Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 wrz 2007, 22:04

Jasnie Pani :) pisze:a my dzis na spacerku z nowa znajoma bylismy. ona ma czteromiesieczna corke i 2.5 letniego chlopca. opowiedziala mi straszna historie jak to jej synka gdy mial tygodni w wozku potracilo auto i mial straszne obrazenia wlacznie z urazem mózgu o peknieta czaska na szczescie teraz w miare normalnie sie rozwija, ale nigdy nic nie wiadomo a ten ch*&^j co go potracil dostal 800 zl mandatu i 3 lata w zawieszeniu!!!!!!!! cholera sprawiedliwosc!


takiego .... to bym osobiście za jaja powiesiła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i tego sedziego zasranego też :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 wrz 2007, 22:06

mialo byc gdy mial 5 tygodni

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 wrz 2007, 22:16

Jasnie Pani :), nie pisz o takich rzeczach bo mi ciarki przchodza wrrrrrrrrr
to prawda szanowna kasia skarpetowsa nas zaniedbuje :ico_nienie: nie ladnie pewnie ma pracy duzo nie moze ani zlotowki przpuscic hi hi gdy by za pisanie na tt placili to Kacha by non stop sie dziala :ico_oczko: :ico_smiechbig:
kasi.k, ciesze sie ze Viki znow kocha kapiele :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :), twoja Lusia ma swietne imie bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01: teraz jakos tak mnie oswiecilo hi hi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 wrz 2007, 22:18

chlopca. opowiedziala mi straszna historie :ico_szoking: jak to jej synka gdy mial tygodni w wozku potracilo auto i mial straszne obrazenia wlacznie z urazem mózgu o peknieta czaska :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na szczescie teraz w miare normalnie sie rozwija, ale nigdy nic nie wiadomo :ico_noniewiem: a ten ch*&^j co go potracil dostal 800 zl mandatu i 3 lata w zawieszeniu!!!!!!!! cholera sprawiedliwosc!
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly: nie no idiota jakis,a sedzia to jakis przyglup,ciekawe jakby jego dziecko potracil,co by zrobil :ico_zly: dajcie spokoj :ico_zly:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Vikulki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani a Ty jutro stawiasz hi hi Luska koczy 3 miechy :-D

[ Dodano: 2007-09-17, 22:22 ]
mialo byc konczy :-D kurde caly dzien siedze na sofie z malym,bo on nie chce sam i jeszcze musze sie na niego patrzec i co minute usmiechac :ico_haha_01: :ico_haha_01: a on mnie tak zaczepia he he i sie tez usmiecha..mowie Wam jaki cycek mamusi....a mnie to na maxa cieszy he he :ico_wstydzioch:

a dzis odebralam takie magnesy na lodowke z Olivera zdjeciami he he jakie fajowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 wrz 2007, 22:27

SANDRUSIA)) pisze:gdy by za pisanie na tt placili to Kacha by non stop sie dziala

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jasnie Pani :), twoja Lusia ma swietne imie bardzo mi sie podoba teraz jakos tak mnie oswiecilo hi hi
_______________

Luska ma na imie Łucja a prawdziwa Luska to lucy23, :-D :-D :-D (Lucyna)
lucy23 pisze:jasnie pani a Ty jutro stawiasz hi hi Luska koczy 3 miechy

a ktos juz moze pic alkoza, czy dalej mleko stawiamy?? hihi :-D
lucy23 pisze:kurde caly dzien siedze na sofie z malym,bo on nie chce sam i jeszcze musze sie na niego patrzec i co minute usmiechac a on mnie tak zaczepia he he i sie tez usmiecha..mowie Wam jaki cycek mamusi....a mnie to na maxa cieszy he he

widocznie taki wiek :ico_oczko: u mnie to samo, usmiechy i wdzieczenie sie do mamy :-D :-D tata to takie okazjonalne UFO to sie bardziej mu przyglada niz podrywa :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 wrz 2007, 22:37

lucy23 pisze: jaki cycek mamusi....a mnie to na maxa cieszy he he :ico_wstydzioch:

ha ha ja mam tak samo jak Kubus ma takie zagrania choc bardzo rzadko :ico_placzek: ale tez sie ciesze ja bym tam chciala zeby byl cycus mamusi hi hi ja to pieszczech straszny jestem :-D

[ Dodano: 2007-09-17, 22:42 ]
Jasnie Pani :), ty sie tu nie smiej bo jak kasia wroci to obie zarobimy :wpale: hi hi
a co do imienia to mi sie wlasnie Luska najbardziej podoba :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

17 wrz 2007, 23:51

kasik Kochana jestes- Ty tam pogadaj z kim tam trzeba,moze po znajomosci to wpisowe mnie ominie, bo ja biedna!!! :ico_placzek: Poszlam dzis jak zwykle na zakupy-co jest moja namietnoscia, a tu niespodzianka- place w sklepie a tam pusto na koncie- normalnie tragedia!!! :ico_zly:
Super, ze Wikulce przeszlo z kapiela- moze dziecko chcialo poznac jak to jest byc nieumytym :ico_oczko:

JasniePani straszne to co napisalas- na mojego Eryka niechby ktos krzywo spojrzal to by zeby polecialy wrrr nieumiem sobie wyobrazic co Matka czula(nawet niemam zamiaru sobie tego wyobrazac) porazka :ico_placzek:

a tak wogole kiedys pisalyscie mi, ale niebardzo pamietam- ktora to ta skapreta?? Bo Eryk jest pogromca skarpet :ico_oczko: - tzn mojemu Dziecku do szczescia wystarcza skarpetka!!! :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 wrz 2007, 00:01

Mroweczka to taka Kasia hi hi jak posta napisze to padniesz ze smiechu :ico_haha_01: to taka Skarpeta,ale gesta czasem ma :ico_oczko: (pozycz stowe :ico_oczko: ) :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-18, 00:54 ]
[size=200]100 lat dla Luski [/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-18, 00:55 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: oczywiscie swietjemy mlekiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2007, 01:42

Mróweczka pisze:Poszlam dzis jak zwykle na zakupy-co jest moja namietnoscia, a tu niespodzianka- place w sklepie a tam pusto na koncie- normalnie tragedia!!!

mroweczka witaj w klubie.. to jest nas dwie hihihi

Jasnie Pani :) pisze:Felicity pierwsza wizyta z położną jest w GP... ona ci zbada cisnienie, wage i da materiały i ta ksiązeczkę ciąży... nastepna wizyta będzie już u ciebie w domu i połozna przyjdzie z HV która oceni czy masz dobre warunki dla dziecka

materialy dostalam ale ksiazeczke ciazy dopiero w 20tyg po USG, w domu u mnie nikt nie byl, Hv zobaczylam dopiero po narodzinach leosia,
a usg mialam tylko jedno tutaj w 20tyg
dobrze ze w 12 tyg zrobila sobie w polsce
takze widac roznie to bywa

kasik ciesze sie ze vikusia spokojnie przeszla kapiel czyli jak dawniej hihi

leos nawet jak jest glodny i placze to po zanurzeniu w wodzie zapomina o wszystkim co go gnebilo hihi i normalnie odlatuje z rozkoszy hihi
juz sie nie moge doczekac az zabiore go na basen
dzis szukalam na necie basemy dla niemowlakow.. i czekam na wiadomosci.. hihi
a jutro pierwszy kurs jogi leonka
opowiemy po powrocie hihi

no wlasnie gdzie ta nasza SKaRPETA?? :ico_szoking:

beatka wspolczuje walki z pluskwami.. to musi byc straszne :ico_olaboga: :ico_olaboga:

jasnie pani a dla Łucji buziaczki ogromne z okazji ukonczenia 3 miesiecy :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-09-18, 01:43 ]
jasnie pani dzis slyszalam swietny sms na komore.. cos jasnie pani sms nadszedl.. cos takiego.. nie pamietam juz. jak chcesz to ci przesle jak zgram na koma
hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 wrz 2007, 08:50

lucy23, ale ty blyskawica jestes :ico_brawa_01: minutka po polnocy a ty juz pierwsza z zyczonkami :ico_brawa_01: oczywiscie dziekujemy i cale TT na mleczko zapraszamy i tylko chyba skarpete na :564: :ico_zdrowko: , bo tylko ona sie nie miga (marta udaje, ze sie nie miga a karmi, wiec sie miga :ico_noniewiem: )
Mróweczka pisze:a tak wogole kiedys pisalyscie mi, ale niebardzo pamietam- ktora to ta skapreta?? Bo Eryk jest pogromca skarpet - tzn mojemu Dziecku do szczescia wystarcza skarpetka!!!

wlasciwie my tu na Polonii to jak Eryczek - Skarpeta nam do szczescia potrzebna, ale jak sie zawezmie to tak z dni nas potrafi karac niepojawianiem sie :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja pierdzieje, ale nam sie oberwie za obgadywanie jej :ico_olaboga:
madziorka hihi, koniecznie napisz jakie tam dla maluchow sa cwiczenia, moze cos zgapimy :ico_oczko:
a z tym sms'em to juz dawno pisalam, ze go mam :-D :-D coz to za Jasnie Pani bez Jana :-D :-D :-D dziex

[ Dodano: 2007-09-18, 09:11 ]
[center][size=200]No to Laski i Dzidaki[/size]
[size=150]z okazji rownego KWARTAŁU Luska zaprasza wszystkich na [/size]
[size=200]IMPREZE!!![/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/


[size=150]Bedziemy duzo pic MLEKA [/size] :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=150]Zeby obraz po bitwie wygladal odpowiednio [/size] :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość