi i to amem to można się poczuć beznadziejnie mimo całej milości do dzieciaczka ja mam to szczeście w nieszczęściu ze musiałam skończyć studia tzn chciałą jak urodziłam małego byłam na 5 roku handlu zagranicznego i pamiętam ze na te wszystkie sesje z karmiącym cycem jeździąm lało i się po bluzce a to zima była drogi zasypane 150 km do wroc ale przynajmniej miałam jakieś oderwanie od codzinności inne problemy, potem przeprowadzka praca i teraz normalne życie obowiazki rachunki praca pomału zaczynam się spotykać z nowymi znalomymi także dziewczyny nie siedźcie tylko w domu, ja mam to szczeście że mama się małym zajmuje jak pracuje, no w każdym razie kchane trzeba się ruszyć żeby było lepiej!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość