Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

16 wrz 2007, 01:32

TO JA NA WESELU :ico_haha_01:


Obrazek

jest 1.30, właśnie wróciliśmy z wesela gdzie bawił sie z nami także Pan Bułeczka-Kanbanek

na szczęście był pokój hotelowy i można było go położyć spać i karmić;-)
zniósł dzielnie wszystkie niewygody

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 wrz 2007, 01:40

Karla a mine ma jakby sobie cos wypil hi hi :ico_oczko: swietna fota...pan Buleczka duzy,ze ho ho ... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

16 wrz 2007, 02:04

lucy23 pisze:Karla a mine ma jakby sobie cos wypil hi hi :ico_oczko: swietna fota...pan Buleczka duzy,ze ho ho ... :ico_brawa_01:


Lucy,
on sie w wóżku (gondoli) powoli przestaje mieścić.
Ciuchy kupuje na 74!!
Dlatego został Bułeczka-Kaban :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 wrz 2007, 08:24

Witam
Zaczne od Kamilki nie uwazam cie za najgorsza kobitke na TT wrecz przeciwnie wczoraj caly dzien sprzatalam w mieszkanku i nigdzie nie wychodzilam dzisiaj ide na Blonie zobaczyc co tam jest ciekawego...co do spotkania to nie jest tak ze nie chce ...jakos tak wychodzi z jednej strony mi wstyd ze tak blisko mieszkamy i sie nie spotkalysmy tzn zawsze z mojej winy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Pan Bula super chlopak ....moj Marcinek w gondoli tez sie juz nie miesci :ico_oczko:
Lucy fajne fotki Oliverka a co do meza z moim bylo tak samo pierwszy miesiac po porodzie byl cudoiwny wszystko robil przy malym 2 miesiac :ico_zly: myslalam ze go zabije ( meza oczywiscie :-D ) 3 miesiac rewelka wiec nie wiem co jest grane z moim P ...zaczyna sie 4 mikesiac wiec wychodzi ze bedzie do nonono buhahahahha :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-16, 08:31 ]
A i zapomnialam napisac uwazajcie z dzieciaczkami zeby nie spadly bo mojego brata syn jak mial 6 miesecy spadl z lozka na glowke i zrobila mu sie jakas blokada i zaczol mowic jak skonczyl 5 lat i teraz ma 12 i do tej pory ma problem z wyslawianiem i czytaniem wiec :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie zostawiajcie dzieci samych ja tego nigdy nie robie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

16 wrz 2007, 09:12

dziewczyny dzieci sliczne - OK, skoro mnie przeglosowalyscie to spoko, przeciez sie nie gniewam. po porstu pomyslalam co uwazam bo z jednej strony mozna bybylo to jakos inaczej rozwiazac

LUCY - angazuj faceta od poczatku w pomoc bo z czasem bedzie coraz trudniej, cos o tym wiem... potem bedziesz toczyc ciagla walke... a powinno byc partnerstwo i rownouprawnienie

ja wczoraj pojechalam w jedno miejsce a byl taki wiatr ze wywialo mnie na wszystkie strony i dzis sa tego efekty - znow katar ! WRRRRRRRRRRR :ico_placzek:
za chwile wyjezdzamy do tesciow na obiad a najpierw male zakupki po nie mam sie w co ubrac na chrzciny - cholera, nie moge wciaz schudnac, no ale tak to jest skoro nie moge odstawic slodyczy

trzymajcie sie cieplo i milej niedzieli

ECH A WSZYSTKIE DZIECIE WPROST SLICZNE

a jakie olwier ma oczy i jak kciuka ssie ;-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 wrz 2007, 10:44

-indigo- pisze: tak w ogóle to nie masz dostępu do konta przez internet?? Mogłabyś wtedy przelać kaskę na inne konto i wypłacić.

mam internet banking, ale po pierwsze przelew na polskie konto kosztuje 25 funtow, a po drugie mam takie idiotyczne konto, ze przy przelewie musze numer kartu podac, a kart nie mam, czyli kolo sie zamyka :-D ale to dobrze, ze sie tak stalo, bo w koncu, pierwszy raz w zyciu bede miala jakies oszczednosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i na wynajecie domu w Anglii jak pojedziemy bedzie jak znalazl :ico_brawa_01:
-indigo- pisze: A Luśka przynajmniej rączki dobrze trzyma, bo mój to ręce wzdłuż tułowia...

tak trzyma, bo jej tak wepchalam do zdjecia :-D :-D zwykle to jak ukrzyzowana lezy :-D :-D
-indigo- pisze:Nie rozumiem dlaczego olewasz moje propozycje spotkania??????

a ja bym sie tak chciala z kims z tt spotkac, a nie mam nikogo w okolicy :ico_placzek:
Karla, Pan Kaban to w doskonalym nastroju na tym weselichu byl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet palcami pstryka :-D
-indigo- pisze:No! Teraz możecie mnie uznać za najgorsza babę na tiktaku.

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Kamilka nie tyle zartow na raz :-D :-D
avisek pisze:UCY - angazuj faceta od poczatku w pomoc bo z czasem bedzie coraz trudniej, cos o tym wiem... potem bedziesz toczyc ciagla walke... a powinno byc partnerstwo i rownouprawnienie

kurna to tak fajnie sie czyta o tym rownouprawnieniu, a w praktyce to lipa.... tak zle i tak niedobrze... Lucy na poczatku nic nie pozwolila swojemu robic przy dziecku to sie przyzwyczail, a ja chyba za bardzo eksploatowalam mojego D i teraz spiepsza przed dzieckiem... i w dodatku dzis w nocy zaczelo go dusic i obudzil tym dziecko... kazalam mu wyjsc z tym kaszlem do lazienki, zeby dziecko uspac,a on mi mowi, ze nigdzie nie pojdzie, bo jego sen jest wazniejszy niz dziecka, bo dziecko se w dzien moze nadrobic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: czasem sie zastanawiam, czy jak mnie zapladnial to plemnikami, czy czescia wlasnego mozgu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 wrz 2007, 10:50

Jasnie Pani :) pisze: czasem sie zastanawiam, czy jak mnie zapladnial to plemnikami, czy czescia wlasnego mozgu
:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-09-16, 10:53 ]
A co do facetow to juz nie wiadomo jak z nimi sie obchodzic jak sama wszystko robisz to zle jak naklanioasz go do pomocy tez zle kurcze jak tu zyc :ico_noniewiem:
Karla twoj maz ( prawdopodobnie ...nie jestem pewna) raczej tesciowa stwierdzila ze do roku czasu dzieckiem powinna sie zajmowac matka :ico_smiechbig: dobre sobie ale wymyslila :ico_smiechbig:
Co do mojego to jak juz pisalam jeden miesiac ok drugi odpoczywa :ico_smiechbig: i nabiera sily na nastepny :ico_smiechbig: ciekawe kiedy ktos mnie zmieni :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_smiechbig: (czyt.nigdy :-D )

[ Dodano: 2007-09-16, 10:55 ]
Aaaaaa i ciekawy tekst mojego meza hit miesiaca u mnie w rodzinie mowie do niego zrob mu mleko ( ja w tym czasie przebieralam malego ) a on do mnie wiesz co len sie zrobil z ciebie ( a on siedzial na kompie i muze sciagal :ico_zly: ) usmialam sie po pachy wtedy :ico_smiechbig: no i co powiedzialam mu pare slow :ico_nerwusek: :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 wrz 2007, 11:11

magda26 pisze:Aaaaaa i ciekawy tekst mojego meza hit miesiaca u mnie w rodzinie mowie do niego zrob mu mleko ( ja w tym czasie przebieralam malego ) a on do mnie wiesz co len sie zrobil z ciebie ( a on siedzial na kompie i muze sciagal )

no cholera oni sa z innej planety gdzie dzieci rodza sie juz doosle i nie wymagaja opieki, dlatego nigdy nas nie docenia

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 wrz 2007, 11:15

Donminiko masz racje moj P twierdzi ze to sama przyjemnosc siedziec w domu zajmowac sie malym domem zakupy ...normalnie idiota jakis powiedzialam mu ze kiedys go zostawie samego na caly dzien i zobaczymy ......twierdzi ze poradzi sobie ..uwaga...w 100% :ico_nienie: :ico_nienie: co ja bardzo watpie :-D
A jeszcze czasami mowie ale jestem zmeczona a on do mnie tekst
" po czym " rece opadaja :065:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 wrz 2007, 12:56

LUCY oliverek sliczniutki, no mam nadzieje, ze mnie sie wstydzic nie bedziesz i unikac hihi bo jak zrobicie prawko to mamy sie spotkac co nie??

KAMILKO ja cie popieram (sorki madzia)i nie dziwie ci sie.. bo tez zauwazylam ze madzia cie olewa :ico_wstydzioch: ja tez taka jestem, ze czulabym sie glupio na twoim miejscu.... wiec chyba teraz madzi krok... hihi a moze wreszcie przypadkiem sie spotkacie na miescie hihi

madzia daj szanse kamili hihi :ico_nienie: fajna z niej babeczka.. nawet nie wiesz ile macie szzcescie ze tak blisko mieszkacie i mozecie sie spotkac na ploty.... ach szkoda, ze tak daleko nam do siebie, bo chetnie bym sie z wami spotkala hihi

SORKI ZE SIE WTRACILAM HIHI ALE SKORO TEMAT PORUSZONY PUBLICZNIE TO NIE MOGLAM SIE POWSTRZYMAC :ico_wstydzioch:

lucy no wlasnie moze t jest taki, bo na poczatku nie dopuszczalas go do malego hihi WYROBI SIE DAJ MU SZANSE
u nas odwrotnie.. adas kapie leosia od pierwszych dni i tylko 2 razy zdarzylo mu sie opuscic ten codzienny rytual, kiedy to moja siostra z chlopakiem postanowili popluskac leonka hihi
a ja przyznam ze czesto go nie kapalam.. bo mama byla.. siostry itd hihi i one wtorowaly adamowi
ja jestem z nim caly dzien.. biegam z cycem wiec mysle, ze jak czasem naszego anioleczka nie wykapie to zla matka nie bede hihi :ico_nienie:
a wieczorki musze pozostawic chlopakom, bo tyle im pozostaje oprocz weekendow :ico_noniewiem:

karla fajny maly weselny BULA hihi wciaz nie moge sie nadziwic ze on taki wielki a urodzony dzien po leosiu :ico_szoking:

asiu ciuszki fajne a najbardziej mi sie podoba rozowy kombinezon. slodki

no ja taka pracowita jak wy to nie jestem.. wiec adas czasem moze mi wiele zarzucic//
nie gotuje codziennie. tzn zupa jest na 2 dni a drugie to czasem dopiero jak adas wraca hihi
nie dokurzam itd codziennie
wstaje pozno
tt jeszcze i zanim sie wyiore na spacer to wracam niemal rowno z adamem a czasem pozniej hihi
no a pranie to nie taka duza robotka
zaladowac do pralki, powiesic i juz hihi
prasuje ciuszki malego na biezaco wieczorem... ale 2-3 razy w tyg wiec luz. to akurat sama przyjem,nosc bo tak szybko i takie to malutkie.. a prasowanie ogolnie nie cierpie hihi

no u nas weekend spokojny
po raz pierwszy wczoraj nie grilowalismy (czyt imprezowlaismy) mieli wpasc znajomi ale zmienili plany no i ok hihi
ale oczywiscie sami nie bylismy.. no bo jak to?
przjechal z londynu adasia tato, i zrobilismy sobie kino w domu hihi
leos spokojnie zasnal jak na niego.. hhi o 21.30 na godzine.. po czym 20min marudzenie i przed 23 na dobre
potem o 3 i 7 pobudka i o 10 hihi
a teraz znow spi.. o dziwo dziadziu zaniosl go do lozeczka ja donioslam smoka poiwedzialam nara i zasnal sam hihi

dobra zmykam sie szybkowac do kosciola a potem jedziemy zwiedzic ladne miasteczko niedaleko hiih mialo byc dzis morze ale adas zaprotestowal
zmeczony jest po calym 6 dniowym tygodniu pracy
i nie chce mu sie spedzac lacznie 5-6 godz za kierownica
rozumiem, ale szkoda bo lato sie konczy
zmykam dziewczyny buzka

frydza wikulka mi sie przypomniala.. super!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-16, 13:04 ]
ABEGANO fajnie, ze mala zaakceptowala ciocie... to moze teraz czesciej beda takie wypadziki hihi
my niestety tutaj sami.. tzn bez rodziny a kolezanek nie mam takich bezdzietnych co by mialy czas posiedziec z leosiem... a innych glupio prosic hihi ale nidlugo tesciiowa wpada to moze sie uda hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość