julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 wrz 2007, 07:58

dzien dobry kochane
ale nowina z felicity :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiecie ja tez bym chciala ale najpierw to mieszkania nam trzeba bo w czworke w jednym pokoju to kapa :ico_haha_01:
felicity GRATULACJE!!!!

fela ja tam tez nie lubie barbie i moj maz tez :ico_noniewiem:
moj makijaz na codzien to tusz glownie i juz :ico_oczko: i nie ma sie co dolowac tylko pozalowac taka pindzie i juz.. moj s. mial znajoma co sie z nami na mecz wybrala wystrojona jak na wesele ... wszyscy malo nie umarli ze smiechu ... ja takie panie nazywam- sory za jezyk... pizdeczka :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-17, 08:00 ]
a powiem wam ze nie moge uwierzyc ze to juz prawie rok :ico_olaboga: od narodzinek mojego szatanka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 wrz 2007, 08:55

hej dziewczyny !!!!
witam nowe laseczki Mróweczka i Justynko :ico_brawa_01:
Madziorka kochana to normalne z tym ślinieniem, mój misiek tez sie ślini, i wczoraj była u mnie kumpela- jej mała to sie dopiero ślini :ico_szoking: a ma 3 miesiące i jak byłam w sobote w mieście to spotkałam inna kolezanke tez ma chłopca i mówi ze nie nadąża go wycierać, tak ze myśle ze to normalne, ja na poczatku jak Franio tak kładł piąstki do buźki to myślałam ze taki głodny jest, ale teraz wiem ze nie :ico_oczko:
madziorka hihi pisze:mam nadzieje, ze czaisz nasz zawadiacki humor
bo sa takie co niebardzo hihi

hihih Madziorka ale jestes niemozliwa :ico_brawa_01:
Fela z tego co wiem to jestes piękną kobietą ( mojemu Jackowi sie podobasz bo zawsze mu nowe foty pokazuje i mu sie pytam czy lubi taki typ urody :ico_oczko: )
a powiem Ci ze mój J tez nie lubi barbie bo widze jakie kobiety sie mu podobają, wiec amatorów barbie jest mało wierz mi :ico_oczko:
Felicity GRATULUJE !!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 09:23 ]
STAWIAM DZIS :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Z OKAZJI DWUMIESIĘCZNICY FRANIA ORAZ Z OKAZJI JEGO IMIENIN :ico_tort:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

17 wrz 2007, 10:05

hej laski,
franio buziaki od ciotki i konradka z okazji podwojnego swieta :ico_brawa_01:

dzieki dziewczyny za pocieszenie,ale wiecie jak to jest.... ja tez za takimi strojami barbie czy pizdeczki jak to julie mowi :ico_oczko: nie przepadam ale jakos jak ja zobacze to kurcze naprawde czuje sie jak kopciuszek :ico_oczko:
ale na was zawsze mozna liczyc..... :ico_haha_02: poprawilyscie mi chumor :ico_haha_01:
felicity zaciazyla :ico_brawa_01: gratuluje kochana,ciekwe co tam za fasolka sie kryje w brzuszku.....??ale super.czemu nic nam nie powiedzilas???

julie a ja myslalam ze masz na imie julia :ico_wstydzioch: a tu justyna,skad taki nick???

madzia pewnie ze na tt humor dopisuje i niestety sa osoby co sie nie znaja :ico_oczko: na zartach...ale to ich starta ze zycie traktuja tak serio :-D :-D

[ Dodano: 2007-09-17, 10:06 ]
marta madziorka wtajemniczyla mnie :ico_oczko: :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 wrz 2007, 10:12

fela nie ja mam justysia na imie hihi juz jasnie pania zmylilam raz...

a nick mi sie wzial nie wiem skad.. zawsze mi sie julia podobalo i jakos tak :ico_wstydzioch:

STO LAT STO LAT dla naszego FRANIA !!!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dziewczyny co ten czas tak leci :ico_placzek: ja za 3 dni skancze...dwadziescia....hmmmm... lat i bedzie :ico_placzek:

a fela pamietzsz jak sie bajka o kopciuszku skonczyla? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-17, 10:17 ]
wiecie co mnie tez od jakiegos czasu wzielo na drugiego babla ... :ico_noniewiem: strasznie bym juz chciala drugiego maluszka.... tylko to cholerne mieszkanie :ico_zly: ale mam nadzieje ze do dwoch lat to sie zmieni i zrobimy sobie drugiego
nathanka-szatanka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 10:37

dla Frania wszyskiego NAJ NAJ :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

felicity pogratulowac :ico_brawa_01:

jakby tu zagladac co 10 min to moze da rade sie zdazyc

ale 100 funciakow czy zł??? :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

17 wrz 2007, 10:38

Witajcie!
Bardzo dawno sie tu nie odzywalam dlatego tez nie wiecie o mojej nowej fasolce. Zreszta sama dowiedzialam sie 11.09 :ico_haha_01: Spotkanie z GP mam dopiero jutro, wiec wtedy moze bede wiedziec wiecej szczegolow (choc watpie)

Czy ktoras z was wie moze, jak wyglada opieka nad ciaza na poczatku ciazy. Ja do Anglii przyjechalam jak bylam w 28.tygodniu z Ola, wiec nie znam wczesniejszych szczegolow :-D

Jak dojde w jaki sposob zmniejszyc troche zdjecia - to pokaze wam nasz slub :ico_haha_02: bo jak na razie sa za wielkie zeby je nawet na imageshacka wpakowac.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 11:42

jak obiecalam tak tez slowa dotrzymuje:

Eryczek w dniu poporodzie
Obrazek

tutaj mial 8 dni
Obrazek

tu miał rowniutko miesiac
Obrazek

tutaj 2 miesiace i 4 dni
Obrazek

3miesiace
Obrazek

Chrzest Eryczka(4 miesiace i 3 dni)
Obrazek

prawie 5 miesiecy
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 wrz 2007, 11:47

Mróweczka a ta blondynka co Trzyma Eryczka to TY ???????
fiu fiu jaka laska :ico_brawa_01:
Fela czyli tajemnice znasz :ico_oczko: to git :ico_brawa_01:
Julie to Ty taka młoda???????????????????? :ico_brawa_01:
dziekuje dziewczyny w imieniu synka za zyczonka :ico_buziaczki_big:
Felicity opieka w ciazy jest ok, gorzej jak Ci dziiecko zachoruje tak jak mi :ico_olaboga: to na lekarzy nie masz co liczyc, ale trzymam kciuki ze Twoja fasolka bedzie oki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 11:47

a teraz wyglada tak:

na basenie(niby fotek niemozna robic ale jakos mi sie udalo dopuki mnie nieopierdzielili)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

z kobieta :ico_oczko: urodzeni tego samego dnia w tym samym szpitalu
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 11:49

FELICITY ja na poczatku ciazy mialam badanie krwi, i co miesiac mocz, cisnienie, badanie brzucha, sluchanie serduszka.... i chyba tyle
usg zrobili mi tylko w 20tyg

przypomnialam sobie ze byla mowa o ubieraniu dzieciaczkow na noc, ja od poczatku zakladam body z krotkim rekawem i spiochy
u nas jest max 21, ale okno otwarte wiec czasem i chlodniej...
musze kupic leosiowi ten spiworek bo strasznie sie rozkopuje a nadchodza chlodniejsze noce
na razie przykrywam go kocykiem tym dziurkowanym hihi
nawet nie myslalam jeszcze o zakupie kolderki.... i na razie dam sobie spokoj
spiworek wydaje sie lepszym rozwiazaniem hihi

KASIK napisz jak tam kapiel wikuli... powrocila do normalnosci?

JULIE no wlasnie u nas na czerwcowkach jest JULI i rowniez justyna :ico_oczko:
super, ze myslisz juz o nowym potomstwie , przyznam ze szybko hihi ale co tam.. dasz rade...
no rzeczywiscie tez czas zawala hihi juz za pare dni Julie skonczy 18-stke...
a nathanek juz ma prawie roczek? :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość