Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 wrz 2007, 10:03

Jeszcze w temacie ruchow Bobaska......
Moja Dzidzia najwiecej rozrabia wieczorem..... ale w ciagu dnia tez daje znac o sobie!! wczoraj to juz przeszla sama siebie, dala mi zasnac dopiero po 23.00..... czuje ruchy w ronych miejscach: na dole (przewaznie), czasami troche wyzej i z boku (przewaznie po prawej stronie :-D) Ale tez czasami mam dni, ze nic nie czuje i wtedy tez sie martwie :ico_olaboga: ale potem wszystko wraca do normy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-17, 10:06 ]
Witam Kasiu,

No wlasnie ta kasa nieszczesna........ a nas jeszcze czeka malowanie i musimy dokupic pare mebli.... wiec wydatkow jeszcze przybedzie! Dobrze, ze chociaz lozeczko i wozek nam odpadnie do kupowania... :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 wrz 2007, 13:54

no z ta kasa to macie racje ja cale szczescie mam wiele rzeczy po julce ale i tak sporo trzeba jeszcze kupic.no i same wizyty u lekarza co dwa tygodnie i trzeba placic a pozniej jeszcze za badania okropne :ico_tort: to kazala wyslac moja julcia bo ona lubi torty

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 wrz 2007, 14:02

Hej Mariola,

dzieki za pyszny torcik! Mniam! Pozdrowienia dla Julci!

Ja korzystam z naszej darmowej sluzby zdrowia, na ktora place skladki co miesiac, wiec przynajmniej teraz z niej skorzystam......

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

17 wrz 2007, 16:24

mz74 pisze:Marcia,
Gadalam z Moim mezem i doszlismy do wniosku, ze nie zdecydujemy sie na ten aparat niestety, finanse wziely gore nad zachciankami moimi...... przepraszam za klopot!!

kaska28 pisze:Wkurzające jest to że zawsze trzeba sie liczyc z finansami :ico_zly: Ja tez bardzo chętnie chciałabym miec takie urządzonko, ale mając w najbliższej perspektywie takie wydatki każdy kolejny grosz się liczy.


szkoda :ico_placzek: ze nie ma na to szans, bo fajna sprawa, ale cóż jest masa ważniejszych rzeczy do kupienia dla dzidzi. Mi sie udało przez przypadek w sumie bo akurat bylam w anglii i miałam kase, gdybym byla w waszej sytuacji tak jak jestem właściwie juz teraz to tez pewnie bym sie nie zdecydowała.
Aha i to zaden kłopot zapytac wiec ok - Gosiu :-D



Byłam dzis u lekarza - i znów antybiotyk - ledwo zyje taki mam katar, ból głowy i kaszle mnie strasznie, czasami to az tak dusi :ico_chory: !!! :ico_szoking: :ico_szoking:
Lekarz powiedział ze musze wziąć antybiotyk bo to bezpieczniejsze dla dzidzi niz przechodzenie tej choroby bez leków - trudno skoro trzeba - brac bede!!

Ale żle sie czuje z tym że praktycznie od samego poczatku ciąży ciągle na lekach, - biedne dzieciatko :ico_olaboga:


Pozdrawiam serdecznie i uciekam na herbatke!

Aha zrobiłam sobie syrop bardzo dobry na przeziębienia - nie wie czy znacie taki. Robi sie go z cebuli, miodu i cytryny. bardzo dobry, lekarka mi o nim przypomniała i zaraz sobie zrobilam jak przyszlam, ale pewnie wypije dopiero jutro jak cebula pusci soczek i zmiesza sie z miodkiem i cytrynka! -
Polecam wszystkim przeziębionym
Jak coś to pisac napisze dokładnie jak sie go robi jak któras nie wie!

no teraz juz naprawde koncze.


trzymajcie sie ciepło i ZDROWO!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 wrz 2007, 16:40

Marcia,

Wracaj szybko do zdrowia!!!

Jesli chodzi o syrop z cebulki, to przepisu nie znam, ale pamietam, ze jak bylam dzieckiem, to moja mamusia mnie raczyla takim syropikiem wlasnie, ale nie byl zbyt smaczny..........

Gorace buziaki!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

17 wrz 2007, 18:13

Oj ja robie pyszniutki, nawet małe dzieci go ładnie pija i nie pluja nim - serio :-D


mz74 pisze:Wracaj szybko do zdrowia!!!


Dziekuje staram sie właśnie ale cos mi nie idzie

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 wrz 2007, 20:21

Cześć dziewczyny!!!

Dzisiaj pogoda przecudna więc nadrabialismy z Patryczkiem zaległości na dworze.

Widzę ze choróbsko się do nas wkrada :ico_nienie: Dużo zdrówka zyczę wszystkim przeziębionym :-)

Gosia super fotka, brzusio juz całkiem całkiem :ico_oczko:

Ostatnio coś nie mam weny do pisania :ico_noniewiem: Dobra, uciekam, oglądam serial :ico_oczko:

pozdrowionka :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 wrz 2007, 20:38

czesc Madziu!

U nas tez dzisiaj bylo pieknie...... szkoda, ze musialam siedziec caly dzien w pracy :ico_zly:

dzieki za komplementy :ico_wstydzioch:

Ja tez ogladam serial :-)

madziarka81 pisze:Ostatnio coś nie mam weny do pisania :ico_noniewiem:


Musisz sie poprawic :ico_nienie:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 wrz 2007, 20:45

mz74 pisze:madziarka81 napisał/a:
Ostatnio coś nie mam weny do pisania


Musisz sie poprawic


koniecznie, wiem o tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 wrz 2007, 21:02

Kobietki,

Ja ide wziac kapiel i sie juz poloze i ....... bede czekac, czy ktos mnie nie kopnie przypadkiem :-D

Zycze spokojnej nocki i do jutra!

BUZKA!!

[ Dodano: 2007-09-17, 21:04 ]
Kobietki,

Ja ide wziac kapiel i sie juz poloze, niestety dzisiaj spie sama :ico_placzek: ......ale bede czekac, czy ktos mnie nie kopnie przypadkiem :-D

Zycze spokojnej nocki i do jutra!

BUZKA!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość