sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

17 wrz 2007, 18:56

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-17, 19:00 ]
to ja i mój ukochany synek Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-17, 19:07 ]
aga a tak apropo to ile waży mój mając 6 tyg. ważył 5 a urodził się 3080g a mego brata córa jest o 3 tyg. młodsza i teras waży 3900 a urodziła się 3200

[ Dodano: 2007-09-17, 19:10 ]
zaras wkleje jeszcze pare fotek, pokaże jaki miałam brzuszek w ciąży bo nie miałam możliwości pokazać wcześniej
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 19:25 przez sandra16, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 wrz 2007, 19:24

helo, mnie troszke nie było, bo wczoraj to sliczna pogoda była wiec poszlismy z mezulkiem na spacerek :-D tylko zona chciała slicznie wygladac i ubrała sobie butki na obcasiku i teraz mam chyba z 20 odcisków :ico_olaboga: ale sie wyspacerowalismy, a wieczorem znajomi przyszli wiec znowu mielismy zajęcie :-D
A dziś znowu śliczna pogoda, w końcu się prawdziwa jesien zaczeła, u nas dziś chyba z 30 stopni było :-D a mamuska na urlop wiec wybrałysmy się na miasto, oczywiście na nóżkach z maluszkiem i 5 godzinny spacerek zaliczony :-D a maluszke grzeczniutki praktycznie ciagle spał :-D
A kiedyś tez mi na spacerkach płakał bo chciał na rączkach ciągle byc, ale byliśmy uparci i przyzwyczajaliśmy go do smoka i nawet się udało jak marudzi to wpychamy mu smoka, oczywiście ona ma super zabawe, bo ciągle go wypycha i sie wtedy strasznie cieszy, ze rodzicom taka zabawe funduje :-D oczywiście woli swoje rączki i tak jak twój Basiu syneczek cała by włozył do buzi, jak by się tylko dało :-D
Basiu mój maluszke dostał od chcstnego taką matę edukacyjną z tiny love, jak viola pokazywała, ta ostatnia, i bardzo ją polecam bo wiem z doświadczenia, mam 3 :-D , ze ta naprawde jest dla maluszków zrobiona, bo Pawełek bardzo lubi na niej leżeć i strasznie podoba mu sie ze jak kopie w nią nózkami to ona gra :-D
A drugi prezent od chrzestnej to wózek spacerowy, taki: http://calineczka.pl/sklep/product_info ... ts_id=6810
od reszty dostaliśmy kase i kupiliśmy za to kojec dla malucha, wiec to zalezy od tego co ci się Basiu przyda :-D
Basiu super że wam sie imprezka udała i pogoda dopisała, a zdjęcia super :ico_brawa_01:
A co do rodziców, to mieszkamy z moimi i jakoś daje sie to wytrzymac, zawsze mozna im na chwilke malucha podrzucić jak chcemy troszkę sobie odpocząć :-D
a co do teściów to jesteśmy tam mniej wiecej raz w tygodniu i niezły ubaw mam, bo teściowa prawie mi wyrywa Pawełka i później nikomu nie chce go już oddać, a tęsciu lata za nimi z aparatem :-D wiec jest wesoło
Trzymam kciuki za wszystkie mamuski które karmią tylko piersią, trzymajcie się kochane, bo jak maluszki przybierają to nie ma się czym maartwić :-D a ja musiałam zacząc dokarmiać butlą i ostatnio miałam z małym przeboje bo nie chciał cyca tylko butle, ale byłam uparta i udało mi się wygrac tą bitwe :-D ale ile się maluszke napłakał :ico_placzek: a ja z nim :ico_placzek:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

17 wrz 2007, 19:33

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 19:52 przez sandra16, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 wrz 2007, 19:36

Troszke się rozpisałam :-D ale wkleje wam jeszcze kilka naszych najnowszych fotek:
Obrazek
nasze pierwsze kroczki :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu próbowlaiśmy uchwycik uśmiech malucha, ale ja tylko aparat zobaczył to uśmiech znikał :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

17 wrz 2007, 20:04

to chyba ja byłam jako pierwsza 22.06.2007 godz 14:10
a to brzuszek -koniec 8 miesiąca
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-17, 20:06 ]
to mój maluszek jak miał 2 tyg.Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-17, 20:07 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-17, 20:09 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 wrz 2007, 20:19

Sandra, śliczne zdjęcia, ja już nie pamiętam jak ciąża wygląda...

Ula, Pawełek to duży chłopak, jak poważnie wygląda w męskiej koszulce ! Ślicznota. Ale czy nie za wcześnie go stawiasz? Ja bałabym się o stawy biodrowe...
Aha, a Ty wyglądasz b. ładnie - jak to robisz, że nie widać że wstajesz w nocy? No chyba że nie wstajesz, tak czy inaczej - kwitniesz!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 wrz 2007, 20:50

Sandro super maluszek, a brzuszek pierwsza klasa :ico_brawa_01: ja jak teraz widze babeczki z takimi brzuszkami, to im troszkę zazdroszkę i tęsknie czasami za moim brzucholkiem, ale później idę do mojego mlaucha, wycałuje go i już mi mija :-D
Basiu, ja maluszka nie stawiam to tylko taka prowizorka do zdjęcia :-D a w nocy praktycznie już nie wstaje bo maluszek śpi od 22 do 5 lub 6 rano, wiem mozna się wyspać :-D
A ja własnie zrobiłam sobie kąpiel odpręzajacą, i poleżałam sobie troszkę w goracej wodzie i teraz mi się oczka zamykają wiec zmykam do łózeczka :-D miłej nocki

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 wrz 2007, 21:08

No widzisz, Ula, dałam się nabrać! :ico_haha_01:

A jak nauczyć tak dłuuuugieeeego spania??? Królestwo za ten przepis! U nas, niestety, pobudka 2 lub 3 razy...


Hello, witamy dziś pięknym rankiem!

Basiu, Tadzio dał popalić chyba, zwykle wieczorkiem zaglądasz ale wczoraj pewnie zajęta byłaś :-)

A mnie mąż dziś podrzuci do miasta, może jakiś spacerek, kawka lub coś takiego... Fajnie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A może kupię sobie jakiś ciuszek?...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 wrz 2007, 09:48

Hej dziewczyny :-D
Aagaa ja karmie tylko cycem,nie dokarmiam butelka bo mam wystarczajaco mleczka.A do tego mala nie chce smoka i butelki :ico_haha_01: Jak ladnie wygladacie razem na zdieciu i ladniutkie zdiecie pod Twoim logo :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
Sandro super zdiecia a jakie ma wielkie oczka :ico_szoking: :ico_buziaczki_big:
Ula a Twoj Pawelek to juz prawdziwy mezczyzna w tej koszuli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ladnie wygladacie :-D
A u nas wczoraj po tej szczepiace przezylismy :ico_sorki: Mala zaczela kolo 19 marudzic i poplakiwac.Trzeba ja bylo wiecej jak zwykle popiescic,ponosic i spala ladnie.A w nocy przez sen jej sie chyba snilo i pojekiwala.Biedula.Ale za to rano ladnie sie juz smiala i klucila ze mna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A dzis ide na kolejny przeglad mojego podwozia do gina.Ja czuje sie super wyniki tez sa super ciekawa jestem co powie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-18, 09:57 ]
A zapomnialam Wam napisac w niedziele sprobowalam fasolki szparagowej i luksus malina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nic Juli nie bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie moglam sie powstrzymac i nie zaluje bo moge juz tez jesc.Juz probowalam wszystko wiec moge juz wcinac wszystko. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

18 wrz 2007, 10:11

Asiu, a próbowałaś owoców "sliwkopodobnych"? Ja sie jeszcze nie odważyłam, nie wiem jak Jaś zareaguje...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość