Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

16 wrz 2007, 19:25

Witajcie!
Od jakiegos tygodnia sie zastanawialam, gdzie znowu ucieklyscie - czemu nikogo na noworodku nie ma....A tu prosze - wielki powrot na tik-taka :ico_brawa_01:

Oczywiscie u nas juz dawno po weselichu (1.09.2007). Wszystko wrocilo do normalnosci = a my znowu w Anglii.
11.09 z kolei dowiedzielismy sie,ze po raz drugi zostaniemy rodzicami malej fasolinki :-D :-D :-D Tym razem cala ciaze przejde w Anglii...ciekawe jak to bedzie. Jutro pierwsza wizyta u lekarza - pewnie na 12 tydzien umowi mnie na usg (tak to tu wyglada).
Pozdrawiam i na razie znikam

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2007, 19:40

Jeja gratulacje kolejna dzidzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pisz co u was jak maleńka, na zdjątku wygląda cudnie :)

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

16 wrz 2007, 20:04

U nas wszystko ok. Ola od 2 tyg. chodzi do opiekunki (rozne godziny, w zaleznosci od mojej pracy) - mojej mamie wakacje sie niestety skonczyly.
A tak poza tym jestescie pierwszymi osobami ktore wiedza o nowej dzidzi (poza mezem oczywiscie), bo na razie nie chcemy niczego zapeszac (niestety przed Ola fasolka nam odeszla w I trymestrze ciazy)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2007, 20:19

Będzie dobrze, trzymam kciuki :-)
Ja myślę nad opiekunką, bo chce odsapnąc od małej, chociaz tak raz w tyg na kilka godzin, żeby nawet do kina z mężem pójść

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

16 wrz 2007, 20:19

Witaj Feliciti - jestem od niedawna z Wami i nie miałyśmy okazji jeszcze pogadać ale chciałam Ci jako pierwsza pogratulować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To cudowna wiadomość ,życzę powodzenia :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-09-16, 20:21 ]
Widzę, że jak zwykle Asia mnie wyprzedziła :ico_oczko:

Będę trzymała kciuki za małą fasoleczkę :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2007, 20:29

Nella bo ja jestem nałogowiec i często zaglądam na TT :)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 wrz 2007, 20:59

cześć :-D

czytałam czytałam czytałam...

Felicity :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witaj w klubie kochana :-D gratuluję i super a tymczasem podsyłaj fotki ze ślubu wesela - ja kocham oglądać zdjęcia :-D

dziękuję za fotki Wikusi i Maciusia - dzieciaki bombowe i rosną w mgnieniu oka :-D

Mosobku - nie było mnie, wróciliśmy dziś w nocy o 2 ;-)

gratulujemy ząbków, kroczków i ściskamy ciepło :-D

Tatuś o mnie dbał, kupował owoce i słodycze (a to nie w jego stylu :ico_szoking: ) i w ogóle kochany - przyjedzie na urodzinki do Lilci :ico_brawa_01:

u nas plan jest taki - sobota obiadek z tortem dla rodzinki (dziadkowie, chrzestni i brat Bartka), niedziela kinderbal dla maluchów ;-) a poniedziałek ja i Lilcia i Różka, potem Bartek dołączy (wkurza mnie - nie widzieliśmy się tydzień, tęskniliśmy wrócił, cudownie, tylko dojechaliśmy TU od razu jakoś jestem cięta na niego :ico_noniewiem: zresztą jestem w ciąży i czuję burzę hormonów, kanapki robiłam i płakałam... łot durna) - w dzień chcę zabrać Lilunie moją gwiazdkę do kosmetyczki i uczy jej przekłuć - wiem fanaberia, strasznie mi sie podoba Kylie Olivki z kolczyczkami :-D ale zobaczę pogadam jeszcze ze specjalistami i poczytam w necie ;-) wieczorem chcę mszę za Lilę...

Mosobku u Was imprezka 5 - w moje urodzinki :-D heehe

Dzieciaczkom spóźnione życzenia i dziękujemy Wam za pamięć...

ciężko mi się oddycha, brzuch ogromny... Rozi kopie jak najęta, non stop niemal ją czuję :-D mam już łóżeczko odświeżone (po Danielu ;-)) robię listę-wyprawkę (materacyk, pieluchy nowe tetrowe etc.) a dla Lili butki i kombinezon zimowy chcę kupić - wszystko w jednym sklepie i w październiku tam podskoczę - kurtkę i płaszczyk już mam ;-) (z allegro) heehhe

jak coś przypomnę to napiszę - mąż napalił w kominku, jest milusio, może przytulę się do niego... :ico_noniewiem:

buziaki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2007, 21:09

Martula witaj, ślji foty szybkooo, :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 wrz 2007, 21:12

Asia - nie mogę :ico_placzek: Lila zepsuła takie urządzonko do zrzucania fotek i może Bartek jutro kupi...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2007, 21:14

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no dobra poczekam, a brzusio mówisz duży, no wiesz Róża musi mieć apartament

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości