Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 11:49

:)
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-17, 11:50 ]
no toWas zasypalam zdjeciami-sorki, ze az tyle :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 11:52

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[size=200][shadow=red]DLA FRANUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NASZ SLODZIUTKI BABELKI ROSNIJ ZDROWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/shadow]
[/size]

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 wrz 2007, 11:53

madziorka to ta sama kolezanka :ico_haha_01: ona ma dwoch synow,jednego przed rokiem,a drugiego prawie 17 :ico_szoking: ona ma 35 hi hi ale wyglada na 27 :ico_szoking: dobrze sie trzyma i zadbana laseczka,no ale wiadomo hi hi troszke meczaca jest ostatnio :ico_haha_01:

moj sie slini,ze ho ho :ico_szoking: juz nawet myslalam,ze mu zeby ida hi hi
martamasz juz ten worek dospania? jak sie sprawdza?
felicity GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na poczatku ciazy zrobia Ci usg,ale dopiero w 12 tyg....mnie bolal mocno brzuch ,wiec zrobili mi w 8 i zbadali ,zrobili swab i wyszedl mi paciorkowiec ...to usg mi robili,zeby wykluczyc ciaze pozamaciczna ,bo mialam mocne bole ,ale jak widac wszystko ok :ico_brawa_01:
a jak Olenka ?wie juz? czy to za wczesnie ?
fela moj tez mowi,ze barbie nie lubi,a ja tez jak taka widze,to sie czuje jak kopciuszek :ico_puknij:
dla Frania i Oliverka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 11:54 ]
marta powinnysmy razem impreze zrobic :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 11:55

martuchafrost tak to ja-dzieki za komplement, ale to tylko pozory(staro mi sie wyszlo na tym zdjeciu)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 11:56

MROWECZKA jaki fajny ten twoj synek!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczny hihi
co do waluty dogadasz sie z kaska skarpeta i wtedy juz na legalu mozesz z nami klikac :ico_oczko:

a ja sie wyleguje jeszcze.. leos lezy obok i slucha fasolek hihi
wczoraj za wczesnie zjadl no o 20.30 i zasnal niedlugo po tym wiec obudzil sie w nocy juz o 2 i tak co 3 godz jadl czyli 5,8.40 no i od godziny lezy i cos na spiacego wyglada... hihi

[ Dodano: 2007-09-17, 12:02 ]
LUCY wow wow oliverek juz 3 miesiaczki konczy???????????
gratulacje :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
no to mamy podwojna imprezke na watku :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

mroweczka uwazaj na komplementy bo to wyludzeniem stowy grozi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

17 wrz 2007, 12:07

:ico_buziaczki_big: dla Frania i dla Oliverka
A swoja droga - Ola jeszcze nie wie :-D pewnie jak bedzie juz blizej rozwiazania - to juz bedzie miec swiadomosc swojego przyszlego rodzenstwa, ale na razie to za wczesnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 wrz 2007, 12:31

[b]Lucy[/b] STO LAT DLA OLIVIERKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Mróweczka nie badź taka skromna :ico_nienie: laska z Ciebie ze szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Lucy wczoraj kupiłam śpiworek, wyprałam, ciach na kaloryfer zeby wyschnął i powiem Ci ze jestem zadowonona bo misiek moze sobie nóżkami wojowac a przy tym jest przykryty, a wiadomo ze nóżki najważniejsze :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 wrz 2007, 12:31

felicity001, gratuluje :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: dla Frania i Olivierka :ico_zdrowko: sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julie a ja w piatek mam urodzinki :-D ja jeszcze w te nie bede :ico_placzek: hi hi ale ty tyz nie znowu taka stara wyobraz sobie jakbys miala 49 konczyc hi hi albo i lepiej to juz mozna troche pomarudzic ale do tego ci jeszcze daleko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 wrz 2007, 12:39

FELICITY wiesz ze jest ksiazka JEZYK DWULATKA? tej samej autorki od JEZYKA NIEMOWLAT
tak tracy hogg wspomina cos o tym jak informowac takiego malucha o nowym rodzenstwie hihi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

17 wrz 2007, 12:56

hey dziewczyny!!!
Ale naklikalayscie....czytalam i czytalam bez konca.,.ale Was wena dopadla :ico_brawa_01: :-D polowy niestety nie pamietam :ico_wstydzioch:
Gorace buziole dla Frania i Oliverka z okazji ich rocznic :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: niech rosna zdrowo i racza na slicznymi usmiechami na slicznych buzkach!!!!
Dziewczyny super fotki powklejalyscie naszych maluszkow...sliczne dzieciaczki...Oliverek,Leos i Kubus-mali przystojanicy nam rosna.. :ico_brawa_01:
Kasi.k wyobrazam sobie jak tesknicie za mezem i jak on za Wami,ale juz niedlugo sie zobaczycie :ico_brawa_01: jak czesto sobie wchodze na album Vikusi popatrzec na sliczne oczka... :ico_buziaczki_big: a poza tym uwielbiam jej boskie faldki na nozkach,tylko calowac :-) :ico_haha_01: Ale Ci madrala rosnie,wie jak podejsc mamusie i do lozka sie wprosic :-D :ico_brawa_01: a co do kapieli,to wiesz u nas sie raz tak zdarzylo jak Vinee byla mniejsza,ze Bablu zrobil piany az a duzo i cos Vinee nie byla w humorze czy jakos i chyba sie tego przestraszyla,bo nie chciala sie kapac,a normalnie to nie moge jej wyciagnac z kapieli tak uwielbia...nawet ostatnio spuszczam wode i siedzi w pustej wannie i dalej jej nie przeszkadza..hihih
Sandrusia fruzura super,chociaz ja grzywek nie lubie,ale Tobie wyjatkowo do twarzy w niej!!! :ico_brawa_01:
Julie fotki super,przydal Wam sie taki wypoczynek,pewnie ciezko teraz wrocic do pracy,ale co tam dasz rade..super ta fotka Nathanka jak idzie tylem z gola pupka :-D :ico_brawa_01:
Kasiula i jak polowy Kuby? cos zlowil czy musialas go udobruchac w inny sposob :-D :ico_oczko: opowiadaj co tam u Lenci i wklejaj nam jakies foty,bo dawno nic nie widzialam :ico_nienie: :ico_zly: :-D
Ela no chyba Cie spiore na kwasne jablko,Ty sie czujesz jak kopciuszek,co jak co,ale musze Cie sprowadzic do pionu.. :ico_zly: taka sliczna dziewczyna i mamuska jak Ty i czuje sie gorsza od jakiejs Barbie...to co,ze ona ma tone makijazu....jak dla mnei liczy sie naturalnosc i kobiecosc,a tego Ci nie brakuje...juz nie raz Ci powtarzalam,ze wygladasz swiezo i slicznie i niejedna Ci tego pozazazdrosci :ico_brawa_01:
Lucy ta Twoja kolezanka to chyba nigdy nie przystopuje,co chwile jakies numery,szkoda tego jej synka tylko.. :ico_olaboga: :ico_puknij:
Felicity ogromniaste gratulacje,no wiesz jak moglas sie nam wczesniej nie pochwalic :ico_oczko: :ico_nienie: super,bedziemy mialy nowego dzidziusia na watku :ico_brawa_01: a na fotki ze slubu czekamy oczywiscie :-D
Beatka brzusio sliczny,ja tez stawiam na chlopca..ale Wam sie przydarzylo z tymi pluskwami,ja nigdy na oczy ich nie widzialam i mam nadzieje,ze nie zobacze :-D a jak tam Twoj tata,bo pamietam,ze kiedys byla jakas sprawa i go ktos zle potraktowal... :ico_nienie: mam nadzieje,ze dobrze sie skonczyla ta historia i ze gagatka zlapali i oddal to co byl winnien!!!
Justynka i Alex witajcie u nas!!! :ico_brawa_01: :ico_prezent:
Mroweczka Jaki Twoj Eryczek slodki :ico_buziaczki_big: sliczny chlopczyk naparawde!!!
Jasnie Pani:) Lusia slicznie wyglada na spiaco,a co do podnoszenia glowki sie nie martw,Vinee nienawidzila lezec na brzuszku,nawet na chwile nie bylo mowy ,bo od razu krzyk i placz...pozniej z czasem powolutku jakos sie przyzwyczaila..
a gdzie nasza Gosia sie podziewa???? :-)
A my dzis prawie nic a nic nie spalismy,wczoraj bylismy znowu na urodzinach(3 z rzedu :ico_szoking: ) 2-letniej dziewczynki,coreczki znajomych ,ktorzy pracuje z Bablu,i poznie dzieciaki poszly do ogrodka sie bawic balonami a zaczelo tak wiac nagle,ze szok i chyba Vinee sie nabawila katarku,bo w nocy tak sie wiercila,bo miala zatkany nosek ze nikt z nas sie nie wyspal...teraz ja polozylam,mam nadzieje,ze zasnie,bo musze jeszcze jej zupke skonczyc..w sobote bylismy w Birmingham ze znajomymi,Vinee tez sie tam wyszalala na calego,bylismy padnieci jak muchy..a wczoraj odwiedzila nas ta nowa mamuska z Albanii z synkiem,taka gadula,ze szok,chyba mnie przebija na glowe,buzia sie jej nie zamykala..hihi siedzieli ponad 3 godziny,dzieciaki tak wariowaly,jeden drugiego karmil i poil piciem..hihi a jej synka musiala wyniesc na rekach,bo nie chcial isc do domu,tak mu sie spodobalo..dziewczyny jakbyscie widzieli jakie pobojowisko zostawily dzieci,to szok,godzine mi zajelo porzadkowanie zabawek.. :-D
Ida sobie jakos tabletke na bol glowy zapodac,bo mi chyba eksploduje :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 13:45 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość