Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 wrz 2007, 21:33

ma :-D taka moja uroda - duuuży brzuch ;-) mam chyba dużo wód płodowych, dla mnie średnio dla dzidzi bosko :-D

22.09 mam wieczór panieński a 29 wesele koleżanki - na wieczór to owszem pójdę ale tylko do knajpki posiedzieć bo na nocną wyprawę po warszawskich klubach nie nadaję się i wg mnie dziwnie to wygląda jak laski z dużymi brzuszkami imprezują w zadymionych klubach :ico_noniewiem:

AniuK - gratki z okazji autka, trza opić to ;-) no i do pracki... ja to od maja najwcześniej chiba :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2007, 21:36

Ja już chce do pracy, wciąż kończymy drugi lokal i jak tego szybko nie zrobimy to chyba umrzemy z głodu, normalnie studnia bez dna, a jak się w końcu uda to do pracy ide i już!!!!

[ Dodano: 2007-09-16, 21:42 ]
Jeja dziś miesięcznice
Jasio
Maksiu
Bartuś

całusy chłopaki
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

16 wrz 2007, 22:49

Hej dziewczęta, u nas wciąż walka z zębem, nie wiem dlaczego ale idzie bardzo powoli i boleśnie :ico_placzek: na prawdę aż nie chce się tego opisywac, jest jedno wielkie larmo w domu ....

Felicity - przeczytałam radosną nowinę - GRATULUJE :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 wrz 2007, 22:57

Juleńko bidulko, bądź dzielna, zostały ci 3 dni niemowlęcego życia, koniec laby :ico_oczko:
Wiesz Gosiu u nas wolno słza jedna dwójka górna, nie wiem czemu, obecnie sama nie wiem które zabki idą, takie białe ślady na dziąsłach ma przy czterech więc nie wiem. Ale jest spoko.
Ucałowanka dla Julki..

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

16 wrz 2007, 23:21

Felicity gratulacje, to teraz dbaj o siebie i pisz często

Maritko witaj, to musiał się tata bardzo cieszyć że u niego jesteście, skoro to rozpieszczanie do niego nie podobne. Czy wicie gniazda zaczeło się pełną parą?

Buziaki dla Kornela z okazji imienin i dla Jasia, Bartusia i Maksa :ico_buziaczki_big:

Kiedy Ela wraca?

Asiu, Goska 3 dni i roczek :ico_szoking:
powiem teraz największy banał jaki znam
ale ten czas leci

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

17 wrz 2007, 08:17

Asia dzięki :-) ucałuję Julcie i mam nadzieje, że zaraz jej ten ząb wyskoczy z tego dziąsła :ico_oczko:

Mosob - a leci szybko, szybko :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 08:41

cześć

Dziękujemy za życzonka, i przesyłamy buziaki dla JASIA, BARTUSIA I MAKSA

FELICITY- gratuluję ale nowina, tyle Cię nie byłoa tu taka radosna wiadomość :ico_haha_01: dbaj o siebie :-)

Oj ten czas leci naprawdę niedawno szkraby były malutkie a teraz już roczek ASIU GOSIU- przygotowania do imprezki w toku, to mamy dwie pannice na forum, :ico_haha_01:

Maritko- fajnie być tak rozpieszczaną co? czekam na foty zeby zobaczyć ta małą rozrabiarę w brzucholku :-D

A Kornel od dwóch dni o 5 pobudke robi chyba mu dwójki dolne idą bo cosik prześwituje, dziaiaj dałam mu pić przed 5 i usnął a ja rano wkońcu siuski złapałam :-) Mężuś pojechał na imprę wróci jutro, więc samiusia znowu, ale pogoda ładna to spacerować będziemy

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 wrz 2007, 10:25

Witam

dopiero zległam z łoża, a dziecko dalej śpi :ico_wstydzioch: Dostała flache o 8, zjadła przez sen i co tam będzie wstawać :ico_oczko: A i tak się czuję nie wyspana bo poszłam spac po 3, naszło nas na nocne rozmowy Polaków z mężem :ico_oczko:
Jeja za dwa dni impra, a ja mam chyba stresa, moje dziecko będzie mogło pokazać na palcach ile ma lat :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

17 wrz 2007, 10:26

no i u nas dziś w nocy płacz i stękanie i katar - dziwny ten katar bo występuje tylko w nocy i po płaczu ;-) posmarowałam dziąsła i był spokój - więc to jednak ząbki jak u Julki (obstawiam) - dziwne to bo 1 wyszedł niemal bezboleśnie :ico_noniewiem:

pogoda bardzo ładna i u nas... ale ja na spacery średnio mam ochotę - wpadnie dziś moja siostra to zabierze Lilijkę na spacer czy plac zabaw :-D

Mosobku - pełną para pewnie, najpierw na papierze ale to i tak tuż tuż - muszę spakować torbę, bo o ile pamiętam z Lilą miałam już pod koniec 7 miesiąca :-)

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla naszych bobasków :-)

Ela z tego co doczytałam na noworodzie to ten tydzień spędza u rodziców :-/

a rozpieszczana pewnie, która nie lubi być... Mery ;-)

Asia podeślij zdjęcia fryzurki :-) bo wiem, że farbowałaś...

ja odrost, przyrost włosa etc. może w tym tyg. ew. w następnym wybiorę się do fryca...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 wrz 2007, 10:34

Maritko mam tylko ciut jaśniejsze, wpier całoś pofarbowałam blondem, a potem dorzuciłam pasemka, taki popiel :-D
Jeja nie ma z rana jak.... kawka

Jeja Maritko do grudnia to juz blisko cio?

[ Dodano: 2007-09-17, 10:45 ]
Fajne
http://www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości