Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2007, 15:41

JaSNIE PANI sliczna Lusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a padnieta dokladnie jak moja Wikusia :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

15 wrz 2007, 16:00

Dominoczko to sie porobilo z karta do bankomatu :ico_olaboga:
A Luska fajna a z glowka sie nie martw nadrobi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-15, 17:51 ]
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=242961617 sliczny komplet dla dziewczynki na chrzest -bardzo ladny ( nie wiem czy jakas dziewczynka jeszcze nie miala chrztu) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

15 wrz 2007, 18:03

jasnie pani - furman cudny

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 wrz 2007, 20:30

Jasnie Pani :), cudna Twoja LusiaObrazek
A my dzisiaj po raz pierwszy zostawiliśmy Natalkę z ciocią (moja kumpela, ktora będzie się też zajmować mała jak ja wrocę do pracy w przyszłym roku) i pojechaliśmy na zakupy.... Trochę dziwnie się czułam nie pchając wozka przed sobą....Obrazek ale nasza Pannica zachowała się super. Część spacerku z ciocią przespała, część grzecznie przeleżała oglądając drzewka w parkuObrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 wrz 2007, 20:51

Witam z wieczora

Jaśnie Pani, to ci los z ta karta, teraz tyle dodatkowego załatwiania cię czeka. A Lusia jest cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A Emi dostała dziś od przyszywanej cioci cudne ubranka na zimę, jedne na już a inne jak urośnie cudne, wkleję potem zdjęcia

My dzionek spędziliśmy na wsi, obiad u moich rodziców, a potem pojechaliśmy pożegnać się z teściową bo jutro wyjeżdża na pielgrzymkę do Fatimy. A jutro znów do moich rodziców, a co tak będziemy w bloku siedzieć??

[ Dodano: 2007-09-15, 21:02 ]
a oto zdjęcia:

to jest śliczne, na zdjęciu tego tak nie widać, ale do tego musi dorosnąć, może na przyszłą zimę to załozy
Obrazek

A te dwa myślę że tej zimy się przydadzą
Obrazek

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 wrz 2007, 21:24

asiula ladne ubranka,a ten rozowy spiworek jaki fajowy :ico_brawa_01:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Krzysia i Marcinka ,sto lat dla slicznych chlopaczkow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2007, 21:40

PARE NOWYCH FOTEK Obrazek Obrazek I TO CO WIKI LUBI NAJBARDZIEJ :-D Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 wrz 2007, 21:52

sliczne fotki :ico_brawa_01: ja tez zaraz wkleje,tylko wrzuce na fotosika...A Wikula chyba do mamusi podobna,co nie?

[ Dodano: 2007-09-15, 22:29 ]
a ja sie wlasnie z T poklocilam.zostawil malego na sofie i robi sobie kanapki.wiem,ze to blisko,ale przeciez maly tak rusza nozkami,wystarczy chwila nieuwagi ...a ten mi mowi,ze by dobiegl...normalnie idiota...nie powinnam tak pisac,ale ma dosyc jego nieodpowiedzialnosci... :ico_placzek: mam ochote go w leb za to strzelic,tyle razy mu mowilam,ze ma tak nie robic...ciekawe co by Qrwa powiedzial jakby maly zlecial...moj barciszek mial 3 miechy jak zlecial,bo moj madry tatus tez go zostawil na chwilke :ico_zly: normalnie plakac mi sie chce ...a t jakby nic gra sobie w playa...no dajcie spokoj :ico_puknij: w ogole nie zamierzam z nim gadac ....o wszystko go musze prosic,dzis z laska pierwszy raz malego wykapal :ico_puknij: a tak to wszystko ja , a jak dzis goi poprosilam,zeby na spacer poszedl,bo ja juz mam dosc ,wstawalam w nocy,bo maly plakal i chcialam sie polozyc,to ten mowi,ze mu sie nie chce,wkurzylam sie i sama go wzielam,to ten zaraz przylecial i ciekawe kuzwa po co :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-15, 22:55 ]
juz mi lepiej hi hi :ico_puknij: to chyba hormony,no i glupota mojego T tez oczywiscie : a to obiecane fotki,bo nas zapomnicie :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/UR

[ Dodano: 2007-09-15, 23:04 ]
[URL=www.fotosik.pl]Obrazek


z kolego Alfim :-D to ten co tak duzo je :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kapelusz na faze (za maly hi hi)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

przepraszam,ze tak duzo :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-15, 23:05 ]
mialo byc z kolega he he :ico_sorki:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 wrz 2007, 23:37

Lucy nie przepraszaj. Takie cudne fotki to z przyjemnością oglądam.
I tez jestem za pozostawieniem zdjęć w opisach. Avisku kochany zostałaś przegłosowana!!! :-D
Lucy faceci to myślą, ze dzieciaki to jakieś lalki, które nie wiadomo kiedy w ludzi się przeistocza. Ja też jestem przewrażliwiona na punkcie zostawiania Tomka samego. Zawsze każę siedzieć komuś obok jak wychodzę.

Dominika ale jazda z kartą. Ale pomyśl ile będziesz miała pieniędzy jak sie w końcu do nich dorwiesz hehe :-D . A tak w ogóle to nie masz dostępu do konta przez internet?? Mogłabyś wtedy przelać kaskę na inne konto i wypłacić.
A Lusiaczek przepiękny!!! I nie martw sie główką, bo mój Tomuś nagle z dnia na dzień zaczął podnosić. A Luśka przynajmniej rączki dobrze trzyma, bo mój to ręce wzdłuż tułowia... i jak miał się podnieść?? Dopiero teraz pomalutku zaczyna czaić, że ręce moga pomóc. :-D

Madziorka pięknie Leoś podnosi główkę. ja też zrobiłam wczoraj takie fotki ale jakoś nie chce mi się wgrywać.

Dla naszych miesięcznych jubilatów :ico_tort: :ico_tort:

Frydza Wikusia fajniutka.

Asiulka piękne te kombinezony. Ale fajnie takie prezenty dostawać. Ja nie mam od kogo cholipka.

Magda a na ciebie normalnie to jestem zła. Nie rozumiem dlaczego olewasz moje propozycje spotkania?????? Powiedz po prostu NIE KAMILA nie mam ochoty i tyle, a nie tak jakbym nic nie pisała. I to nie po raz pierwszy. No normalnie czuję się jak idiotka ciągle się narzucając. No ale ja już taka jestem, chciałabym żeby było miło, lubię towarzystwo. A ty mnie spławiasz od roku czasu. Może teraz cos mi chociaz odpiszesz tutaj albo na kom napisz mi o co kaman??
Przepraszam. Wiem, że tutaj panuje atmosfera miłości i uprzejmości, ale nie mogłam się powstrzymać. Całą ciążę mnie to gnębiło i teraz też.

No! Teraz możecie mnie uznać za najgorsza babę na tiktaku. No ale czy ja nie mam racji?? Czy nie zasługuję chociaż na słowo wyjaśnienia??

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 wrz 2007, 00:50

Kamilko nie chce bronic Madzi,i moze nie powinnam nic pisac,bo ona sama wie najlepiej o co chodzi,ale ja sobie tak mysle,ze Madzia moze jest niesmiala ...no sama nie wiem...bo ja tez troszke jestem,ale u mnie ciekawosc by zwyciezyla hi hi :ico_wstydzioch: no,ale znam takich ludzi co sie bardzo obawiaja takich spotkan,wiec moze o to chodzi ...ja to sobie zawsze mysle,ze moze ktos mnie nie polubi :ico_puknij: hi hi ale ja z koleji splawiac ludzi nie umiem,wiec rok nie dalabym rady...a poza tym ta ciekawosc.... :ico_wstydzioch: no i tutaj tak sobie rozmawiamy i jest fajnie :-D moja mamusia twierdzi,ze to jest fajne,bo roznie sie przeciez ludzi poznaje,a ona jest bardziej otwarta niz ja ....ja to jestem taka bojaca dusza hi hi a pozniej sie okazuje ,ze nie ma czego hi hi no i macie dzieciaczki w tym samym wieku i mozna sie na jasnych bloniach spotkac :ico_oczko: ja bym zaryzykowala :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-16, 00:55 ]
ja moze na swieta bede to napewno sie spotkamy i moze Madzia sie zdecyduje :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość